» »

nov android mobitel

nov android mobitel

tey007 ::

zdravo. rad bi si kupil nov mobitel, pa ne vem katerega. nekako sem se odločil za OS Andorid, ker mi je res super. sicer z novim andoridom še nimam izkušenj, sem pa enga starejšga uporabljal (na HTC G1), pa mi je bil že tist fain. na videu sem pa nove gledal in mi je zelo ušeč. sem pa probal tut windows mobile, pa mi ni čis nič ušeč. zanima me, kater mobitel si nej uzamem. glavne stvari so: wlan, 3.5mm in dokaj dobro predvajanje glasbe ter baterija vsaj 2 dni ob zmerni uporabi. rad bi tudi malo bolj tekoče delovanje in manj crashov če primerjam z n95. ogledval sem si HTC Hero pa HTC Magic. oba sta mi vredu, samo nimam izkušenj niti z enim niti z drugim. torej me zanima, če ima kdo izkušnje s tema dvema mobiteloma (v mobitelovem centru v Novem mestu imajo samo replike oz "igračke", katere lahko pogledaš samo od zunaj, uporabljat pa jih ne moreš). ali mogoče predlagate katerega čisto X?

Bor H ::

Če najdeš kje Droida je to trenutno najbolši Android telefon, ki ima prvi Androida 2.0

LuGi ::

Mogoce kaksna Motorola Milestone >> http://www.gsmarena.com/motorola_milest...

Droid=Milestone =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

__Devil__ ::

ja ampak ta android 2.0 lahko sam nalozozis. pripprocam ti htc magic na bolhi za 250EUR.

tey007 ::

ja ampak ta android 2.0 lahko sam nalozozis. pripprocam ti htc magic na bolhi za 250EUR.

a si ga probu?

__Devil__ ::

ne še. sem pa nalożil że veliko ROM-ov, ampak od 2.0 še za htc magic ni nobenega pametnega ROM-a.

tey007 ::

aha. sam magic tut nima 3.5mm jack-a :S...

__Devil__ ::

to rešiš z 3.5mm konverterjem za ta telefon. ene 10-15eur pride nekje

hooger ::

sam bom vzel Samsung I5700 Galaxy Spica :)

__Devil__ ::

zakaj takšna odločitev?

hooger ::

Ker ima vse kar hočem:

-android
-Wlan
-GPS
-dobra baterija
-lepe mere
-100EUR cenejši kot HTC Hero

__Devil__ ::

men je tudi vse ql pri njem. razen izgleda.

hooger ::

Izgled je čist subjektivna stvar...meni je tudi hero zelo lep, ampak se mi cena zdi malo preveč zasoljena. Tako da bo samsung za štart v OS android čisto dovolj.

tey007 ::

men je tut problem pri herotu mal cena.. zato bom čakal in ob trenutku ko mu pade cena, ga kupim.. ker magic mi pa nekako ne potegne ravno najbolj. ko sem gledal mal po youtubu movieje, me ni čist nič pritegnil magic.. hero pa zelo :). samo problem je malce prevelika cena..

hooger ::

pri tem pa spet nastane problem. Cena bo Herotu padla takrat, ko bo zunaj boljši model, ki ti bo še bolj všeč kot Hero :)

tey007 ::

sej so jih že polno dal novih vn.. pomojem bo zdaj ob novem letu gotovo kakšna akcija. mogla bi bit.. no upam :D. čeprou.. glede na tole, mu pomojem ne bo hmal cena padla.. jah, bomo pač mal mogl potrpet, al pa riskirat mal več :). sam rad bi se prej prepričal če je zagotovo vreden tega denarja.. ker ga nisem imel možnosti še nikjer probat..

st00rm ::

mal oživljam tole temo, ker se zanimam za nakup touchscreen mobitela, tko da ene par vprašanj
__Devil__ - že kakšne izkušnje z HTC Mogic ??
hooger - izkušnje z I5700 ??
God must love stupid people because he made so many of them.

__Devil__ ::

@st00rm:
HTC Magic mi je precej kul telefon. Touchscreen je odličen, slika tudi, le kar me moti, je to da v temnejših prostorih začne kamera/video malo štekati.

Telefon imam "rootan" (odklenjen) in lahko nalagam razne ROM-e. Poskusil sem že ogromno ROM-ov, (vsaj 30) in mi je še najboljši "dwang" ROM (al tak nekak). Ima tudi podporo za multitouch. Market aplikacije so odlične, se pa najde tudi kakšna neuporabna. Kot tudi na apple store.

Najbolj všeč mi je "multitasking" na telefonu. Pomoje se ga splača kupiti. Če pa še imaš ene 100EUR več, pa bi jaz na tvojem mestu kupil Hero-ta, zaradi izgleda in 5MP kamere. (Magic ma 3.2MP). Seveda bo vsak hvalil svojega.

Če je kdo zainteresiran za nakup HTC Magic naj pošlje ZS. Prodajam ga, ker veliko menjavam telefone.

Lp

tinlad3n ::

Ne bom nove teme odpiral, bom kar tukaj napisal kar me zanima.

Ali je mogoče komu uspelo povezati Samsung Galaxy Spica i5700 preko USBja na new PC Studio? Meni nikakor ne uspe niti na Win 7 niti na Win vista oboje 64bit.

LapD ::

Samsung je bol ko ne katastrofa kar se tega tiče. Po drugi strani je pa pc studio skrajno neuporaben. Mountaj telefon kot usb pa ga boš videl v explorerju, potem pa lahko nanj nalagaš in pobiraš kar hočeš.
web&motion designer

tinlad3n ::

KAj pa updatanje firmwara?

LapD ::

Spica se bo updejtala verjetno prek Kiesa ( http://www.samsungapps.com/about/onPc.as ). Ampak zaenkrat tko al tko še ni uradnega updejta za njo.
web&motion designer

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LapD ()

tinlad3n ::

Page Not Found

The Page you requested is not available

Sorry, we are having a problem executing your request.
We apologize for the inconvenience. Please check your link again or use the menu above to reach your destination.

Return to the previous page


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Htc hero (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
967352 (4420) nejc76
»

Google Navigation se širi po svetu

Oddelek: Novice / Android
4514396 (12788) Dami
»

Kateri android telefon?(Magic vs. Hero vs. drugi)

Oddelek: Mobilne tehnologije
102063 (1837) AllYazir
»

Izšel Android 1.6 SDK (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
868218 (6018) __Devil__
»

Še več aplikacij za Android

Oddelek: Novice / Android
345312 (4122) BladE_

Več podobnih tem