» »

Ascension | 21 december 2012 in UFO

Ascension | 21 december 2012 in UFO

sh4rk ::

Am rad bi sam mal informacij dal glede stvari ki se dogajajo. Zj ce koga kj zanima okol tega kle so linki :) Je pa vse v anglescini.

http://divinecosmos.com/index.php?optio...
http://saviorsofearth.ning.com/
http://10-14-08.blogspot.com/
http://lightworkers.org/
http://2012evolution.com/evolution-tuto...
http://www.ascension2012.com/f-169.asc

Love & light
By Jure
Namaste

jest10 ::

Kaj se bo dogajalo? En čisto običen dan, kot vsi ostali. No mogoče ne, ker se zna zgoditi, da se bo že začelo prednovoletno pitje... Hm, mogoče bom pa pijan videl kakšen UFO:P

Zheegec ::

To je v petek ane? Si bom opomnik naredil da se napijem in grem ven gledati "UFO".
Sh4rk kaj boš naredil, ko se to ne bo zgodilo?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

PacificBlue ::

Sh4rk kaj boš naredil, ko se to ne bo zgodilo?


Napil se ga bo.:D

Ne resno fantje, tole bo še zanimivo..

KLIK

PacificBlue ::

Samo vseeno mislim, da je stvar vredna razmisleka. Napovedali so jo Maji,ujema se z koncem kali yuge iz hinduizma, zemljina resonanca se povečuje, klimatske spremembe, ..potem zanimive so družbene spremembe v zadnjih desetletih, veliko ljudije recimo postalo bolj zavednih glede okolja in narave...število vegetarijancev narašča, razna mirovna gibanja(si predstavljate mirovna gibanja v srednjem veku?:).

Ufo pa se bo spet počasi začel prikazovati. Billyu Maierju so povedala bitja iz Plejad da bodo(mislim) da do leta 1996 odšli iz Zemlje..ter da bodo nekako v tem času opazovali naš napredek...ki pa zadnje čase ni kaj prida velik a ne?

w1: odstranjen del, ki se nanaša na poradiran post

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

razna mirovna gibanja

Kolikor vem, jih je bilo več med vietnamsko vojno...pa se ni nič nenavadnega zgodilo.
Po moje je stvar vredna odmaha z roko. Zgodilo se ne bo nič, vsi "believerji" pa bodo utihnili do naslednjega "kataklizmičnega" dogodka.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Calligula ::

Kako cudovito je bilo obvestilo vodje nekega idiotskega kulta v ZDA, ki so nedavno skupaj pricakali kar naj bi bil konec sveta. Sefe je naslednji dan ves skrusen clanom izdavil, da kaj cemo, da ve, da je tezko, ampak zivljenje tece dalje.

Pred tem so verjeli, da se zivljenje tistega dne konca.

Priceless!

Starodavni ::

Brezvezna tema, cel kup BULŠITA

okoli 21.12.2012 ne bo nič zgodilo katakliznmičnega in to si že vcepite v zakrnele možgane.

Za nameček pa se nič ne naučite iz zgodovine nategancije človeštva za prerokbami - 2000 - Y2K - bav bav
2003 - NULTA
itd itd

In kje so trdni dokazi, da se bo res leta 2012 kaj zgodilo prelomnega, še več. Maji niso napovedali konca sveta, napovedali so samo konec starega štetja koledarja in začetek novega štetja, ki pa se ne bo zgodil ker so izumirali pred prihodom špancev, po prihodu pa še bolj.

PacificBlue ::

In kje so trdni dokazi, da se bo res leta 2012 kaj zgodilo prelomnega, še več. Maji niso napovedali konca sveta, napovedali so samo konec starega štetja koledarja in začetek novega štetja, ki pa se ne bo zgodil ker so izumirali pred prihodom špancev, po prihodu pa še bolj.


Jaz tudi ne vem kako lahko nekdo dobi idejo, da bo konec sveta(kot je naprimer Calligula omenil)..o čem takšnem jaz tukaj gor nisem nikoli govoril(ker je res neumost).

Jaz govorim samo o "prebujenju" človeštva, da spozna svojo pravo naravo. In vsi družbeno-politični dogodki nakazujejo v smer, da se bo zgodilo tisto, kar se sicer ne bi smelo zgoditi.Stvar je veliko bolj kompleksna kot se zdi na prvi pogled...

Atos ::

zemljina resonanca se povečuje

8-O holly shit! Kaj za vraga pa bi naj to pomenilo? :D

klimatske spremembe

se dogajajo že celo zgodovino zemlje

število vegetarijancev narašča

priceless argument za karkoli - posebej za konec sveta in obisk UFO-tov :D

veliko ljudije recimo postalo bolj zavednih glede okolja in narave

enako kot zgoraj

PacificBlue ::

zemljina resonanca se povečuje

holly shit! Kaj za vraga pa bi naj to pomenilo?


KLIK

klimatske spremembe

se dogajajo že celo zgodovino zemlje


Seveda, ampak na določena obdobja, sploh pa je to obdobje(okolje) zaradi človekovega pretiranega onasneževanja še posebno ogroženo.

število vegetarijancev narašča

priceless argument za karkoli - posebej za konec sveta in obisk UFO-tov

veliko ljudije recimo postalo bolj zavednih glede okolja in narave

enako kot zgoraj


Zgrešil si kaj sem hotel povedati. Spremembe bodo na človeškem zavedanju, na njegovi zavesti. Oziroma te spremembe so že tu. Nekateri se jih še očitno ne zavedate.

MK42 ::

Oziroma te spremembe so že tu. Nekateri se jih še očitno ne zavedate.


Enako lahko rečemo zate. Med tem ko imamo nekateri trezno glavo, drugi slepo sledijo magick prophetom.


edit: Glej moj odgovor je napisan ob 23:22:24. Mogoče pa je le nekaj resnice v njem!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MK42 ()

PacificBlue ::

Oziroma te spremembe so že tu. Nekateri se jih še očitno ne zavedate.


Enako lahko rečemo zate. Med tem ko imamo nekateri trezno glavo, drugi slepo sledijo magick prophetom.


Trezna glava tukaj ne igra vloge. V tem trenutku je moja glava prav tako ali še bolj trezna kot tvoja. Gre se za nekaj drugega.

Gre se za to

Edit: Glej čas mojega odgovora:)

Zgodovina sprememb…

MK42 ::

Če bi vedel, kako daleč je do prvih nezemljanov, ti je lahko jasno, da tudi če bi se odločili priti, kadar se na Zemlji "(gre se za) to" zgodi, jih še doooolgo ne bo. :) Glej nadaljevanje Odiseje 2001 ( 2061 in najpomembenjši 3001 )


>Edit: Glej čas mojega odgovora:)

Čist si me poownal.

PacificBlue ::

Če bi vedel, kako daleč je do prvih nezemljanov, ti je lahko jasno, da tudi če bi se odločili priti, kadar se na Zemlji "(gre se za) to" zgodi, jih še doooolgo ne bo. :) Glej nadaljevanje Odiseje 2001 ( 2061 in najpomembenjši 3001 )


Vem..za tk dolgo pot rabi pač plovilo določeno energijo..ampak ti misliš, da smo mi že vse odkrili, da nam je že vse jasno?:)

Yohan del Sud ::

Meni se zdi tole edino tema za kak dober film katastrofe.

Ups. Sem že prepozen...

2012
www.strancar.com

BigWhale ::

število vegetarijancev narašča


Evo. VSE drugo bom spregledal. Ampak, daj tole razlozi. Zakaj je to problem? Ali pa resitev problema. Tole me mocno zanima.

jamiroq ::

BigWhale> Evo. VSE drugo bom spregledal. Ampak, daj tole razlozi. Zakaj je to problem? Ali pa resitev problema. Tole me mocno zanima.

zato:

green: We vegetarians love the environment. carnivores are sick freaks.
Frank: How can vegetarians possibly love the environment.. you keep eating all the f**king plants

:)

PacificBlue ::

@BW

Pravim, da je čedalje več ljudi, ki si želijo boljši lepši svet, tudi z takšnimi osebnimi dejanji, kot je biti vegetarijanec. Ali recimo z kakšnimi drugimi, tudi humanitarnimi dejanji. Ampak v duhovnem razvoju, gre vsak tudi preko točke, kjer ne bi rad oz. si sploh ne želi povzročati drugim bolečine zaradi lastnih interesov. Pri tem je vegetarijanstvo še najmanjša stvar, ki jo lahko koristnega narediš.

Lahko pogledamo tudi z druge strani..recimo če bi površine, kjer se gojijo kulture namenjene za hrano živalim, ki jih potem zakoljejo namenili za ljudi bi lahko nahranili ves svet in še več. Izkoristek bi bil bil veliko večji.

Samo poglej kako zanimivo je...gruča ljudi "obvladuje" preostali svet s svojimi pravili. Marsikdo bi rad recimo storil kaj dobrega,pomagal ljudem pa ne more zaradi nekih višjih interesov. Ti interesi so pa samo interesi te gruče ljudi...in mi se jim tako veselo podrejamo.

sh4rk ::

Hello! :)

Pacificblue vidm da ti kr dost veš :) Zato bi te povabu na tole spletno stran http://saviorsofearth.ning.com/. Kaj se bo zgodilo 2012 21 decembra nevem noben neve ampak spremebe se dogajajo ze zdj samo vidt jih je treba. Drgac jst nocem nobenga prepricevat vsak nj si vzame neki cajta pa si nj gre vse prebrat pa vse filmcke pogledat pa nj pol presodi :).

Lp Jure

PaX_MaN ::

@BW

Pravim, da je čedalje več ljudi, ki si želijo boljši lepši svet, tudi z takšnimi osebnimi dejanji, kot je biti vegetarijanec. Ali recimo z kakšnimi drugimi, tudi humanitarnimi dejanji. Ampak v duhovnem razvoju, gre vsak tudi preko točke, kjer ne bi rad oz. si sploh ne želi povzročati drugim bolečine zaradi lastnih interesov. Pri tem je vegetarijanstvo še najmanjša stvar, ki jo lahko koristnega narediš.

Lahko pogledamo tudi z druge strani..recimo če bi površine, kjer se gojijo kulture namenjene za hrano živalim, ki jih potem zakoljejo namenili za ljudi bi lahko nahranili ves svet in še več. Izkoristek bi bil bil veliko večji.

Samo poglej kako zanimivo je...gruča ljudi "obvladuje" preostali svet s svojimi pravili. Marsikdo bi rad recimo storil kaj dobrega,pomagal ljudem pa ne more zaradi nekih višjih interesov. Ti interesi so pa samo interesi te gruče ljudi...in mi se jim tako veselo podrejamo.


Maddox says: STFU.

PacificBlue ::

@sh4rk

Kul stran.:) Ma ja je lepo, da se ćedalje več ljudi osvešča o stvareh, ki se nam zdijo tako nedoumljive, pa so še kako resnične.

@Pax Man

Priporočam ti da se izogibaš takim stranem.

You need to chill on the suicide article. I am in a pshycology class and am
learning about suicide. You just can't post that on the internet. There are
people who might listen to the bull crap you are saying. So why not start
thinking with your head rather than your rear. You are so immature and
stupid. You probably did kill some kids by posting that on your retarded
site. You need to get a life and maybe a freaking brain. You have no idea
how many people would beat you down if they saw you in public. You write
like your are intelligent in your replies to the hate mail. Why not use your
intelligence to something that may make the world a better place and quit
being such a critic. I think you like the attention you are getting from
your stupid site. That is why you continue to post your dumb posts or
opinions. How about you get attention like a real man would and get the
dildo out of your butt. You need to stop cussing and use some of your
awesome big words instead.

Matako ::

Ha, torej je skrajni čas, da začnemo delati reklamo za Ladjo "B"! Mislim, da kandidatov ne manjka ;)
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Konec sveta 2012 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134488 (29585) bluefish

Leto 2012 .. velika katastrofa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6911558 (5383) bluefish

Konec Sveta 2012 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30236582 (25150) Zheegec
»

Kaj se približuje Zemlji? Slovenski mediji ... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12325401 (20572) guest #44

Več podobnih tem