» »

kater cooler?

kater cooler?

sirotka ::

V mislih sem meu v6cu+>:D, ampk, že mam par venton na ohišju in bo vse skupi preveč tulilo!
Zdej se pa ne morem odločt med titanovim DT5xxx, pri katerem dobiš srebrno termalko in med spire5E43B3-H, tud pri tem je zraven termalka!
Kako se obnese v7?

tha_man ::

V7 je kar v redu zadeva, čeprav se mogoče splača počakat na V7+. Ga lahko držiš na konstantnih 3000 rpm, medtem ko V7 včasih kar preveč goni, čeprav ne bi blo treba.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Spajky ::

Po testih sodec Titan TTC-D5T ni nic slabsi kot V7; je pa cenejsi! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

sirotka ::

Pol ga grem kr kupt!TNX

Privatnik ::

Mene zanima ker od teh coolerjev bols hladi ??? Dau bom na celerona 700. Torej ker je boljsi volcano 7 al Titan TTC-D5T (Glede odvajanja toplote seveda, to da je volcano glasnejsi sm opazu v specifikacijah :)))????

Aja pa se to, kje se da dobit Titana ??? Ker volcanota sm v Celju ze najdu, titana pa se ne.

Hvala za informacijo

LP

Privatnik ::

No sicer pa koker sm zdle opazu, pr 3000 obratih oba prblizn isto bolita (okol 28dB). Torej ker boljs hladi ?

LP

Spajky ::

Titan coolers v MegaHit-u...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

sirotka ::

sm si kupu titana, za 2800 dobiš ogromen hladilnik(že sam vent meri 8 cm)+ stars700 termalno pasto(srebrna)

tha_man ::

Se v redu obnese? Temp, glasnost,...
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

sirotka ::

nism si ga še zmonterau, sm pa vent sprobau in se vtri pr 2800obratih, ampak ker je velik piha bol kot vent na vulcanu2! Aja mene bi hmal ogulfal in mi podturil silikonsko pasto! tako da vztrajaj pri srebrni!:D

rc-car ::

Mene pa zanima kak je razlika med temi Titan hladilniki, ki so razlicni modeli.. Ce ma mogoce kdo kak link kjer so slike in mogoce kak test..
HLAD TITAN CEL/AMD TTC-D2TB - AMD 1 GHz
HLAD TITAN CEL/AMD TTC-D3TB - AMD 1.2 GH
HLAD TITAN CEL/AMD TTC-D5TB - AMD 2.0 GH
HLAD TITAN CEL/AMD TTC-K630 S.B.
HLAD TITAN CEL/AMD TTC-K63BFTB KROGL.

To, da tisti za AMD 2.0 GH bolje hladi mi je ze jasno, samo me zanima ali je tudi kaj bolj glasen kot ostali..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

tha_man ::

www.titan-cd.com

Sicer pa dvomim da so večji (d5tb) kaj glasnejši, ker se vrtijo pri manj obratih.

rc-car ::

Kaksna je pa razlika med TTC-D5TB in TTC-D5T, ker tam na unmu pagu so sami brez -Bja v Megahitovmu ceniku so pa samo z Bjem :)

Sicer pa meni TTC-D5T na pogled ne deluje ravno najbolj prepricljivo.. ima mal prenizka rebra..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

tha_man ::

To sem tud jaz pred časom razmišljal, in prišel do zaključka da je to verjetno ista stvar... V nekaterih testih piše z 'B', v drugih pa brez, ampak slika in specifikacije so povsod iste.

Teste si lahko prebereš na www.frostytech.com, www.overclockeRcafe.com ali www.overclockeDcafe.com

Privatnik ::

Sirotka, kak se obnese, vredi hladi je glasen, pa se to, ker proc. hladis z njim ??
Pa se 1x je bols volcano 7 al titan ?

Hvala

LP

Tomi ::

Glede na to, da mislim doma zamenjati kuler, bi rad čisto tihega ( sem navajen od laptopa, da ne da glasi, razen diska na par minut pri 100% prav nič ), cena ni problem..
Kaj mi svetujete?
metrodusa.blogspot.com

random ::

Najtišji naj bi bili Zalmani, ki imajo tudi regulator
hitrosti.
Poglej ponudbo v Mlacomu.

sirotka ::

Evo sm si zmonterau, rebra niso preniska in v višino mero okol6 cm. 633@1037=max obremenitev le 33 C. prej sm pa meu okol 52;((

Boky ::

Kaj si pa prej imel za ventilatorja ? Koliko je zadeva glasna ?

sirotka ::

Ful je tih, če sklopm venta na stranici, ga ne slišm!
Aja je zlooo velk in mi je bratranc pomagau, da mam napajalc zdej na zubanji strani>:D

OZZY ::

Kako pa se ta kuler obnese proti DO3 4900rpm.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TIH hladilnik za Athlon1200 - kateri?

Oddelek: Kaj kupiti
222200 (1868) matter
»

Coolerji na kupu

Oddelek: Novice / Hlajenje in navijanje
111707 (1707) Zoidberg
»

Temperatura procesorja in ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101080 (880) Klemenn
»

Alternativa za Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
71048 (756) the_unborn
»

Titan coolerji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
221445 (974) Alec999

Več podobnih tem