» »

MS 6330 Lite plata in navijanje

MS 6330 Lite plata in navijanje

MTB ::

A je možno spreminjati množilnik na MS 6330 Lite plati. V biosu namreč tega ni, pa tudi na plati ne. Na Micro-Starjevi strani je namreč omenjeno, da je to okleščena K7T PRO 2 plata. A je mogoče poskušal kdo flešati kak drug bios, ki bi omogočal navijanje?
Hvala za kakršenkoli nasvet.

MTB

KTr1sk ::

Jz mam isto plato kot ti 8-O in imam najnovejši bios verzijo Ver. 3.50 in tud ne vem kje se spreminja množilnik, zanima pa me, če gre na to plato največ Athlon 1200Mhz in ali je treba kakšen jumper prestavit za zamenjavo procesorja.
Hvala!:\

MTB ::

Jumperjev na plati ni nikjer, da bi spreminjal FSB ali pa množilnik. Ne vem kako je to rešeno pri K7T PRO 2, ce je samo v biosu, potem bi se dalo kaj mogoce storiti s flashanjem drugega biosa....

MTB

SuperHik ::

Lp

Že sama beseda Lite ti lahko pove da je to okleščena verzija. To pomeni , da ti v Biosu manjkajo določene nastavitve, med njimi tudi ta za nastavitev Množilnika.

Torej navijal ne boš :(

Cya l8r
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

KTr1sk ::

Jz pa ne vem, če mi podpira ta plata procesors Duron Morgan 1200? Kajti ta plata mi nit ne podpira diske z ATA 100, ter mi zazna samo ATA 66. Vem pa, de je MS 6330 Lite, zanima pa me če teb MTB tud ne podpira diske z ATA 100.
Hvala!

SuperHik ::

Tomaž: probaj naložit nov BIOS,

Cya l8r
Always look on the bright side of life; LIFE! You never saw my wife ...

OZZY ::

Tomaž: Plata naj bi podpirala 1200mhz durona, 1300 pa ne več. prav tako podpira atlona do 1400mhz (200fsb).
Glede navijanja pa kot je rečeno se lahko poslovite z njo.
Go with the flow.

KTr1sk ::

Zdaj vem da lahka dam max. Athlona 1400Mhz gor. Hvala ti OZZY! .

OZZY ::

Samo tukaj moraš nekaj vedet. Lite varjanta mislim da je bila v dveh varjantah (lite in LE3). Ena je podpirala do ata66 (in celo ata 100 z VT82C686B čipsetom) druga novejša pa ata100.
Samo novejša (edicija LE3) ti tudi podpira atlona 1400 in celo xp proc (do 1600 ali 1800 ne vem več).
Sem podrobneje prebral tvoje odgovore pa sem vidu, da imaš samo ata66. POtem ti verjetno podpira do 1200 mhz atlona.
Razlika med platama je predvsem ta, da ima ena kt133, druga pa kt133a čipset.
Go with the flow.

KTr1sk ::

Kok pa ti to vse veš, ej dobr, da jaz to zdaj vem. Še enkrat hvala!:)

OZZY ::

Sem se enkrat zanimal in kupil pro2 plato. Takrat je bla tud lite varjanta. Una LE3 pa je prišla kasneje.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

matčna msi

Oddelek: Pomoč in nasveti
8896 (803) zimko
»

A bi plata podpirala al ne ???

Oddelek: Strojna oprema
7885 (800) smirnof
»

Imel sem problem, ki se lahko pojavi ponovno!

Oddelek: Strojna oprema
8924 (701) Boeing
»

Navijanje

Oddelek: Navijanje
101131 (924) Rippy
»

MSI K7T Pro2 OC??

Oddelek: Navijanje
81158 (1050) OZZY

Več podobnih tem