» »

kaj menite o -router levelone WBR-5400 mimo tehnologija

kaj menite o -router levelone WBR-5400 mimo tehnologija

vasko55 ::

jz bi kupu novga wireless routarja pa se ne morem odločiti katerega naj vzamem.....
razmšljau sem o tem (router levelone WBR-5400 mimo tehnologija) ki ima nasledne lastnosti:

Podprti standardi: IEEE 802.11b/g, IEEE 802.1x
Domet: do 400 m zunaj, do 200 m v prostoru
Zaščite: 64/128-bit WEP enkripcija, WPA, WPA2, WPA-AES, 802.11i, 802.1x
Priključki:

* 4 x 10/100Mbps
* 1 x 10/100Mbps WAN

Dimenzije:

* 100mm
* 27mm

Drugo:

* Omogoča stabilen pretok in poboljša brezžično pokritost
* Izniči mrtve točke in omogoča robustno povezavo preko stroškovno optimizirane MIMO rešitve(prihodnji strandard 802.11n)
* vgrajen 4 vratni Fast Ethernet preklopnik
* Vgrajene funkcije NAT
* Vgrajen požarni zid za zaščito vašega intraneta
* Podpira 64/128-bit WEP enkripcijo, WPA, WPA2, 802.1x in 802.11i
* Podpira popularne OS: Windows TM 98/SE/ME/2000/XP
* priložene 3x 5dBi antene

hvala za vaše mnenje....

lp:)

TOP ::

Pa kupi rajši Linksysa in FW tomato gor in si zmagal ne pa tle neka jajca od levelone.+,oziroma Belkina in isto daš gor tomato lahko,je pa še cenejši in pravijo da je lih tako dober kot Linksys.Jaz mam Linksysa prej sem mel Asus in moram reč da ni primerjave.

blackbfm ::

Domet: do 400 m zunaj, do 200 m v prostoru < deljeno z 10 bo bolj prava vrednost:))

vasko55 ::

mislm tko je pisal..sj zato vprašam ane...nekdo mogoce več ve o tem....

8-)

Liker ::

Imam ta LevelOne usmernik, in moram reci da sem ga sicer kupil kot zacasno resitev, a ga sedaj ne mislim menjati, ker predobro deluje.
Doseg ima recimo nekajkrat boljsi kot Linksys 54GS, in ce zmanjka elektrike se internet pravilno postavi nazaj. (Pri Linksysu sem moral namrec rocno resetirati modem in router)
Bom jutri zjutraj potestiral koliko signal dejansko nese iz hise ven.
Drugace kot minus lahko stejem da ima obupen vmesnik, ampak nastavit se da prakticno vse, le nekoliko bolj kripticno je.

jan01 ::

@Liker Naj uganem primerjaš s linksysem wrt54gs, ki je iz zanič serije 5 oz novejše?!

@vasko55 Spreglej likerjev post in raje pogooglaj!
Hočeš dober router? buffalo whr-hp-g54. Odličen tudi cenejši buffalo whr-g125

TOP ::

Likar ti primerjaš z starin Linksysom,sedaj poglej tega novega GL serija,ki je odlična in se sam postavi nazaj.

vasko55 ::

in kok je nesu ven iz hiše...Liker..samo de vem

hvala vsem za dobre ideje...

Liker ::

@Vasko, nese cca 50-70m, Odvisno od tega v katero smer po ulici grem. Merjeno s pomocjo sredinskih crt na cesti, tako da je dokaj natancno.
Po celotni hisi (dve etazi po cca 110m^2 vsaka) je signal excellent, in tudi hitrost je ves cas na 54Mbps.
Osebno ne mislim menjati, ker pac ni potrebe. Moram pa dodati da ne uporabljam p2p-ja in posledicno ne vem kako se kaj obnese pri tem.

Drugace je moj GS verjetno res eden od zafusanih serij. Res ne vem na kaksni drogi so bili da so sestavili tako skropucalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako usposobiti wifi na starem laptopu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
8876 (612) Pentium
»

Odkrita ranljivost v WPA2

Oddelek: Novice / Varnost
269684 (8005) denial
»

Kateri router naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
879742 (6483) janezek67
»

wless routerji & sevanje

Oddelek: Kaj kupiti
51507 (1429) bate
»

linux - brezžična kartica s podporo 802.11a/b/g

Oddelek: Omrežja in internet
231656 (1346) Spajky

Več podobnih tem