» »

Test diskov v XP-jih

Test diskov v XP-jih

pucvoler ::

Ni dolgo ko sem si naredil raid 0 polje, zdaj me pa zanima koliko je stvar hitrejša. Probal sem že v sandri pa mi vse skupaj brejkne.
Predlogi...

LP
Ne me poslušat!!!!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

multimeter

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61942 (1716) FX6300B

Zlobni pingvin popapcal vso dobroto v mojem prenosniku

Oddelek: Loža
52151 (2029) Gandalfar
»

Kako ste prišli na S-T forum?

Oddelek: Loža
453409 (2124) Prospekt
»

Slo-Tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
555949 (4822) upirna
»

kuk folk pozna S-T (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
536226 (5612) goranTNT

Več podobnih tem