» »

vstopna koda WIN 98 pomoč!!!

vstopna koda WIN 98 pomoč!!!

Area_51 ::

:)) Mam windowsw 98 SE in me zanima pravzaprav je nujno da to zvem, kako zakodirati vstop v windowse. To bi želel narediti, šele ko se mi pokaže podobno kot, kateri uporabnik. Namreč v šoli majo to narejeno na windowsih 98 sam mi nočejo povedat, ker to naj bi bila njihova skrivnost. Glupost. Dej prosim pomagajte, če se da takoj. Nujno.!!!:)

Hvala za pomoč


LP
Area 51

jure1873 ::

dej napiši malo bolj jasno kaj želiš.
V win 98 lahko narediš da winse uporablja več uporabnikov in jim dodeliš passworde ampak s tem si u bistvu samo "zakodiral" tvoje nastavitve, vsak lahko pride notri tako da si naredi novega userja, razen če s poleditom (policy editor) naštimaš da to ni dovoljeno in da se ne sme kliknit "Cancel" v oknu za vnos passworda.

Če hočeš preprečit dostop do tvojih podatkov si rajše dej user password v biosu. Bo dosti bolj učinkovito.

Area_51 ::

:)) Nekaj takega sem mislil. Kako narediš tisto s poleditom, to bi probu, ker bios ne pride v upoštev. Prosim povej..:)
Area 51

ToniT ::

Policy editor se nahaja na CD-ju od win98 v direktoriju
drive:\tools\RESKIT\NETADMIN\POLEDIT

Navodila pa na CD-ju v direktoriju:
drive:\tools\RESKIT\HELP

Dobro si preberi navodila in šele potem začni z uveljavljanjem omejitev - backup registra pred delom je seveda obvezen - razen, če imaš željo po ponovni namestitvi sistema.

McHusch ::

tocna navodila za Poledit mas pa v reviji Win.ini letnik 2/98. pobrskaj po knjižnici


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Group policy za windows 2000

Oddelek: Operacijski sistemi
111253 (1073) veteran
»

Win XP users rights

Oddelek: Operacijski sistemi
141313 (939) ToniT
»

postavitev linux serverja (hardcore :)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141567 (1338) BigWhale
»

Windows 95 nekaj vprašanj - nujno!

Oddelek: Operacijski sistemi
51059 (943) Spajky
»

WinXP pravice uporabnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
232483 (2060) ToniT

Več podobnih tem