» »

WD My Book Essential Edition 2.0 500GB

WD My Book Essential Edition 2.0 500GB

madri ::

kupil sem My Book Essential Edition 2.0 500GB, pa imam sedaj problem, ki ga ne znam rešiti(mogoče zato ker prvič delam z takim diskom).
skratka: na disk ne morem prekopirati datoteke večje od 4 GB (napiše mi, da ni dovolj prostora), če pa kopiram npr. datoteke skupne velikosti npr. 20GB in je vsaka manjša od 4 GB, mi prekopira brez problema.
Kako naj rešim tale problem?

hvala

Saintek ::

Sformatiraj ga v ntfs načinu saj je po defaultu fat

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saintek ()

nokia6310 ::

Mene pa neki zanima. Mam mislim da zlo podoben disk, samo da je velikosti 1 tb. Včasih se zgodi, ko ga izklapljam oz. safely remove hardware mi napiše, da generic volume ni možno ustaviti. POtem mi ne preostane drugega, kot da ročno odklopim disk in to je to. Zakaj se ta napis pojavlja mogoče kdo ve?

jurre ::

Zgleda da kaksen program se uporablja disk, to meni tud vcasih naredi. Mislim, da takrt kaksen file se kopira za backup ali kaj podobnega. Jaz imam se gumb zadaj (ker imam model, ki ima tudi e-sata in firmware), pa ga potem kar na gumb ugasnem in se lepo izklopi.

maticm ::

Da napišem kar v tole temo!

Ko priklopim disk je vse ok, ga razpozna in ga tudi vidim kot MyBook. Potem pa se mi vsakih recimo 10-15 minut sam še enkrat disconecta in poveže nazaj... Sem iskal že v guglu in nisem našel podobnih simptomov. Imam leptop 6820s in XPSP3

LP

marinaio ::

Živjo,
jaz imam en problem z setup-om. Disk je WD My Book Essential Edition 750GB. Menjal sem računalnik in ko zaženem setup od diska se pojavi okno vendar brez napisov, se pravi setup se zažene vendar brez vseh napisov!! Imam pa Windows7 in sem videl da ga programska oprema ne podpira!!

v čem je težava?
hvala za odgovore

kaj res noben nima ideje kaj bi lahko bilo?

kaj res noben nima ideje kaj bi lahko bilo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: marinaio ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WD Elements vs. WD My Book Essential Edition - katerega kupit??

Oddelek: Strojna oprema
63490 (2862) axee
»

Zunanji trdi disk

Oddelek: Strojna oprema
151340 (1100) lompo
»

Driverji za zunanji TD - Windows Vista

Oddelek: Operacijski sistemi
61137 (1083) AnaNika
»

Zunanji Disk Se Ne Odziva

Oddelek: Strojna oprema
497414 (6248) Lyon
»

WD povečal kapaciteto serije My Book trdih diskov na 2 TB

Oddelek: Novice / Diski
436845 (4776) Vlady

Več podobnih tem