» »

Task Manager & WinXP

Task Manager & WinXP

Justy ::

Ker vedno rad gledam kolk svica moj proc:D me zanima ce se da in kako, da se ti Task Manager ze ob zagonu pojavi minimiziran v taskbaru.

Hvala, LP

bastadu ::

Zadeva je precej preprsta: V StartUp folderju dodaš bližnjico do tega programčka in tam pod lastnostim še naštimaš, da bo ob zagonu miniiran in tudi v samem TM moraš tam nastaviti "Hide When Minimized". Tako sem jaz naredil pod Win2k in verjamem da bo pod XPjih isti sistem...

Justy ::

Simple as that.... (heh) sem mislu da je za task managera treba kej v registru postimat...

tnx bastadu

andrej ::

najboljse resitve so preproste:D

bastadu ::

To itaq;)

CaqKa ::

samo jaz sem na ctrl+alt+del že tako navajen da imam prej tole kot pa klikanje z miško.... sicer pa vsakemu svoje... aja do taskmanagera pridete tudi tako da na taskbaru desno kliknete in izberete "Task Manager" (uporabno pri remotanju). lahko pa ga tudi zaženete z kombinacijo winkey+r > taskmgr> enter (seveda si lahko narediš tudi bližnjico na tipkovnico v stilu winkey+nekaj

bastadu ::

CaqKa: Vendar je on hotel, da se mu zažne ob zagonu in povedal sem mu možno rešitev... Če bi vprašal, na kakšne načine bi lahko najenostavneje zagnal TM, pa bi mu bolj prav prišel tvoj odgovor;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

CaqKa ::

hotel sem samo povedat da je full simpl zadevo vklopit preko ctrl alt del. oz da mi je to hitrje kot pa tisto klikanje

andrej ::

Najkrajsa kombinacija je:

Ctrl+Shift+Esc.

To direkt zazene TM.

CaqKa ::

okej tega nisem vedo.. samo na xpjih se pri ctrl+alt+del ravno tak taskmanager zažene...

andrej ::

ne vedno, ampak samo takrat ko nisi del domene. Ce si v domeni je isto kot v w2k.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

TeŽava z ikonami na namizju

Oddelek: Pomoč in nasveti
132036 (1913) k4vz0024
»

Namizje brez ikon in orodne vrstice

Oddelek: Pomoč in nasveti
61813 (1653) PineApple
»

Win xp-na namizju ni ikon

Oddelek: Pomoč in nasveti
92310 (2194) YuGo
»

winxp task manager ne dela ???

Oddelek: Operacijski sistemi
131580 (1423) karafeka
»

ne dela mi kombinacija tipk ctrl+alt+delete!

Oddelek: Operacijski sistemi
81257 (1077) Heisenberg

Več podobnih tem