» »

Kateri prenosnik kupiti?

Kateri prenosnik kupiti?

mmilos ::

Zanima me kateri prenosnik se izplača kupiti. Pogoj je serijski port, blootooth ter malo večja robustnost prenosnika!

Lp

mitjaje ::

Cena?! Namen?! pa še kaj a ne?

Pa prosim preberi post kako napisati post!!

LP, pa brez zamere, a nihče ti ne more pomagat...

ps. Če hočeš malo tvegat, poglej pri so-doo.si za HP nx7010
www.ultrasplet.net

mmilos ::

Do 350.000 SIT.

mmilos ::

Ogledal sem si HP NC6120 IP M1.8 (PG825EA). Pa me zanima kakšne so dobre in kakšne slabe strani tega prenosnika?

lp

mte ::

preberi si odgovor od sonysonya še enkrat, očitno ti enkrat ni dovolj.
To je kot da bi vprašal kateri avto kupiti, brez da bi povedal približno kaj bi delal z njim. Potem ti bo en reku da kupi džipa, drugi ti bo rekel da je twingo fajn (ker je majhen pa se da lepo po mestu parkirat), spet tretji bo prisegal na velikega bmw-ja. Kako naj bi ti taki nasveti pomagali pa mi ni jasno :\

Joj na ta forum bi morali uvest obvezno potrditev pred vsakim postom, da si seznanjen s pravili, kot pri potrjevanju licenčnih pogojev pri programih - če pa se kasneje izkaže da temu ni tako, pa bi sledil permanent ban.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mte ()

SepoX ::

Torej, povej kaj te zanima:
- rabiš takega, da bo baterija dolgo zdržala
- iščeš zamenjavo za namiznega in boš igral gor Doom 3
- ukvarjaš se z grafiko
- rabiš velik zaslon
- si študent in nimaš preveč gnara
- ...

To so ti hotl povedat in zato ti noben ne pomaga.

mmilos ::

Prenosnik bo namenjen programiranju in ne igranju igric. Kapaciteta baterije ni tako zelo pomembna, bolj pomembna je robustnost, saj ga potrebujem za delo na terenu. Torej še enkrat osnovne zahteve: - COM port
- Paralel port
- robustno ohišje
- 15'' zaslon
- cena do 350.000 SIT
- bloo tooth
- 512 MB RAM
- disk od 60GB naprej
- procesor Centrino (1.5GHz naprej)
- grafična s TV-Out

Lp

mitjaje ::

predlagam ti raje procesor PM 1.6 (ki ima 2MB predpomnilnika), ker 1.5 ima samo 1MB oz. novejši oz. redkokteri imajo 2MB!! Na to bodi pozoren.
Za to kaj si ti napisal, bi mogoče bil kakšen IBM T42, če si pripravljen še malo doplačat za res dober prenosnik!!!!

LP

To mislim da je prava stvar za tvoje potrebe in se ta prenosnik pomijem najbolje odnese na terenu... Robustnost pa je taka, da krožijo slike, ko človek stoji na prenosniku in se nič ne zgodi!! Je pa res da je zadeva kar malo dražja, pa še en misnu je, da nima dvd pekača
www.ultrasplet.net

SepoX ::

Ja, tale je kar robusten, tukile maš en review, samo a si res pripravljen plačat tolk več za robustnost?

Mogoče kak Acer1692WLMi: KLIK!

Ali kak Gericom: KLIK!

HP: KLIK!

Ali pa kak Dell Inspiron 9300 - tudi robusten: KLIK!

TribesMan ::

mmilos... tole vzami... pa dokupi še USB->COM pretvornik... Mislim da bo to idealna kombinacija za tvoje potrebe. T42 je tank med prenosniki (pa še zelo lahek je). Sicer je 10k preko tvoje meje, sam mislim da to ne bo problem ;)

Drgač bi tud kak HP prišel v poštev, sam so za moje pojme 6110 in 6120 občutno precenjeni... mogoče nx8220? Ima tud COM port...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

VASkO ::

od teh je HP edini s paralelnim portom. ta nc6120 je full featured model, torej ima vse prikljucke, ki so mozni. ti svetujem tega, ce ne bos igral novih igric (drugace je integrirana graficna nekak na ravni mobilnega radeona 9000) pa se zaslon ima super z visoko resolucijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257202 (5207) jancus
»

Kateri disk za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
131468 (1215) zee
»

Samsung diski

Oddelek: Kaj kupiti
51342 (1268) newman
»

Tiskalnik ali vecfunkcijska naprava za 30-50k

Oddelek: Kaj kupiti
91658 (1527) MEDENA
»

Kater skener tja do 20k

Oddelek: Kaj kupiti
81373 (1203) civava23

Več podobnih tem