» »

PSP

PSP

x4en0n ::

Zdravo !


Ali obstaja kakšna nova PSP konzola ... Mislim novejša kot 2000 pa da jo gre odklenit ?

c3p0 ::

Obstaja, a (še) ne gre odklenit. PSP-3000

x4en0n ::

jap za tega tud vem ja ... mam nek namen to kupit zdaj ... ampak nvm če se mi splača ne ... ker tegale PSP 2000 baje ni težko odklenit ne ... sam bog ve kdaj bo Dark Alex uspel hacknit v PSP3000 ... Baje da bo šlo odklenit že takoj ko bo popravek zunaj !

Berserker ::

Je ta novi psp kaj bolj močnejši od tega navadnega al gre le za staro verzijo v manjši obliki?

c3p0 ::

Bolj kvaliteten in svetel ekran, kar ima tudi slabo lastnost: pri premikanju so vidni "scanlines", vgrajen mikrofon.

Močnejši ni nič, konzole iste serije niso nikoli močnejše od starih revizij, čeprav bi seveda lahko bile. A to bi porušilo kompatibilnost za nazaj.

Berserker ::

Te pa naj raje najavijo kr nov psp 2, sej sony skozi nekaj hoče pomanjševat na svojih izdelkih primer: ps2 baje tudi ps3 dobimo v manjši obliki.

x4en0n ::

kupuje kdo kaj preko www.playgame.biz ??? jaz sem kupil PS2 tukaj ... zdaj pa mislim tole vzet : KLIK )

ve kdo mogoče kaj vse je not v paketu ?

c3p0 ::

A dražje nisi nikjer dobil?

x4en0n ::

Ja kje pa naj kupim ?

Če kupim v big bangu ... me pride 190€ in je neodklenjen ... baje tud brez kablov ... pol ga morem dat odklenit za deset € ... pa me pride 200€ ... isti k****

Pa še tale ko sem prej dal link ... je novejša izdaja ... !

c3p0 ::

Nov PSP je 169 EUR.

Berserker ::

Kolk pa ti stari psp-ji zaznajo gb naSD kartici največ. ?

x4en0n ::

Ja ne vem če nebom tako naredil! :

1. šel v big banga in kupil PSP2000 (pred tem seveda pogledal tisto če je črka manjša od G)
2. ga nesel nekomu odklenit za 10€ (pa še tisto upgrada nekaj !)
3. pa je to to !


To bi me vse skupaj prišlo pod 200€ ... in potem če računamo točno ... me to pride 179€

Poleg pa se še morem kupit memory (mam vprašanje : Lahk dam not TOLE kartico ?) pa kupim še torbico ... in me skupaj pride toliko koliko bi dal za sam PSP odklenjen ...


Ampak ...
Še vedno me muči tole da piše v opisu ( KLIK )

piše : - 33% lažji
- 19% tanjši
- 20% večja kapaciteta baterije
- malce hitrejši UMD pogon -> višje čitalne hitrosti
- premik zvočnikov nekoliko višje
- odstranitev "ročajev" na zadnji strani, reflektivna tudi zadnja stran ohišja
- odstranitev IrDA porta
- nov sistem zapiranje UMD pogona
- premik WiFi stikala na vrh


Ni tole opis razlik med PSP2000 in PSP3000?

Prosiiim ... samo tole še ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x4en0n ()

c3p0 ::

PSP 3000 se še ne da odklenit, tako da močno dvomim da boš pri Playgame dobil odklenjenega. Bo treba še počakat...

To je opis razlik med PSP 1000 (phat) in PSP 2000 (slim).

x4en0n ::

sem dobil eno super ponudbo od prijatelja ... kupil je PSP ... ga dal odklenit in vse ... pa še igre, trobico ter Memory card mi na zraven za 100€ 8-)>:D


Aja ... kupil ga je pred dvema dnevoma ;) pa mu je tečno postalo



Zato hvala vsem ki ste pomagali

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: x4en0n ()

Berserker ::

Tudi jaz sem ga kupil odkljenjenega od kolega za 110€ + 2gb memory card in street fighter poleg.

laught ::

Kaj ve kdo če se da naštimat da igraš s tistim križcem ko je(hoja)ker z tisto gobico mi je porazno,sploh zaj ko manhunt 2 špilam pa ko se v temo skriješ, pol pa ko se obrneš, taki vlki krog naredi(negre drugač) da greš vn s teme pa te takoj opazijo.sploh zato ker nemorš kamere spreminjat kot na ps2.

galyo ::

Zdravo!

Sm dobu nou PSP pa bi rad dau na spominsko kartico igre toda le-teh mi ne bere...
Ali kdo ve kaj moram nardit? (S tem se nism še nikoli ukvarjal tko da se ne spoznam...)

Hvala!

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galyo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646515 (18879) Peter6
»

PSP 3000 ali PSP 3004

Oddelek: Konzole
216051 (4069) hojnikb
»

Psp

Oddelek: Konzole
303779 (2267) hojnikb
»

Odklep PSPja

Oddelek: Konzole
121722 (1455) DeeCoy
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211195 (9933) ZaOstali

Več podobnih tem