» »

BYE!

BYE!

ahac ::

S-T je bil včasih kul zdaj ni več.
Z zadnjim brisanjem mojih postov, ki niso nikakor kršili pravil, ste šli predaleč. Zdaj ste samo še arogantne piz**...
S tem ko je luni pustil upravljanje strani Primožu je vse zajebal.
Zadnje čase sem manj sodeloval v forumu od danes dalje pa bom mogoče napisal kaj samo še v tej temi (ali kakšni podobni).

Anyways, bilo je kul in zahvaljujem se nekaterim forumašem za kul teme in poste in se poslavljam.

BYE, mogoče se vidimo na kakšnem drugem forumu.

Matek ::

Adijo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sumo ::

baj baj

Dalmatinc ::

ja sej odkar ni lunija......primoz zajebu use......serž bi uvedu malo blažji režim vendar ... primož to ni zdravo

ChiefThunder ::

hmnja... srečno.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Thomas ::

Ahac ... stay well (around)!

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Sergio ::

vi, ki blatite primoža, naj vam razjasnim dvoje:

1) _jaz_ sem brisal tvoje poste, ahac. in če nisi opazil, sem brisal tudi xbiteove. zakaj? ker je bla zadeva poplnoma off-topic in za med e-maili se zment. okej?

2) za primoževimi potezami stojim 100%, tako kot on za mojimi. nikakor pa ne bom gledal, da se mi tuki petelinite v forumu glede enga sajta, s katerim nimam NIČ!

torej - če je za to, da bo forum še bolj kultiviran, potrebno to, da ti greš, ker sem tebi (in xbiteu, se ve) brisal poste, ne navezane na thread ter ne-spadajoče v forum, ti lahko želim le srečno pot.

Torej - srečno pot.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Area_51 ::

:)) Nej kr gre, se bo že vrnil, čez nekaj časa. Good Luck:)
Area 51

migič ::

Adijo, pa zdrav ostani!:D
Saj menn so tud že post brisali, pa se nič ne pizdim!:D
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

sketch ::

Hm-hm... zanimivo, da ima forum 4000 uporabnikov, do sedaj pa je bil do stopnje demonstracijskega odhoda s foruma prizadet samo eden.
Kot kaže situacija ni tako črna...
Adapt and overcome.

Thomas ::

Jest, ki sem "zbrisal največ postov in sploh najbolj težil adminom" mislim, da je trenutno povpraševanje po dobrem forumu večje, kot po piscih nanje.

Toda to se utegne hitro spremeniti. Napsteriziran, googliziran, multi D ... zastonjski forumi in courti, lahko kmalu bistveno spremenijo stvari.

To je tako kot v Hollywoodu. Se bodo studii prej znebili (odvisnosti od) igralcev - ali prej igralci ne bodo potrebovali studiev?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Jack69 ::

Kaj na forumu od PcFormata??? :D

ahac ::

skecth
To je tudi zato, ker je Primož vdiral na strežnik neke druge podobne strani, medtem ko je meni vzel moderatorstvo samo zato, ker sem kot joke napisal, da sem shackal s-t.
Pa zato, ker je prepričeval ustanovitelja slo-compa (s katerim skupaj piševa nove skripte) naj mi ne zaupa, pa še kup podobnih stvari.
Moral bi videti icr in icq loge, ki smo jih natipkali pa bi ti bilo jasno.

Jack69
itak :))

Sergio
Še moderatorju moraš brisat poste... LOL
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

neo ::

Joj ahac, kaj se bos zjokal sedaj ali kaj? ma ste kot 5 letni otroki. Ce je moderator zbrisal, pol je zbrisal, ce pa ti kaj ne pase, pa lahko gres na druge forume, saj ji h je polno po netu.

AnWar ::

Boli mene ku***>:D za vas ( VSE )!!
[Asus ROG Strix SCAR III]

Loksorr ::

neo: In nobeden ni kaj posebno dobr, kar je v bistvu kr žalostno.

Sergio In zakaj je blo treba brisat pol poste? Če je blo napisano je bilo napisano. A ne bi blo bl pametno, če bi pač opomnil, da to ne spada tja in naj se menita preko e-maila?

luni ::

Ma daj ne s takimi da je vse slabse odkar lunija ni. Jaz sem bil bistveno bolj rigorozen in nepopustljiv, Sergio in Primoz sta se prevec mehka. ahac ti dobro ves da si igzubil moderatorstvo samo zato ker nisi naredil cisto nic, tako da ne dramatiziraj. Prav tako popolnoma podpiram Sergiotovo brisanje enega navadnega BLATENJA in PODJEBAVANJA dveh osebkov na tako javnem mestu. Imata e-mail in ga uporabljajta za take zadeve, ne pa da drugim kvarita izkusnjo...
Artificial Intelligentia

Sergio ::

luni: hvala za podporo.

ahac: tudi moderatorji so sprejeli pravila Slo-Techa. brezpogojno.

sketch: da. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zeberdee ::

evo dej pa še mene skenslejte (sej mam odprtih dodatnih 10 računov >:D )

jaz vem sam to, da ima forum preveč zaprt. Stari uporabniki odgovorijo na vprašanja kje dobit tist, uno s odgovorom.Mi nimamo iskanja pejd na Googla pa napiš www.slo-tech.com php news skripta. Oprostite vendar v tako zagato ste se spravili sami. Vem, da delate vse to Amaterno in da neslužite (skoraj) nič - vendar ravno zaradi takih odgovorov izgubljate potencialnih novih 400 ali 4000 uporabnikov.

ahac ::

luni: Kako naj bi v tistih treh dneh kaj naredil? Zaklenil sem eno temo več pa v takem oddelku kot je tist za webdesign ni potrebo, ker ni bilo čisto nobene potrebe po kakršnemkoli posredovanju, torej moderatorstva nisem izgubil zaradi tega. Sej je tudi Primož rekel, da sem ga zato, ker sem napisal tist joke.. Sploh gre pa tukaj tudi za odnos, ker me o tem ni nihče obvestil in vsaj razložil kaj je problem. Face it: Primož misli, da je prijel boga za jajca, s temi skriptami na s-t in se obnaša kot največji... ne vem, no, ne najdem primerne besede.
Povej mi: Kaj je pa podjebavanje, če ne recimo vdiranje v server drugih strani, kar je izvajal Primož? Ali pa to, da je na vsak način poskušal doseči, da Maverick od slo-compa meni ne bi zaupal. Nimam pojma zakaj...
Očitno nimaš pojma, kaj se res dogaja, ali se ti pa jebe, kar se mi pa ne zdi zelo verjetno...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

darh ::

aja ahac.. a nisi reku da ne boš več obiskoval STja ? kakor vidim tud tebi ni za zaputa... ker si po tem poslal kar nekaj postov... ccc...

sej prej si bil kul.. pol si se pa zacel z napacnim folkom druzt.... ccc...

glede sergiovega brisanja mojih postov... mu dam čist prov, ker sam točno veš kako se me da na easy sprovocirat glede SLPja....

anyway.. zdj te mamo dost... spokej se že dol... itak nobedn ne bo joku za tabo...

cau bau...
Excuses are useless! Results are priceless!

ahac ::

Ej, x, napisal sem: od danes dalje pa bom mogoče napisal kaj samo še v tej temi
:))
sej prej si bil kul.. pol si se pa zacel z napacnim folkom druzt.... ccc..
ej, če si se ti skregal ni treba da se še jest... če me ti ne bi obtoževal kopiranja bi se še vedno dobr razumela... :\
sej v uni temi sploh nisem omenu tiste strani o kateri ti neki govoriš... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

sketch ::

Ahac, daj spokaj že enkrat, če že tako groziš.
Zagotovo pa ne pričakuj, da bomo zdaj vsi padli na kolena in te prosili, da ostaneš.
Zaenkrat pustim temo odklenjeno. Če se bo pa tu še razlival žolč osebnih zamer, bom pa zaklenil - and come what may.

lp
s.
Adapt and overcome.

Thrivial ::

Zakaj morate prati umazano perilo tako javno?

Eh...

Au Revoir, Ahac.

lp

:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

Loksorr ::

I fear bu a man, who has nothing, por he has nothing to lose

sketch: Čeprav je ang slaba lahko razbereš, kaj hočem povedati. S tem, da zakleneš topic ne boš dosegu nič, saj bo sam odpru nov topic.
Sej ne, da se boji bana ne?

ChiefThunder ::

jah, Loksorr, to je res, sam vseeno tukaj ni banov in vse skupaj je na višji stopnji kot Jokerjev forum, kjer je potrebno precej groženj, da pride do efekta.

Brez zamere, nisem nič slabega mislu...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844558 (24071) kuglvinkl
»

Forum

Oddelek: Novice / Obvestila
352639 (2639) eland
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684888 (3840) Thomas
»

Rešimo se nesnage v forumu!

Oddelek: Loža
322745 (2165) Tomi

Več podobnih tem