» »

iTunes account, pomoč!

iTunes account, pomoč!

libreus ::

Pozdravljeni!

Zanima me, če je možno ustvariti v iTunesih account, brez da moram vpisati št. bančne kartice, ker je tudi nimam (visa, master, american,..)
Kupil sem ipod touch in bi rad naložil free aplikacije pa ne morem ker se ne morem prijavit oz. ustvarit accounta.

Hvala za pomoč!
.-

itak37 ::

Gandalfar ::

Naredi si slovenski iTunes account pa ne bos rabil nobenih kreditnih pa nicesar. Seveda pa ce bos hotel kupovat, pac das notri slovenski mastercard pa je.

libreus ::

sej sem probal slovenski iTunes account, sam moram izbrati kartico. ko pridem domov bom probal na linku ki ga je itak37 poslal..

hvala..

Gandalfar ::

tm k si v itunes delas account mas nekje malo bolj skrito moznost, da preskocis kartico

libreus ::

je mogoče kak screenshot na voljo, ker res nisem nikjer zasledil..

hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: libreus ()

dr.Akula ::

Sam mal bolje poglej tam ko maš za izbrat kartico, nek tam okol je opcija za brez kartice.
ni podatka

libreus ::

fantje mogoče sem površen, sam res nikjer ne najdem varjante "brez kartice"..

prilagam screenshot:
 Screenshot

Screenshot

dr.Akula ::

Ej, ko sem jaz pred 2ma mesecema delal acc je bil tam opcija brez kartice in ta acc sem tudi naredil in ga imam še zdaj. Pa grem zdajle pogledat in te opcije ni več, WTF??
ni podatka

MisiMukucs ::

Pozdrav.

Takole je.. Sem imel iste probleme, s tem da sem jaz želel vpisat Viso pa ni šlo.. napiše: Debit cards are not suported in the Slovenian Store
in sem šel s PayPal (preko US):This recipient requires that you have a valid funding source from United States in order to complete this transaction.

Se obrnem na iTune Chat suport in mi predlagajo:
http://support.apple.com/kb/HT2534 oz.:Create an iTunes App Store account without a credit card, stvar dela!:)

In še to... preden naredite accout je dobro premislit v kateri državi bi ga radi imeli (jaz sem si naredil v US in SLO - uporabiš različne maile in restart iTunsa)

bine1992 ::

js pa pridm do konca ze skor pac po korakih samo mi neki zip code noce sprejet prilozil sm vm tut sliko
 to je to

to je to



ok mi je ratal hvala hehehehe

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bine1992 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple iPhone 8

Oddelek: Mobilne tehnologije
203263 (2177) Machete
»

Kateri program uporabljate za poslušanje glasbe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8713417 (8988) Olórin
»

iTunes Match na voljo tudi v Sloveniji

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
248583 (7312) PrimozR
»

Apple iTunes na voljo tudi v Sloveniji

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4814563 (5416) opeter
»

Mac OS X 10.6.6 prinesel Mac App Store (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5712136 (10248) narodno

Več podobnih tem