» »

POP TV zapira posnetke na Youtube

POP TV zapira posnetke na Youtube

necromncr ::

Čisto na kratko samo dejstva: pro plus d.o.o odstranil odsek iz youtube iz starega prispevka "Preverjeno - Artos".

Osebne misli: prasci, nikoli več (že tako jih ne gledam kosmate komercialne mrcine), sploh pa ne nikoli več na youtube. Da jim reklame ne delam never again.

Flame on.

djordjevic ::

In kako točno te že prizadene to, da so kosmate komercialne mrcine? Plačuješ morda prispevek kot denimo za RTV? Res me zanima, čisto tako iz firbca.
No grave is deep enough to keep us in chains.

Alexius Heristalski ::

RTV Slovenija počne isto.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

ThinMan ::

Četudi so komercialna TV dobijo nekaj cekinov iz naslova kulture itd... torej iz mojega in tvojega žepa.

Naj me nekdo popravi če ni tako.
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

BlueRunner ::

Dajmo obrniti okoli... zakaj misliš, da bi moral ProPlus komurkoli dajati svoje posnetke zastonj? Zakaj misliš, da si upravičen do teh posnetkov?

mtosev ::

Četudi so komercialna TV dobijo nekaj cekinov iz naslova kulture itd... torej iz mojega in tvojega žepa.

Naj me nekdo popravi če ni tako.

hudo ja. ropajo te. ne vec drzavi placevat ddvja. prokleta banda:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Spc ::

 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Gandalfar ::

@Spc: kaj hoces povedat s tem?

Tr0n ::

Youtube samo gostuje video posnetke. Z njimi lahko pocne, kaj jim pase, tudi zbrise.

Spc ::

@Spc: kaj hoces povedat s tem?

Z tem hočem povedat to, da sem že videl ko je youtube zbrisal par videjev katere so posneli uporabniki v gostilni, parku itd.. itd na katerih so bili samo njihovi prijatelji in so jih vseeno odstranli ter napisali, da je viacom zahteval, da se odstranijo.
Kako lahko viacom oz. drugi zahtevajo odstranitev nekega videja na katerem sem jaz v parku z kolegi?
:\

Temu jaz pravim, da zbrišejo video ker jim je oz. ker lahko in zato ne priporočam youtube-a ker se lahko zgodi, da bo video odstranjen pa čeprav sta na njem samo moja prijatelja v parku ko sem jih posnel.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

Gandalfar ::

Saj to ves, da lahko zahtevas vrnitev tega videa?

vasquez ::

Se pa zgodi tudi, da po nekaj opozorilih zbrišejo tvoj username in vse kar si naložil.

llamma ::

poptv.si ... vse oddaje so gor, tako, da se ni za pritoževat. Vsi deli NMK, Tv Dober Dan, vsi videospoti, ki so se kadarkoli zavrteli na tej televiziji itd. Tako, da pop tv je čist kul, je pa res, da če majo vse objavljeno gor, bi lahko tut kakšne prizore iz Trenj, As ti tut not padu in še kaj pustili normalno na youtubeu.

Spc ::

Se pa zgodi tudi, da po nekaj opozorilih zbrišejo tvoj username in vse kar si naložil.

Res je tudi tiste, ki si jih naredil sam in sam posnel.
Zato pa jaz pravim, da se izogibajte youtube-a ker brezveze čas zapravljate .. tak al tak vas bojo dol zbrisali rajši uporabite kakšno drugo stran.
 

necromncr ::

llamma: kje med reklamami?

Mislim, ne hvala. Se mi res ne da. Za odstranjeno oddajo se je slo pa za youtube kopijo nekega wmv posnetka, ki ga nekateri nismo mogli gledati.

djordjevic: da, placujem. Sicer se mi zdi smotano, ker nimam TVja in v nos mi gre, da gre del moje narocnine za 2nd life otok, po drugi strani je pa RTVSLO vsaj se zaenkrat ostal precej "normalen" glede na ostale programe.. vsaj koliko sem ga gledal nazadnje.

Zdi se mi smotano, da ti odstranijo posnetek, ki samo pomaga ostalim. To je isto, kot da bi odstranil bergle invalidu zato, ker mu je niso prodali oni s kompletom reklam. Saj vseeno po cez in cez pise poptv......

reptilia ::

edin dober poptvjev video je pesem ko se zjutraj zbudiš, k jo poje severa gjurin v oddaji astitutnotpadu

za ostalo mi je pa res vseeno
Forgive your enemies, but never forget their names.

Gandalfar ::

Zato pa jaz pravim, da se izogibajte youtube-a ker brezveze čas zapravljate .. tak al tak vas bojo dol zbrisali rajši uporabite kakšno drugo stran.


DMCA pravila veljajo tudi za druge strani. Isto se vam lahko zgodi da vas pobrisejo.

Spc ::

Ne vidim kako lahko nekdo reče za moj video posnetek katerega sem sam posnel v gozdu z kolegi, da krši avtorske pravice in mi ga umaknejo z DMCA zahtevkom.
To se pomojem samo dogaja na youtube-u.
 

djordjevic ::

necromncr: Ni me zanimalo, ali plačuješ prispevek za RTV. Plačuješ prispevek za POP-TV?
No grave is deep enough to keep us in chains.

Poldi112 ::

>To se pomojem samo dogaja na youtube-u.

Po tvojem mogoče, v realnosti pa ne.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Gandalfar ::

Ne vidim kako lahko nekdo reče za moj video posnetek katerega sem sam posnel v gozdu z kolegi, da krši avtorske pravice in mi ga umaknejo z DMCA zahtevkom.


Poglej si kako DMCA deluje: http://www.chillingeffects.org/dmca512/...

Ko dobi ponudnik DMCA zahtevek, da mora umaknit vsebine jih mora cim prej umaknit in tu sploh ni nobenih debat s tistim, ki jih je dal gor. Ce jih zelis povrnit imas potem counter-notice: http://www.chillingeffects.org/dmca512/...

Se bo pocasi treba sprijaznit, da se tudi na Internetu igramo po dolocenih pravilih.

Spc ::

Torej lahko vsak nagaja vsakemu ki se mu zazdi ?
 

Gandalfar ::

Daj beri linke:

If it is determined that the copyright holder misrepresented its claim regarding the infringing material, the copyright holder then becomes liable to the OSP for any damages that resulted from the improper removal of the material. [512(f)]

andromedar ::

edin dober poptvjev video je pesem ko se zjutraj zbudiš, k jo poje severa gjurin v oddaji astitutnotpadu

za ostalo mi je pa res vseeno



A tega si mislil?

link
Eh?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SOPA se veselo obrača v grobu: Google z Viso, MasterCardom in PayPalom razmišlja o bl

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
449128 (6706) smash
»

Novi varni pristan, prvič: Flava Works, Inc v. Gunter (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
6529924 (28049) Tear_DR0P
»

Rebeccin "Friday" umaknjen s portala YouTube, posredi kršitve avtorske pravice

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
158310 (5665) Buddah
»

YouTube tiša glasbo in prihaja na konzole

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
207374 (5639) poweroff
»

Sharman Networks proti pankrtom

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
242864 (2864) undefined

Več podobnih tem