» »

Seminarska o računalniških miškah

Seminarska o računalniških miškah

alen1 ::

Pozdravljeni zanima me, ali ima kdo doma kakšno seminarsko o računalniških miškah.
Hvala in Lep pozdrav!

rdecaluc ::

Zakaj je pa sam ne narediš? Lahko bi ti dali samo nekaj nasvetov.. npr. vrste mišk (kugl miška , optična , laser ), DPI , kakšno zgodovino o tem , bolezni katere lahko fašeš pri prekomerni uporabi .. itd ..
Est modus in rebus. ,typos

alen1 ::

Ker ne dobim nič kaj pametnega poleg tega potrebujem 20 strani. Če bi imel kodo že narejeno oz., če bi jih dobil več bi že potem skombiniral zadevo. Normalo da ne bi nesel že prej narejene seminarske v šolo.

Gandalfar ::

Aha .. ti bi raje copy/paste iz 5-tih naredil al kaj ?!?

Klemenn ::

sej tko se dela seminarske? vsaj v oš, sš?

bluefish ::

Niti ne. No, vsaj mi jih nismo.

alen1 ::

Vprašal sem pač če kdo ima ker je lahko kakšen uporaben podatek ali karkoli uporabnega noter. Drugače pa je to za faks.

Vsem vseeno hvala.

Gandalfar ::

wikipedijo in tistih 38 referenciranih virov si ze prebral, da si dobis osnovni pregled podrocja?

tempoFlow ::

O računalniških miškah se da napisat precej več kot samo 20 strani. Začneš lahko z zgodovino (PARC - Palo Alto Research Center) in da so prvo uporabili za Apple (ravno zdaj ima miška 40. rojstni dan... Potem lahko opišeš tipe mišk. Obstajajo tudi 3D miške ipd, in jih primerjaš z ostalimi podobnimi napravami (touchpad, trackball, ipd...), kako se znajdejo pred modernimi nadomestki (multitouch touchpad, monitorji občutljivi na dotik).
Pa primerjaš samostojno delo s tipkovnico in kombinirano (miška/tipkovnica), pa prednosti in slabosti ipd...
Maš kaj za pisat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple zapušča glavni dizajner (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5911415 (7994) c3p0
»

Tretji korak Valvea v dnevne sobe je igralni plošček (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5720741 (12198) opeter
»

zakaj miska ne deluje??

Oddelek: Strojna oprema
387344 (6630) ecstasy
»

Applove novosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5620432 (18960) Key Quest
»

WWDC 2009 - Apple Keynote (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
17416622 (12515) techfreak :)

Več podobnih tem