» »

Shaun White Snowboarding

Shaun White Snowboarding

Oktan ::

Ali že ima kdo igro?

venklem ::

z jop mam je kr dobra... :)
Mas jo pa na partisu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: venklem ()

Oktan ::

A je vredna nakupa?

Hardstyle ::

Meni je na začetku delala ko pa se mi je enkrat updejtala pa se zažene in dobim črni ekran. Ko pa kliknem v temo pa se zruši :(

Pa nisem še ugotovil kak se nastavlajo kontrole za tipkovnico.

Tilen ::

Lahko kdo pove kaj več o tej igri, prilepi kak screenshot ali kaj podobnega?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Shagrath ::

Sem prejle probal pa mi ni ravno všeč. Grafika je ok, vendar je zelo nerealna. Čudne so tudi kontrole, ki so prvotno prirejene gamepadu, saj se komaj znajdem iz njih.

Oktan ::

Razmišljam med nabavo Shaun White Snowboarding ALI Tomb Raider: Underworld.
Kakšen nasvet?
:)

Hardstyle ::

Shagrath ta problem imam tudi jaz pa še zmeraj nisem našel načina kako jih spremenit na tipkovnici. Namreč nimam numlocka in mi to en qrc koristi.

AapocalypseE ::

Jaz sem mel to igro in mi je podn od igre. Se več kot očitno vidi, da je narejena primarno za konzole. Sem jo kar hitro zbrisal.

laught ::

Razmišljam med nabavo Shaun White Snowboarding ALI Tomb Raider: Underworld.
Kakšen nasvet?
:)

jas ti bolj priporočam tomb raiderja.

computer2 ::

Ma ja snowboard je s konzolo se kr u redu na keyboard je pa u *.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

t3hn0 ::

tole je totalno nevredno prostora na disku...:D
^.^

Oktan ::

Kaj je boljše, SSX ali Shaun White Snowboarding?

laught ::

Kaj mi lahk kdo prosim pove, kak se tiste late in ledene sveče razbijejo?aja pa kaj čez celo igro pobiramo cekine al kaj?te se sploh nemislim trudit s špilom ki je že tak bolj ko ne porazn,sploh nadzor je v pizdi..

Oktan ::

Sej se čez čas navadiš na kontrole. Drugače pa led in lesene zapore uničiš tako da se pelješ proti njim, potem pa vključiš focus ki ga dobiš če pobereš prvih 12 cekinov, stisneš enter in ko si pri zapori spustiš enter, skočiš in on ti bo uničil zaporo. Priznam, da je to malo butasto-tudi sam sem porabil nekaj ur da se pogruntal.:8)

Edini moj problem je, da na 45 min. igranja crkne igra in jo moram ponovno zagnati!!!???

laught ::

Aha gre zaj tnx,ka mi lahk še prosim poveš kak se gor obdržiš na kaki ograji al pa štangi?,ker tam ko je treba tiste druge cekine pobirat morš se po štangi pelat,in me zmeraj dol vrže.

Oktan ::

Ko prideš na štango se ti na dnu ekrana pokaže "lovilec ravnotežja". Puščico v "lovilcu ravnotežja" moraš z gumboma levo in desno obdržati čim bolj na sredini(zelena barva).

DrejcPerh ::

Men je vredu sam mal me je bedno ko nimam denarja ! sem šel gledat na youtube in sem našel cheate kak priti do velike vsote denarja, vendar mi ni delalo !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815858 (5518) oo7
»

SQUARE ENIX AKCIJE

Oddelek: Igre
5937 (737) kmetek
»

xbox 360 vs ps3

Oddelek: Pomoč in nasveti
111147 (985) XsenO
»

Lara Croft Tomb Raider: Underworld

Oddelek: Igre
72014 (1756) Oktan
»

Notesnik Style Note M570TU-GTX

Oddelek: Kaj kupiti
141430 (1207) XImhotep

Več podobnih tem