» »

ni zvoka

ni zvoka

legice ::

no kupil sem novo matično ploščo Asus M3A32-MVP DELUXE.vse dela fino fajn razen zvoka.sploh ga nimam.Sem videl da se to dogaja in da so rešitve,vendar večina linkov ni delala in driverjev nisem našel,ker je bilo tudi treba plačati zanj:P.Če se komu kaj sanja kako to popraviti, da imam zvok,naj prosim pove.
lp
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

OmegaBlue ::

Poišči gonilnike na strani proizvajalca in uštekaj v pravo luknjo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

legice ::

Poišči gonilnike na strani proizvajalca in uštekaj v pravo luknjo.

to je prva stvar ki sem jo naredil.piše da noče,ker manjka hda audio driver,ki pa je tudi nemogoče najti.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

kixs ::

Naceloma bi vse moral imeti na prilozenem CD-ju. Sicer pa pojdi na Web stran in potegni pravega.

Verjetno nimas vtaknjene dodatne zvocne kartice, verjetno tudi nimas v Biosu izklopljene integrirane.

lp

flipflop ::

Stare driverje daj najprej dol, v device managerju odstrani zvočno, reboot in potem pojdi dat gor driverje z uradne strani proizvajalca.

legice ::

Ja zvočna je integrirana,ki pa jo sploh ne zazna.Sem pa bral na angleških forumih,da jo pc zazna kot PCI slot.Ne morem izbrisati driverjev,ker jih sploh nimam.seveda na cd-ju so prišli zraven driverji,ampak jih nisem mogel naložiti zaradi tega problema.in v biosu nisem mogel najti za izklop/vklop zvočne,sem pa našel da lahko zanmenjam z HD audio ali ac97 če se ne motim.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

krucymucy ::

Izbira v BIOS-u kjer lahko izbiras med HD Audio in AC97 je samo za izhod na sprednji strani, ce priklopis sploh.

Kateri OS si nalozil? Ce si XP povej kateri service pack.

legice ::

imam sp3.windowse pa imam naložene od prejšnjega tedna.zvočno sem probal naložiti tudi preden sem kaj updejtal.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

krucymucy ::

S temi si poizkusil?
Ce ti ne odpre prvic, refreshaj.

vista

XP/2003

edit: dal za visto, namesto XP.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

legice ::

S temi si poizkusil?
Ce ti ne odpre prvic, refreshaj.
klik

kako refreshat?
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

krucymucy ::

Itak ti nisem dal pravih. Sem dodal se za XP.

legice ::

S temi si poizkusil?
Ce ti ne odpre prvic, refreshaj.

vista

XP/2003

edit: dal za visto, namesto XP.

probal sem te ki si dal za xp,vendar ne dela.isto se prikaže,z driverji ,ki so na cd-ju
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Kezman91 ::

Imam matično ploščo Asus P5B Deluxe, Creatice zvočnike 5.1 in mi na XP-jih delata sam 2 zvočnika! Kaj moram narediti da mi bo delal vseh 5 zvočnikov???

Prosim za pomoč!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows se ne zažene

Oddelek: Pomoč in nasveti
291943 (1534) GummyBear
»

Tronote m85 zvok

Oddelek: Zvok in slika
278026 (2215) simongrega
»

Problem z Genius 5.1 surround zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
325318 (3668) fulgur
»

Gonilniki hp??

Oddelek: Pomoč in nasveti
52775 (1929) tomos
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458572 (5021) d4rko

Več podobnih tem