» »

požarn izid

požarn izid

dejan03 ::

Lep pozdrav,imam routar BUFFALO WHR-HP-G54 pa me zanima če mi lahko kdo pove kako bi vklopil oziroma izklopil požarni zid na samem routarju(oziroma kje v nastavitvah se to nastavlja vklop-izklop požarnega zidu) ,ker sem iskal pa nisem najdel to možnost.
Hvala za odgovor.

bluefish ::

če bi pogledal v navodila bi ti postalo takoj jasno in ti ne bi bilo potrebno zapravljati cajta s pisanjem zopica in branjem mojega zateženega posta.

dejan03 ::

navodil nimam cajt pa imam, nevem pa zakaj te to toliko moti če nočeš odgovoriti oziroma pomagati ni potrebno se bo že kdo najdel ki mi bo pomagal!!!

bluefish ::

Da ne boš rekel, da samo pametujem. Tole sem našel po minuti dela. Pojdi na stran 19 in tam je rešitev.

dejan03 ::

Da ne boš rekel, da samo pametujem. Tole sem našel po minuti dela. Pojdi na stran 19 in tam je rešitev.
hvala lepa,res nevemkako tega nisem videl,pa sem šel trikrat čez,na katero stopnjo pa naj ga nastavim ker nisem preveč stručko za to ?

bluefish ::

Glupo je, ker v navodilih te nivoji niso podrobneje razloženi, vendar ti za enega povprečnega uporabnika svetujem Low. Ne vem pa, kaj je tisti Intrusion Detector Utility pri Medium.

dejan03 ::

Hvala pa brez zamere,če boš pa kdaj kej zvedel sem tukaj jaz bom pa malo poguglal.

bluefish ::

jap, malo uporabi google in poskusi najti, kaj ta stvar je. Potem pa boš lahko presodil, če to potrebuješ. Navsezadnje pa lahko vklopiš tudi Medium in boš videl, v čem je razlika.

dejan03 ::

Poskušam sedaj vse nivoje pa ni neke razlike

bluefish ::

pol pa daj na medium pa bo :).

dejan03 ::

sej bompa bomo vidl kaj se bo zgodl

pravnik ::

A mi lahko kdo pomaga. Imam Bitdefender in požarni zid vklopljen. Problem pa je, da se ne morem povezati na oddaljeni računalnik, ne da bi izklopil požarni zid. Lahko se sicer priklopim na omrežje HKOM, na svoj računalnik pa ne. V Bitdefender-ju sem v požarni zid / omrežje dal še program za oddaljeno omrežje iz Windowsev XP. Hvala za kak nasvet!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMIS-ov enkom modem

Oddelek: Omrežja in internet
4816117 (9690) d4vid
»

Nastavitev interneta (dom podiplomcev)

Oddelek: Pomoč in nasveti
131434 (1145) kilobajt
»

račuanlnik se mi samodejno resetira

Oddelek: Pomoč in nasveti
341284 (947) solatko
»

hamachi

Oddelek: Igre
236223 (3289) ziga14
»

domače omrežje in bitdefender požarni zid

Oddelek: Omrežja in internet
71447 (1340) luky

Več podobnih tem