» »

Računalnik ne dela!! Pomagajte

Računalnik ne dela!! Pomagajte

suxoko ::

Stvar je sledeča imam računalnik,amd athlon 2400+,asus matično, nvidia ge force 5200 fx, 1,5 rama.. Do zdaj je delal normalno, pred parimi dnevi pa se je začelo...računalnik je bil prižgan že par urc, ko mi karnaenkrat ugasne, ko sem ga prižgal še enkrat je bilo vse kot da ni bilo nič in mi čez 1 urco spet ugasne, in tako se je začelo da se mi je računalnik ugašal z vedno manjšimi časovnimi intervali, pregledal sem temperaturo procesorja, grafične itd., če se slučajno kje greje, a je bilo vse v redu, nato pa se mi je nazadnje ugasnil in od takrat naprej kadar ga prižgem se zažene samo za 2 sekudni ( ne pride niti do biosa)in ugasne. Poskusil sem zamenjati matično ploščo, procesor, ventilator a je stvar še vedno ista, potem sem odklopil grafično rame, disk, cd rom in še vedno isto, zamenjal napajalnik od drugega računalnika a še vseeno ne dela..ima kdo mogoče kako idejo kaj bi bilo narobe..ker meni več ni nič jasno niti se mi ne zdi več logično..ali pride do kakšnega stika??? Pomagajte

blackbfm ::

Se pravi da si vse zamenjal, da imaš v bistvu že drug računalnik problem je pa še vedno isti?:P Si probal priklopit na kakšno drugo el. vtičnico?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

suxoko ::

ja ubistvu sm menjal od druzga racunalnika dele..ja tudi na drugo el. vtičnico sem probal..res newem kaj bi bilo narobe zažene se samo za 2s in konec...nazadnje ko je se delal mi vec ni hotel v windowse in se je pojavil moder zaslon nekaksen error in se resetiral potem se je to se parkrat ponovilo in zdaj niti do biosa ne pride ampak se ugasne..ubistvu jst ne najdem tle nobene logike

a se mi sploh splaca se ubadat z njim al ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: suxoko ()

Tr0n ::

Ce si menjal vse mozne komponente, potem tezava verjetno ni v komponentah, ampak kje drugje.

Kje tocno, ne vem.

gokky ::

Zamenjaj tipkovnico. Poskusi brez miške. Tudi čudna tipkovnica mi je že ugašala računalnik.

Blinder ::

Mogoce krivo ohišje:D
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

veverrca ::

Js se na tvojem mestu ne bi več hecala pa bi šla kupt nov računalnik. Al pa rablenga za silo. Ej kaj pa če ti tipka za start kej heca. K men se enkrat tud ni hotu pržgat pa je bil en stik v tipki za power. Se mi zdi.

blackbfm ::

Jah nismo vsi tok bogati:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se po zagonu ugasne (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559350 (6439) BivšiUser2
»

PC se prižge, ekran pa ne (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11114043 (12605) Berni_01
»

Težave z novim SAMSUNG monitorjem

Oddelek: Strojna oprema
281443 (1049) Sami
»

Sistem mi obstoji! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
513393 (2819) DT232
»

Računalnik se noče bootat - Na pomoč!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141422 (1222) Dead_Eye

Več podobnih tem