» »

monitor ali driverji

monitor ali driverji

LordTado ::

lp,mam majhen problemček,in sicer mi od zagonu windows vista monitor raztegne sliko tako da je v širino izven monitorja,nato moram v katalistu nardit adjust,da mi spet popravi nazaj kot treba...

Prej mi tega ni delalo,ali je to kriv gonilnik?
Ali je kriv monitor,LG 22" wt.

Če na monitorju kliknem tist gum adjust... da sam poprav sliko je na vseh resolucijah ok,samo na native ,se pravi 1650 pa sliko raztegne tako da start meni in ura izgineta,nato lahko samo z katalistom rešim,tam kjer lahko širiš in ožaš monitor.Zanimivo pa je to da ko enkrat z katalistom rešim da imam celo sliko potem pa tudi native resolucijo lepo popravi monitor...Samo na začetku raztegne?

lp

Galaxy ::

Najbrž gonilniki. reinštal ;)

ender ::

Če imaš možnost, priklopi monitor preko DVI kabla, potem teh problemov ne bo. Drugače pa poizkusi zamenjati gonilnike, in če to ne pomaga, poizkusi drug kabel.

Mimogrede, morda bo pomagalo, če greš na to stran, povečaš brskalnik čez cel zaslon (tipka F11), in potem pritisneš Auto Adjust na monitorju (pred tem ne popravljaj nastavitev v gonilnikih). Če se monitor nastavi pravilno, bo slika po celem zaslonu enakomerna in brez migetanja.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neoster ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
19909 (560) carlito149
»

Črn rob na zaslonu ob zagonu Windowsa.

Oddelek: Pomoč in nasveti
81407 (1256) Maglorfin
»

Hanns g

Oddelek: Strojna oprema
161461 (1209) ender
»

Deset najpogostejših napak pri oblikovanju spletnih strani

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
444472 (2739) MrStein
»

MS-DOS programi v full screen načinu v Win98 in XP

Oddelek: Operacijski sistemi
91284 (1174) potepinko

Več podobnih tem