» »

Končni izlet

Končni izlet

Jack69 ::

Kam boste šli na končni izlet ker se odločamo kam bi šli za en dan?!?!?!?!?! 8-)
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Sergio ::

mi smo šli z osnovno šolo na Brione.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Jack69 ::

Ja ma zdej nisi več OŠ - sklepam

R0K ::

Mi gremo pa za dva dni v 'slovensko dalmacijo'. Sm pa tut 8. klass...

Sme že mel na začetku na vrvici izlet v Gardaland in potem pot v San Marino za 3dni, pa smo vrvico prevč potegnal pa se je strgala ;)

rc-car ::

Mi gremo julija za 12 dni za maturanca na Ios, zdej junija pa gremo 'sam na počitnice' v Lucijo najverjetneje.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Jack69 ::

Skje pa si doma??

OldSkul ::

Jaz sem od enga profesorja slišal da jih imajo na Grčiji (ponavad grejo na končni v srednji šoli lih v Grčijo) že pol kurac saj so maturanti itak skoz pijani, profesorji pa tud!:D >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Area_51 ::

:)) Pol pa delajo neumnosti, ki niso za otroke. V OŠ smo šli dve leti zapored na barko po slovenski obali, pa še keš nam je razredničarka pobrala okrog 120.000SIt v svoj žep.:)
Area 51

Jack69 ::

Ke svinja in ke brezveze :(

Area_51 ::

:)) Sej na ta končni izlet ne vem če bom šel 2% da grem in 98% da ostanem doma. Ker je BALA-BREZVEZE.:)
Area 51

Interista ::

Naš razred gre v Aqualandio(Italija). Mi smo se sami zmenli smo šli na agencijo in rezervirali.:P ;) Kam pa greš ti Jack69??
rastaman

Zgodovina sprememb…

Area_51 ::

:)) Mislim, da gre v Gardaland, vsaj on,:)
Area 51

Jack69 ::

Ma ti si že bil tam _ Zakaj ti je bala?

migič ::

Jaz bom pa še ta mesec duma:( , zarad mature! Pol si bom pa ena Bahame privoščil!:P
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Area_51 ::

:)) Nisem še bil tam. Ampak se mi zdi, da je tako.
- veliko ljudi
kolone za posamezne stvari več ur..kot na mejah
-vročina
-moreš biti vsaj 3 dni, da pogledaš vse
-....:)
Tko, da sem raje doma in prišparam tistih 10 jurijev in si kasneje kaj kupim.
Area 51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Area_51 ()

the_unborn ::

migic: A kr na bahame bi sel. Kaj pa ce bo septembra se ena matura? :D
Sicer pa smo bli pred 4 leti na koncen na morju, kraja se ne spomnim, mogoce Fiesa.

LunKi ::

-Zajebavanje z frendi, in seveda frendicami ;) ... nepozabno

Jst sm sel na vse ekskurzije k so ble do zdj. Pariz pa dunaj, edin v rim nism šel ker smo se zmenil da gremo nasledn let. Za cene pa sploh nočte vedt, sam sm bil mal bl pridn v šoli pa so mi plačal pa je! Exkurzije nardijo srednjo šolo zakon do konca, učenje je pa učenje, povsod isti k***c!

Binji ::

Mah najdlje ku se ti splaca jt je Lucija. Resno. Tega zura ne preseze noben Gardaland (se posebej ce greste za vec dni).

BTW...sej Lucija je ze odprta ne?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

migič ::

Universe:
Če bo vsa matura takšna, dost ne bo manjkalo!:P
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Mlchk ::

8. klas => Mah mi gremo v Gardaland...oz grejo, ker sm se jas odločo da ne grem.....totalna bedarija!

Jack69 ::

Pa nekatere stvari so brzvezne ma mi čmo it na najboljše :P in kaj si boš kupu z unim kešom Area_51??? :\
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack

Area_51 ::

:)) Prvo kar bom naredil, bom zbral še malo denarja pa šel v computer store. Po nov dosk.:)
Area 51

Klemenn ::

sergio:
k vpraviš da ste šli na brione...jz pa moj fotr sva šla prejšnji teden na brione z petrolom (sindikalni izlet..foter dela tam) ...in se ga je do konca večera naš vodič napil....VODIČ...pa naštejemo:

rum
vodka
2dl cvička
malo union pivo
3dl rdečega vina...

kak je bil zvečer...drgač pa na brionih ni česa za videt...vsaj po moje

DavidJ ::

v OS soli smo sli v gardaland, na gimn nam pa da sola le 3 (TRI!) dni za maturanca..

in se je 10 folka iz razreda odloclo, da je to premalo.. so rekli, da ne grejo, je cena zrasla in zdej noben ne gre.

superb.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DavidJ ()

Jack69 ::

Ves te v Cetrek smo bli na koncem izletu v Grdalandu!! Ful je bli mega meli smo lepo vreme, ni blo dosti folka tipic za ponoret dosti in nekatere gadurske montanie russe in blu tornado _ Tam spljoh gužve ne!!! Nepozabno škoda ne i!!! 8-) :D 8-)
Zakaj??? Začaj!!!

By: Jack


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako najceneje prit v Gardaland?

Oddelek: Loža
369235 (8066) bzp
»

Gardaland sest let kasneje...

Oddelek: Loža
464866 (4168) Matjazy
»

Agencija za matuanca!

Oddelek: Loža
231987 (1666) Gh0st
»

maturanc!!!

Oddelek: Loža
222554 (2228) RoadKILL`
»

Maturanski izlet: Španija in Grčija

Oddelek: Loža
172483 (2240) Fella

Več podobnih tem