» »

Poceni tiskanje

Poceni tiskanje

ChiefThunder ::

Zdravo!

Zanima me, s katero konfiguracijo (laserski tiskalnik + toner) bi bilo moje printanje najbolj ekonomično? trenutno si lastnim dva samsunga, vendar je cena njunih tonerjev v povprečju 75E za 3000 strani. Pozna kdo bolj cost effective rešitev?

ps: nekoč sem nesel toner "obnovit oz nafilat". vendar se je zadeva zelo hitro izpraznila; ma kdo podobne izkušnje?

lp
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

lasse007 ::

Kyocera tiskalniki so znani po nizki ceni tiska, toner zadošča npr. za 7200 strani.

http://www.c-nw.de/xtc/product_info.php...

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...
"Predstave s črno magijo in njenim popolnim razkrinkanjem"
(Mihail A. Bulgakov, Mojster in Margareta)

jan01 ::

Katera dva sasmunga imaš? Kam si dal polnit? http://trgovina.kartusa-toner.com/samsung-toner-kartusa.php

fosil ::

Tukajle si lahko pogledaš teste printerjev in koliko je cena tiska na stran.
Preden pa nabaviš zadevo poglej koliko stanejo tonerji pri nas in kakšno ceno za toner so vzeli na testu. Včasih so zaradi monopolističnih uvoznikov pri nas tonerji (in tudi printerji) precej dražji.
Tako je!

ChiefThunder ::

tnx folk;

slučajno pozna kdo pelikanove tonerje, ki se mi zdijo precej ugodni.

http://www.enaa.com/findAdvanced.asp?is...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Zgodovina sprememb…

il ::

Poglej si še to temo. Pri nekaterih Samsungih je dopolnitev prahu zelo enostavna.

ChiefThunder ::

hm, pa ta prah samo notr natreseš al je še kaj drugega potrebno? je ta snov kaj nevarna?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Zgodovina sprememb…

il ::

To je običajni prah ("črnilo") za tonerje, ki se uporablja tudi pri kopircih in ni nevaren, je pa zelo fin in bolje, da ne kihneš, ko polniš! Če imaš toner, ki ima čep je enostavno, drugače moraš sam narediti luknjo v ohišje. Pri nekaterih modelih je menda treba tudi resetirati čip.

mersol ::

Vsem mojstrom polnjenja priporočam obisk v trgovini Cosmo na Brezovici kjer boste lahko kupili vse potrebno za polnjenje. Imajo prah, čipe, in vse kar potrebujete če si mislite sami polniti tonerje.
Vam pa toplo priporočam da kupite kar neoriginalen , že napolnjen toner pri njih saj imajo kvalitetno in poceni robo.

lep pozdrav
Miha

Poldi112 ::

Cosmo, ja, mogoce so res poceni, ampak težno preverit na strani, vsaj za samsung, ker javlja:

1054 - Unknown column 'p.products_id' in 'on clause'

select count(p.products_id) as total from products p, products_description pd, manufacturers m left join specials s on p.products_id = s.products_id where p.products_status = '1' and pd.products_id = p.products_id and pd.language_id = '4' and p.manufacturers_id = m.manufacturers_id and m.manufacturers_id = '14'
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mersol ::

poizkusi www.cosmo.si

Idejnik.SI ::

Sam kupujem preko spletne trgovine TiskajPoceni ( www.tiskajpoceni.com ). Mislim, da so, kar se tiče originalnih in neoriginalnih kartuš na našem tržišču še najbolj cheap. In ob registraciji dobiš eno črnobelo kartušo zastonj.

Idejnik.SI

------------------------------------------
Idejnik.SI - Spletni zaposlitveni portal
www.idejnik.si

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Tvoj link je na ST :)

Sem pa opazil da je na trgovina.kartusa-toner.com meni ok, na www.kartusa-toner.com pa ne.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mersol ::

ej idejnik.. a si ti mal neumn al sam hočeš brezvezno reklamo narest za njih... Samsung Ml-2010 stane pri tiskalj poceni neoriginal 60 € original pa 80 €

pri cosmotu pa je neoriginalen 43,99 pa še popust ti dajo če prineseš praznega oz. imajo original za 77 €


mogoče dobiš belo kartušo zasonj če črno kupiš ;) drago jo boš plačal ;)
lp M

bond007 ::

ej idejnik.. a si ti mal neumn al sam hočeš brezvezno reklamo narest za njih... Samsung Ml-2010 stane pri tiskalj poceni neoriginal 60 € original pa 80 € pri cosmotu pa je neoriginalen 43,99 pa še popust ti dajo če prineseš praznega oz. imajo original za 77 €


Da ne delaš ti reklamo za cosmota :\ Recimo tuki maš še cca 20% cenej od cosmota: http://www.dobratrgovina.com/index.php?main_page=product_info&products_id=3402

Če pa prneseš svoj toner, pa dobiš za 33,6€. To je kolikor vem najceneje v sloveniji. Pa tip dost kvalitetno obnovi ... vsaj jst še nisem mel s temi tonerji problemov. Sicer zdej že lep čas kupujem originale... dobim za 20€ original hp q2612 toner, brezveze se mi je z neoriginali matrat.

Idejnik.SI ::

ej mersol... a si ti mal neumn ko delaš brezvezno reklamo za njih... Ti podajaš referenco za določen izdelek, sam pa sam podal referenco za izdelek, ki sem ga najceneje kupil pri konkurenci. In vidim, da tega izdelka cosmo nima. Plačal sem skupaj pod dvajset evrov, vključno z poštnino in free bw tonerjem. Toliko za razjasnitev.

In če nekdo na forumu prosi za kakršnokoli pomoč pri nakupovanju določenih izdelkov, mu bom priporočil tisto trgovino oz. spletno stran s katero se sam lahko kvalificiram kot zadovoljni uporabnik. Preferiranje določenih in zaničevanje drugih je znamenje komunizma ;).

Idejnik.SI
-----------------------------------------------------
Idejnik.SI - Spletni zaposlitveni portal
www.idejnik.si

milica ::

http://www.comshop.si/Article.asp?artic... Tu je en poceni laserski tiskalnik.

bi_đi ::

Z dobrotrgovino imam uredi izkušnje, naredijo hitro kvalitetno in poceni. Splača se predvsem za laserje, za kartuše malo manj saj se ti barva po nekaj tedenski neuporabi posuši, z laserji še ni bilo problemov.

LuGi ::

Zakaj si ne kupite praha na ebayu in ga sami napolnite? Za 20-30eur sem dobil toliko praha da ga lahko 3x napolnim ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Barvni laserski tiskalniki

Oddelek: Kaj kupiti
203540 (2622) Pina
»

Toner original ali obnovljen?

Oddelek: Kaj kupiti
254847 (4123) g7_logic
»

K'ter barvni A4 laserc?

Oddelek: Kaj kupiti
262635 (2135) trnvpeti
»

Multifunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
82114 (1936) Klemzz
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324876 (4231) dolenska

Več podobnih tem