» »

Najhitrejša pridobitev ADSL-ja???

Najhitrejša pridobitev ADSL-ja???

ElHovica ::

Zanima me kateri na kateri način se najbolj splača naročiti ADSL+ISDN kombinacijo, da bi mi oboje kar najhitreje priklopili? Pomembna je predvsem hitrost priklopa!

Lime ::

Če boš to po forumih spraševal, boš še kakšen dan dlje čakal, kot če bi takoj naročil.

Predator ::

glej samo kliči vsak dan kdaj bojo ( reci da imaš šolo in da mora en odpret in blabla... ) in zahtevaj da pridejo oboje skupaj napeljat ( isdn in adsl ) ker če ti bojo ločeno poznam ljudi pri katerih je minilo od 2-4 tednov preden so po isdn-ju dobili dsl
za pakete pa mislim da imajo vse na zalogi tako da ne bi smelo vplivat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

McSpike ::

Pokliči na telekom ADSL oddelek... 080 8080... al je samo 8000 sej ne vem... nekej na 080... no pa tam reci nej pošljejo k tebi na dom enega izmed ljudi ki jih majo non-stop na terenu, da bi podpisal pogodbo. Ta je k meni prišel v 10 minutah po klicu (je bil pač blizu) in imel je vse pogodbe. To oni potem speljejo v kakem tednu do dveh ko dobijo podpisane. Se pravi če vse pogoje na pogodbah že poznaš tipu samo vrneš pogodbe s podpisi in bo en dva tri. Ne it na Siol ker tam pacajo do 30 dni pa še se jim zatakne.

-- McSpike --

ali3n ::

pri men (Ljubljana) je blo tko: pri Telekomu sem naročil oboje (ISDN 100tka in ADSL v paketu) - cena je bla takrat 50kSIT (en telefon, dve liniji - staro cifro smo obdržali + ena nova); čez 14 dni je prišel monter, zmontiral vse (ISDN in ADSL) v pol ure... pol je bla pa fora, da mi iz Siola še niso poslali kuverte z reg. kodo, CD-jem,... problem je bil rešen tako, da sem CD skopiral pri kolegu, kodo so mi pa prijazno zaupali na Siolovi pomoči...
kar se mene tiče je bila investicija upravičena - prenosi so OK (Audiogalaxy do 54k/sec), skratka dela.... trenutno se pripravljam vspostavit "hišno mrežo" - da mi sestra nau več težila, ko bo hotla ircat...

LP Ali3n

ElHovica ::

No v glavnem tkole je blo: v torek ta teden sem preko interneta narocil ISDN100+ADSL na siolovi strani. Vceraj - v petek pa je prisel stricek iz telekoma kranj pogledat kako bodo napeljali vso stvar, ker so jih iz siola po elektronski posti obvestili, da sem to narocil.
On je pogledal in povedal svoje mnenje kako bi moralo vse skupaj potekati, potem sem podpisal pogodbo za ISDN s telekomom in posebej za ADSL s siolom. Pogodbo s siolom telekom poslje na siol in pridejo montirat en dan po tem, ko jo iz siola posljejo nazaj - to pa traja priblizno en teden. Tako, da zdaj pricakujem, da bom imel vse skupaj namontirano cez kaksen teden.

ahac ::

Ko že ISDN + ADSL naročate:
Kako se priklopi navadne telefone na ISDN?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

cekr ::

Če želiš priklopiti navadne telefone na ISDN, moraš imeti D/A pretvornik, še boljša varijanta pa je, da že pri naročilu ISDN-ja naročiš takšen ISDN vmesnik, ki ima to zadevo že vgrajeno. Takšen je 3Com-ov, novejših pa na žalost ne poznam, verjetno pa so v paketih tudi takšni. Seveda pa te bo zadeva stala precej več, ker so ti paketi subvencionirani. MOžno pa je dobiti tudi kakšno zadevo v rečunalniških trgovinah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se rešiti Telekom ISDN?

Oddelek: Omrežja in internet
102029 (1741) janip
»

ADSL brez ISDN - končno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
11216630 (11257) Tr0n
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114143 (10030) Bistri007
»

ISDN + ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
291914 (1228) Mavrik
»

Nič več ADSLa?

Oddelek: Omrežja in internet
422891 (1660) kleDo

Več podobnih tem