» »

kako odstraniti???

kako odstraniti???

waters ::

Pred nekaj časa sem imel na kompu program Trojan Remover. Vse sem počistil - vse OK. Deinštaliral ... Edini ostanek se mi pojavi preden kliknem na mojo ikono za vstop v moje windowse. Napiše pa mi: da windowsi ne morejo najti sledeči link: C:\Program files\Trojan Remover\rmvtrjan.exe.

Kako sedaj to odstraniti, saj je očitno da programa ni več. Poskusil sem že z inštalacijo in deinštalacijo pa nič.


LP

sese12 ::

Start - zaženi- regedit - zagon oz.
poišći programe, ki se zaženejo ob zagonu windovsov in odstrani Trojan remover ter ponovi zagon PC

waters ::

Manjši poravek. Ta problem se mi pojavi po kliku na mojo ikono. Winse imam angleške in tega ne najdem kje bi bilo, čeprav sem kar nekaj brskal po registru. LP

Spajky ::

zbrisati link v start-up mapi winsov za ta program ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

subby ::

za angleške windowse:
start -> run... -> vpiši "msconfig" (brez narekovajev) -> klikni jeziček "startup" -> iz seznama odstrani program

waters ::

Žal ne na eni ne na drugi lokaciji ni Trojan remover ali rmvtrjan.exe. Še kakšna ideja?


LP

venklem ::

hm.. zbrisi windows login... pa resetiraj rac... potem mislm da bi moralo delati

waters ::

To slednje mi ni všeč, saj bo šlo vse!

venklem ::

Jah... negre drugace vse bo slo... Seprav... itaq se bo vse nazaj nalozilo kar bos uporablal :)
Windows log ima notr sm kaj je za vklopit ko se windows zazene... tko da... nPr nebo se ti msn zagnau automacko.. :)
www.hawky44.bplaced.net!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus - Trojanc :S

Oddelek: Pomoč in nasveti
91348 (1147) T-Mac
»

Noče zagnat mape disk C in disk D

Oddelek: Pomoč in nasveti
61342 (1241) Kristjan15
»

Google in ostali iskalniki ne delajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
101200 (947) ussborg
»

Proxy trojanski konj

Oddelek: Pomoč in nasveti
142523 (2242) jan01
»

Trojanc

Oddelek: Omrežja in internet
131385 (1176) BigWhale

Več podobnih tem