» »

Brezžični internet v Mariboru

Brezžični internet v Mariboru

MarkookraM ::

Ima kdo kakšne izkušnje s tem? Rabim samo neko takšno zadevico: http://www.comshop.si/Article.asp?artic...

Kakšen je doseg, zanima me predvsem če ga lahko imaš v mariborski bolnici.

bili_39 ::

Odvisno v katerem delu si/boš. v starem delu ne najde nobene dostopne točke (vsaj novembra ni).

Sam sem problem rešil tako, da sem nabavil Simobilov instant interent - 15 dni imajo poskusno dobo, potem vrneš brez stroškov ;-)

JayKay ::

Ne več če ravno rabiš tisto zadevico, razen če nimaš wifi na prenosniku.
Dostopne točke so:
Kit/Kibla - Glavni trg in Ulica kneza Koclja
Vecer - Svetozarevska
Mobitel - Mnet (plačljiv)
Ljudski vrt

Drguče pa, če se malo pelješ naokrog in vsake toliko osvežiš boš najdo zelo veliko odprtih domačih povezav (če slučajno moraš nujno pogledat mejl).:D

borchi ::

> Kakšen je doseg, zanima me predvsem če ga lahko imaš v mariborski bolnici.

pomoje lahko kar pozabiš. pred dvema mesecema sem imel priložnost ležat v bolnici v mariboru in je bila popolna wi-fi tema...
l'jga

bili_39 ::

borchi, zgleda, da sva bila ob podobnem času tam :-)
Še enkrat: vzemi Simobilov internet unlimited in ga po 15 dneh vrneš, češ da ne deluje v redu.

Deluje dovolj dobro, včasih malo zafrkava vmesnik ampak se da preživet - saj imaš dovolj časa.

MarkookraM ::

V bolnici res nič ne vleče. Tudi v centru je zgleda doseg zelo bogi. Bi se moral veni na klopco vsest pa zmrzovat hehe.

Bom zgleda kar vzel osnovni Simobil mobilni paket (20 EUR za modem + 6 EUR naročnine za 100MB podatkov na mesec). Sem že imel priložnost sprobati njihove USB modeme in so res super zadeve in popolnoma "plug and play".

Valvoline ::

T-2 ima neomejen internet 10mb-s za 10e :)

MarkookraM ::

Ampak to pri T2 misliš optiko ali kako lahko imaš 10mbit/s? Sem gledal na T2 www strani pa sploh nimajo brezžičnega interneta.

Simobil pa več nima USB modemov. Bo treba čakat. :(

Chessman ::

Na T2 lahko tam kjer loviš njihov UMTS uporabljaš mobilni internet za 10€ na mesec. Tako deluje isto kot pri SiMobilu le na kakšnih bolj eksotičnih lokacijah ti T2 ne bo deloval Simobil pa ja. Ampak pomoje lokacija Bolnica MB ne bi smela biti problem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Mobilni internet za telebane (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
86108718 (12142) zobnik
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327802 (13232) Jerry000
»

Internet v slo bolnišnicah ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
252842 (1772) Pithlit
»

USB prosti internet.... ali obstaja?

Oddelek: Loža
135623 (4817) c0dehunter
»

Rabim internet. Kako do njega?

Oddelek: Omrežja in internet
331786 (1786) Ibex

Več podobnih tem