» »

HP Compaq nc6000

HP Compaq nc6000

mcrastur ::

Imam ta racunalnik in niikakor mi ne uspe instalirat bluetooth in wifi driverjev ( ne vem tocno kater model imam ). Probal sem najbrz vse izmed driverju nalozenih na HP support strani Link Tam majo tud res hud support, za en comp mas 20 driverju, kako naj vem katerega uporabit ce ne vem kero wifi kartico imam .. papki ..

Spec. računalnika, kar vem je : Pentium M 1.6 Ghz, 512MB, 40GB disk ...

Ce bi mi kdo pomagal s kakšnim točnim packom driverjev za ta comp .. je mozno da sploh nimam wifi-ja notr ? sam če bi biu optional pol nebi mel racunalnik button za turn on wireless.

Prosim za pomoč, hvala

Alijen ::

V desnem kotu zgoraj nad monitorjem bi ti moralo model pisat? Dvomim pa da maš bluetooth :)
Jaz mam nc6120 trenutno pa semvse driverje na spletni strani pobral

mirkuma ::

Hm, punca ima NC6000 pa nima vgrajenega WiFi-a in Bluetooth-a on board. Si prepričan, da ju imaš oz. da ne gre za kakšen drugi model prenosnika?
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Alijen ::

Hp compaq nc6120 intel pentium m 1,73 ghz 800mhz 504 rama zaradi grafike. Wireless imam gor nc6120 Bluetootha res nimam mam pa wireless. Hp ima recimo nc6120 pa potem še 20 modelov pod tej številki. Boljši proc manj ramov itd itd. Če ne drugje sigurno na spodnji strani piše model siguren pa sem da piše nad ali pod ekranom. Na spodnji strani maš nalepko kjer piše serijska in model.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alijen ()

Alijen ::

Drugače pa uporabi sisoft sandra ali pa everest. Programa ki ti izpišeta kaj vse imaš v računalniku.

mcrastur ::

hvala ... bom probal pogledat s sisoft .. sigurno je nc6000 sam ocitno res brez wifi-ja in bluetootha .. fino
drgac .. sem uporabu drivers support od HP , jim dau S/N in se PN al ka je .. pa so mi sam rekl da ne morjo vec pomagat ker je garancija ze potekla :D pa predlagal so mi njihov super skonto support paket za 25$ in bodo resili problem ... da bi jih namlatu ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mcrastur ()

Duhec ::

Ti si bolj papak, ne pa na HPju, če ti ne ločiš med product numberjem in model nejmom !
Naloži si HP System Software Manager (SSM), ki bo papkom kot si ti zdetektiral mašino in naredu tko kot je treba.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup prenosnika do 300.000 SIT!

Oddelek: Kaj kupiti
92987 (2546) unkn0wn
»

HP prenosniki: saj niso resni ?!

Oddelek: Strojna oprema
405879 (4139) sash
»

prenosnik HP nc6120

Oddelek: Kaj kupiti
72129 (1997) SepoX
»

Kateri prenosnik kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
101419 (1160) VASkO
»

Hp nc6000 ali dell D610

Oddelek: Kaj kupiti
81861 (1669) DjTonic

Več podobnih tem