» »

motherboard monitor 5

motherboard monitor 5

Sycroft ::

a mi zna kdo razlozit zakaj mi temp. senzor winbond 3 kaze stopinje v minus..? kaze mi celih -46°C.. a je komu to jasno?

imam pa msi kt266 pro2 .. a kej nimam prav nastavljeno al je kej druzga? al sem jaz en **** :)

tnx !!

Dr_M ::

ah..to je tko narjen. sej lohk nastimas Compensation (al neki tazga)za senzorje, pa si pac tiste mankajoce stopinje rocno nastimas v plus.

frenk ::

Kva pa predstavljajo winbond1,2 in 3 senzorji. Temp cpu-ja, notranjosti in ...česa še??:\
Kva pa core1 in 2. Ker je pravi??

Katere senzorje poleg teh še uporabljate?

R-S-LoVe ::

Jst bi prosu nekoga, k se na to zlo dobro spozna, da vse skupaj razloži v nekaj kratkih besedah.
THX.
:O

kuglvinkl ::

Najprej, če ne veš katere senzorje tvoja plata sploh ima, moraš pogledat tabelo senzorjev, najlaže dosegljivo na MBM-jevi strani.

Your focus determines your reallity

boštjan ::

Preberi si pomoč od MBM5 in boš ziher vse zvedo,keri senzori so za kaj.

mISOk ::

Jaz sem mel enake probleme, da nisem vedu kaj je kaj. Pojdi na MBM stran ( http://mbm.livewiredev.com/ ) in tam preprosto izbereš svojo matično ploščo (mas napisano na levi strani "motherbord list"), potem pa ti za vse posebaj pise kaj je kaj. Kateri senzor je namenjen za temp. proc.,...

R-S-LoVe ::

OK glede programa zastopim skor vse. Zdej nastane pa drug problem, zravn osn. plošče sem dobil zravn program ASUS Probe, ki mi zdej kaže nekoliko (velik) drugačne rezultate.
A se komu kej sanja kterem prog nej verjamem (originalnem al MBM5)?
THX.
8-O

SeTAr ::

Poglej v bios tam sigurn pravi pise => v mbm nastimas en par senzorjev, si zapomnes njihovo temperaturo, pol pa reset poglej v biosu katera temp je katera, pol pa popraviš imena senzorjev v mbm in voila, meni je tako zmeraj uspelo.
Tale Asusov probe pa se meni zdi krneki, ker naprimer na A7N8X sploh ne zna brat temp iz interne diode proca, medtem ko mbm to dela bp...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čudne temperature?! (Epox8rda+ & MBM)

Oddelek: Navijanje
171225 (1051) OwcA
»

Win Bond...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7932 (898) ziciko
»

Čitalec XP temperaturne diode (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
905842 (4567) Jux
»

Program za preverjanje temperature procesorja

Oddelek: Navijanje
172100 (1775) Overlord
»

Kako odčitavate temperaturo z GPU-ja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121143 (900) VASkO

Več podobnih tem