» »

Titan coolerji

Titan coolerji

`ripper` ::

A je ze gdo slisov za te hladilnike...ker men je prodajalc v JAE reku, da hladi bl k Vulcano v7+ pa da je tok tih k zalman... Ker stane pa manj ko 2 jurja... Cena zanimiva, (ce je tist res, k me je un nategnu) specifikacije ugodne... ma gdo ksn kompliment/pohvale??:)
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

tha_man ::

Kater model pa?

Asgard ::

Titan hladilniki so zelo ql, ker so tihi, hladijo pa ko hudic. Sam sem testiral ttc-d5tb(4) in ttc-d3tb , prvi d5 je za atlone drugi pa za intel in celerone. Kup si enga pa bos vidu. Termaltake se lahko gre skrit v glasnosti, dizajn in famoznost pa sta itak glavna aduta pri termaltake hladilnikih :D

http://www.titan-cd.com/


tle mas se link do uradne strani titana !

Alec999 ::

Jst mam tega TTC-D5TB (TC) zanga sm dou 3,720 sit morm rect da je zelo lep in zelo zelo tih. Moti me, ker pri meni ne prikaze stevilo vrtlajev .. a jih komu prkaze? Drgac mi pa se sedaj ni uspel navit mojga celerona 400 na 600 :( vedno se ustavi pri nalaganju winsow:(

lp,
Alec999

tha_man ::

Verjetno ti jih ne prikaže ker so prenizki - nekatere plate imajo spodnjo mejo ko še kažejo vrtljaje. A si probal tud v bios pogledat?

AngelOfDeath ::

Problem titanov je v tem da zelo radi crknejo :((

`ripper` ::

AJA? Crknejo na kaksn nacin? FAN neha pihat? Kok se pa kej paste zravn dobi (ce se je sploh kej)?
Pa lepa fala za tak odziv =)))
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

msmiha ::

Paste, ki se dobijo zraven hladilnikov so ponavadi zanič!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Tr0n ::

Jaz imam isti model, 3000 obratov, 2.8k SIT. To, da radi crknejo, slisim prvic.

sid ::

Sem lastnik titana (D5TB) in mi dela tiho in učinkovito.Cena je bila okoli 2800 ,poleg sem dobil tudi srebrno termalno pasto.Temperaturo mi drži (TB 1.4) na okoli 48°C s tem da kišta sux ( v njej je 37°C).Poglej tudi za nove titane ,ki imajo bakreno jedro in so baje še boljši.Aja pa še to.Ko sem ga kupil ga je bilo potrebno temeljito pobrusiti ,ker je bilo dno hladilnika precej valovito.

Sokrates ::

Ja tud jest imam TITAN za 2 in še nekaj drobiža in je montiran na 1800+ Atlon v Chieftech ohišju in temp. ne preseže tudi pri polni obrementivi 55 stopinj. Cool zadeva za ta denar..
LP

AIDS ::

Lep pozdrav.

Jaz mam pa TTC-D5TB (TC) na XP1800+ u CiefTec ohišju mal prevec stopinj celizja ... ?
Al je to normalno ?

tha_man ::

Prevetri si ohišje - 40 stopinj je preveč (razen če je pri vas že tako vroče :D ). Koliko stopinj pa ima procesor če kišto odpreš?
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

AIDS ::

Ma nocem met odprte kiste, ce pol tko bedn zgleda.
Mogoce je pa cooler kej crknjen, tist senzor ki naj bi to uravnaval...ne vem...

Pa bedn je to da ne mors nastavt tko da naj bo procesor skos na 40 stopinj pol pa po potrebi naj hladi al pa ne...

tha_man ::

Odpri jo samo toliko da vidiš če bo temperatura kaj bolj normalna. Jaz imam temp sistema 30 stopinj, procesor pa 35 na idle in cca 44 na full (pri zaprti kišti). Če bo temperatura sistem pri odpri kišti opazno padla, CPU-ja pa ne, potem je ima verjetno cooler slab stik s procesorjem. Vrti mislim da se kar normalno hitro.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

sash ::

da titani radi crkujejo tud prvič čujem, posebaj ker ga imam sam na c700@1000 (30 stopinj) in dela bp že leto in pol, pa tud več kolegov ima titane pa še nobenmu ni crkno.

Tr0n ::

Starejsi modeli so baje radi crknili. Ti novi pa laufajo.

sharp ::

Keri hladilni je bolši titan cu5tb ali volcano7+:\
Drive fast as your guardian angel can fly.

AngelOfDeath ::

kako crknejo ???

tako da se nahajo vrteti >:D


modeli:

ttc-k63BFT
ttc-k621FT
ttc-k635T
ttc-k630T
ttc-k625T

zaenkrat še mi deluje :

ttc-003 verjetno zarad tegaker ni stalno vključen :)

Sycroft ::

jest mam tut titana d5t al kaj je ze:)) pa mam odprto kisto skoz pa en vent mi se piha v hladilnik od zadaj.. mam msi k7t 266 pro2 pa zdej k je mrz temp proca 42°C ohisja (k je kr en) pa 35°C. Tko da sem tut sam ze razmislu da bo treba ohisje predelat, ker ko se temp dvigne se vse skup se bol greje, kar pa mi ni usec... aja.. vrti se mi pa 3970 obratih.

Tr0n ::

Sem opazil, da sem slabo pasto namazal. Sedaj imam 45 stopinj under load pri mali, natrpani, slabo prezraceni kisti :).

Za 2.400 SIT boljsega coolerja ni.

Yuk-0 ::

Sm lih dva dni nazaj delal teste. Zalman vs. Titan. Titan je enako tih in je zmeraj dve stopinji nižji. Stane pa pol manj. Mel sem pa onega za 3,5k sit, za athlone. Idle temperatura je 35°C, obrati pa okol 2400.

Alec999 ::

Mene pa sam zanima kje ste ga kupil za 2.400 SIT :) Jst sm ga v Mega-hit-u za mal vec dinarckov kupu:(

lp,
Alec999


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TIH hladilnik za Athlon1200 - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
222200 (1868) matter
»

Coolerji na kupu

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
111710 (1710) Zoidberg
»

Kakšno temparaturo ima vaš procesor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1017637 (5427) the_unborn
»

kateri hladilnik (tih + za navijat) ?

Oddelek: Kaj kupiti
91184 (1017) Leo
»

kater cooler?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201282 (846) OZZY

Več podobnih tem