» »

Potrebujem sliko tipkovnice Pleomax PKB-8000B

Potrebujem sliko tipkovnice Pleomax PKB-8000B

RejZoR ::

Torej rad bi videl zadevo v high res, ker na netu so same neke micro slikce na katerih vidiš osnovno obliko, same tipkovnice pa ne (še posebej me zanimajo multimedijske tipke).
Se pravi če ima kdo to tipkovnico bi lepo prosil, da jo pofotka z digitalcem iz vrha in mogoče še iz kakšnega kota če se mu da, ter zalepi fotke tukaj.
Pa kakšna osebna izkušnja s to tipkovnico bi mi tud prišla prav.

Samsungovo pa sem izbral ker je relativno poceni, pa še s Samsungom imam nasplošno zelo dobre izkušnje na vseh področjih.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bate ::

Ne vem kakšna je 8000B, jaz mam pkb-8000, če je to to ti jih lahko pošljem. Drgač je pa super tipkovnica, veselje tipkat. Lep dizajn, nizke tipke, edino svetlečo črno površino ima in se ves prah vidi gor. Tipke na vrhu so ok, razen glasnosti jih ne uporabljam, pa v winampu ne delajo naprej, nazaj play/pavza in stop, le v wmplayer - mogoče rabiš kaj nastavit.
Če rabiš za tipkat res priporočam.

LP

RejZoR ::

To sta vbistvu isti samo da je brez črke B bele barve, s črko B pa je črna.
Bi lepo prosil če mi nalimaš fotko ja :D

Aja, za Winamp, odpri Preferences, pojdi pod Hotkeys in daj kljukico pred "Enabled".
Če boš dal pred "Enable default multimedia blablabla" ne bo delovalo najbolje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

bate ::


RejZoR ::

Kul, normalen ENTER :D Samo malo me bega... kje zaboga imaš šumnike!?
Drugače pa tipkovnica po mojem okusu :)
Flat tipke, normalen ENTER, normalna postavitev in prostor okoli smernih tipk in tipk nad njimi + popolne kontrole za media playerje.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

OZZY ::

Sam mam isto tikovnico samo z slovenskimi znaki a nima velikega entra. Kupil pa sem jo v SLO. Zgleda, da mam tipkovnico, ki je angleška ampak z slovenskimi črkami.

Če kdo ve kje dobit tako kot je na sliki bi se priporočal. @BATE - kje si ti svojo nabavil, saj bi mel raj tako in brez LSO črk, ki jih lahko tko al tko sam gor nalimam.

Glede dodatnih tipk:
www, pošta, glasnost + in - , potem pa 4 predvajalne tipke rew-stop-play/pouse in fw

Drugače pa je za tipkat 1A in jo ne bi zamenjal z nobeno drugo flat tipkovnico, ki jo poznam.Pa tud za igrice se dobro obnese.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

OZZY ::

To sta vbistvu isti samo da je brez črke B bele barve, s črko B pa je črna.


Ne vem če to drži, saj je moj model brez B in je črne barve.
Go with the flow.

RejZoR ::

Jezst bi imel veliki enter in SLO tipke. Nalepke mam na tej Microsoftovi pa mi je bedno, ker so še vedno gor znaki, ki sploh ne veljajo več.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bate ::

Jaz sem jo kupil že kar nekaj časa nazaj v Leclercu. Mogoče B ne pomeni black ampak bela :) moja je tud brez B pa je črna. Šumniki so tam kjer morajo biti, saj to lahko nastaviš, edino na tipkah niso narisani.

RejZoR ::

To je drek pol če niso šumniki dejansko narisani gor. Sicer že slepo vem kje je kakšna tipka in podzavestno udarim po pravi, ampak to ni to. Kot kaže si bom moral še enkrat omislit isto Chicony KB-0108 kot sem imel do zdej.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mehanska tipkovnica (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Kaj kupiti
2951678338 (5449) BigWhale
»

Katero tipkovnico kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13927157 (3361) boolsheat
»

Tipkovnica z osvetljitvijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
213651 (3197) integral15
»

Gamer tipkovnica (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16049975 (44585) LordPero
»

Kvalitetna črna tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
382442 (1761) bastadu

Več podobnih tem