» »

P5Q-E se ne boot-a

P5Q-E se ne boot-a

Pinzl ::

Pozdravljeni!

No zadeva je taka:
Včeraj po pošti iz mimovrste dobil Asus P5Q-e in napajalnik 550W LC.
Doma priklopil vse konektorje ter preveril toda ko sem PC hotel vključit se ni zgodilo
nič.Nato sem večkrat preveril kable ter jih potisnil do konca..toda še vedno isto,se ne zaženejo ne ventilatorji ne nič.Danes sem vrnil 550W napajalnik in vzel 600W z 8pin EPS priklopom,vse priključil in sedaj se računalnik prižge,toda za samo cca. 5 sekund nato se ugssen in ga moram izklopiti iz el.omrežja če ne se ne zgodi nič.Ko ponovno priklopim se zgodi isto,torej vklop za 5s in izklop.Ne pridem niti do biosa.Probal z 1 palčko rama in tudi brez njega toda vedno isto.
Na mimovrste se jim niti sanja ne kaj bi lahko bilo,naćalost pa niti meni se ne.

Prosim za pomoč,moledujem za pomoč!!

Hvala že vnaprej!


Edit:
Pustil PC 20 min na napajanju.Sedaj se zažene in ostane prižgan cca. 1 minuto in pol toda nato spet ugasne.Ali ima ta plata kakšen warm up period.


Edit2:Sedaj se ne prižge sploh ne.

ŠE komponente:
e2180
2GB samsung ram
1x320GB sata
1x250Gb sata
1x120GB ide
hd 3650
LC6600GP V2.3
  • spremenil: Pinzl ()

MedusasPath ::

Preveri če je kje kratek stik med ohišjem in plato. Vzemi plato iz ohišja in priklopi vse potrebno, ter nato probaj prižgati.

Pinzl ::

over clocker,prav imaš.Približno 1 uro nazaj sem to videl na asus support forumu probal in deluje.Tako da najlepša hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317713 (13836) G_mAn
»

Priklop napajalnika

Oddelek: Strojna oprema
4713992 (13381) pol3ni
»

Star, na novo sestavljen računalnik se ne zbudi

Oddelek: Pomoč in nasveti
162841 (2095) fosil
»

Računalnik za 3d modeliranje ter grafično oblikovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
857028 (5015) glistovje
»

Comp se dela norca

Oddelek: Pomoč in nasveti
201351 (887) Dodgeviper

Več podobnih tem