» »

G1 Android

G1 Android

Sikka ::

Googlova novost.
Kaj mislite?
Jaz si ga bom v kratkem naročil iz Amerike ...
Lp

V-i-p ::

Glede na to, kako so guglove storitve simple in dobre, ne dvomim da bo tudi Android tak.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Gregor P ::

... če ne drugega, se boš vsaj praktično seznanil s to platformo, napisal kakšno oceno za kakšno računalniško revijo oz. spletno stran in morda napisal kakšno aplikacijo za njega ipd. ter profitiral na ta način, če slučajno sam telefon ne bi bil dober;)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

jinzo ::

Mene tudi zelo mika ta napravica.
@Sikka:
Po kakšni ceni boš nabavil ?

Sikka ::

hmm
cene so od 360 pa tudi do 500$ oz. lahko tudi več
vendar bi ga po mojem mogel dobiti za max 400$:)

ZaLoMaT ::

Meni ta telefon vedno bolj mika:D, pa me zanima, če ga ima kdo na S-T in kakšne so vaše izkušnje?

Vanadium ::

na mobisvetu sem videl da ga imajo za cca 360€

DixieFlatline ::

Počakaj kak mesec ker zna Simobil ponudit HTC Magic,ki je zaenkrat Vodafone ekskluziva.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

jinzo ::

Ja, SiMobil je najavil, da bodo ponudili HTC Magic.
Sam HTC Magic bi naj izšel aprila, tako da se splača počakat... Vsaj jaz nameravam :)

ZaLoMaT ::

Evo sem si sedaj ogledal tale HTC Magic in zgleda fino fajn (hvala, da ste mi povedali za njega!)
-Za vse ostale: KLIK

Tako, da tudi jaz sedaj čakam na tegale Magic-a, ve morda kdo kakšna cena bo?

Sikka ::

izgleda dobro ...

no, jst sem namesto da bi kupil g1 mal počakal in si kupil nokio 5800 :)

Vanadium ::

Ja zgleda fajn samo kokr sem gledu po filmčkih na youtube ne dela glih najbolj hitro :|

DixieFlatline ::

Kakšne nove novice glede HTC Magica pri nas?
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.

JebatGa ::

Ja zgleda fajn samo kokr sem gledu po filmčkih na youtube ne dela glih najbolj hitro :|

kar sem jaz gledal filmčke na YT dela dokaj hitro. Mogoče včasih kaj zalagira ampak to je pa tudi vse. Še posebej mi je všeč funkcija street view. Škoda ker ne obstaja za slovenijo.

matjac ::

Bral sm že, da je mogoče Androida namestit na netbook in da zadeva deluje. Mam pa samnsung Omnio z WM6.1. me zanima a ma kdo izkušnje ali se da zadeva namestit tut na drug telefon (nova namestitev)? Kako?

ABX ::

Čakam da Android pride v kako mobilno akcijo, potem pa takoj kupit. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

neres ::

Jaz tudi pričakujem ta Android na kakem solidnem telefonu. HTC Magic zgleda fajn, edino fotoaparat je bolj bogi.

Ker dejansko je malo kriza kar se tiče teh OSjev za telefone. Symbian je nekoliko zastarel, Windows Mobile.. škoda zgubljati besed, OSX je omejen na iPhone, PalmOS tudi nekaj podobnega.
Android po posnetkih izgleda dokaj v redu. Odziven in uporabniku prijazen. Edino upajmo da bo dovolj programov zanj.
Letos naj bi izšlo kar precej telefonov z Androidom. (glinck)

ZaLoMaT ::

HTC magic prestavljen na maj :/

http://i.gizmodo.com/5196314/vodafone-r...

ABX ::

:/
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mihec87 ::

Hm kaj sedaj bodo delali za vsako verzijo androida nov telefon?
Gdo ve bo na htc magic delal windowsmobile 6.2(ce se ne motim da bo ta najnovejši)?

Upam da ga bojo ponudili za pametno ceno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

ABX ::

Hm kaj sedaj bodo delali za vsako verzijo androida nov telefon?
Gdo ve bo na htc magic delal windowsmobile 6.2(ce se ne motim da bo ta najnovejši)?

Upam da ga bojo ponudili za pametno ceno.



Andorid ne samo da je prihodnost, je tudi zastonj. Tako da dvomim da windowsmobile ima lahko boljšo ceno.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

mihec87 ::

Se strinjam samo pri ogledu video htc magic-a, pa tudi na splošno pri androidu ni zasledit kaksnih igrc oz stvari namenjenih zabavi(dobr glasba,filmi).

Upam sam da bodo nove verzije androida združljive s telefoni za nazaj do neke meje se razume.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

ABX ::

Se strinjam samo pri ogledu video htc magic-a, pa tudi na splošno pri androidu ni zasledit kaksnih igrc oz stvari namenjenih zabavi(dobr glasba,filmi).

Upam sam da bodo nove verzije androida združljive s telefoni za nazaj do neke meje se razume.


Če telefon podpira Linux potem bi verjetno delal. Ker Android dela na PC-ju.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

zigaurbajs ::

live android je na voljo. poglejte kje za torrent. sm mel ta telefon, dokler se nisma nešrečno ločila in android je zakon bolš ko ipjhone os. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Htc hero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
967113 (4181) nejc76
»

nov android mobitel

Oddelek: Mobilne tehnologije
222258 (1547) tinlad3n
»

Kateri android telefon?(Magic vs. Hero vs. drugi)

Oddelek: Mobilne tehnologije
102023 (1797) AllYazir
»

Izšel Android 1.6 SDK (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
867953 (5753) __Devil__
»

Še več aplikacij za Android

Oddelek: Novice / Android
345190 (4000) BladE_

Več podobnih tem