» »

LOTO

LOTO

««
9 / 20
»»

Storm ::

Ja, ewo to sem iskal, thanx. A ni žallostno kok cel net preiščeš, v bistvu mi pa vse na najbolj osnovni strani leži....jao.
Markec The Great

grisin ::

Mene pa zanima, če se kje na netu da najdt verjetnost za 3x3 plus6?
Sem že iskal, pa razen linka na forum nisem nič najdu. Za tujino, pa ne vem kako se temu reče.

lymph ::

Hmm me pa zanima, koliko si povečajo verjetnost dobitka tisti, ki konstantno igrajo recimo zadnjih 10 let.

Verjetno dosti? Pa če v družini izpolnijo 2 listka vsakič. Se pravi... na listku lahko koliko kombinacij obkrožiš? 7?

Taka kmečka logika, če ugibam od oka, mi nekak govori, da bi mogu met po 10ih letih že kje 1:1000? Sem blizu?
"Belief is immune to counter example."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lymph ()

mchaber ::

>Taka kmečka logika, če ugibam od oka, mi nekak govori, da bi mogu met po 10ih letih že kje 1:1000? Sem blizu?

Ne moreš si s časom večati šanc...:\ Z več vplačanimi kombinacijami imaš večje šance. Amen.
.

_marko ::

->Ne moreš si s časom večati šanc...:\ Z več vplačanimi kombinacijami imaš večje šance. Amen.

Torej je enaka verjetnost pri metu kovanca, da bo padel grb vsaj 1x pri enem metu ali pa pri 10h?! :) Seveda, da ne.

Za vsako zrebanje je se vedno enaka verjetnost ce clovek vplaca eno kombinacijo, ampak ce pa 1000x zapored vplaca eno kombinacijo(ne nujno enake) pa je bolj verjetno da bo kaj zadel.
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

McHusch ::

Če odigraš 1000 kol lota z eno kombinacijo na kolo, potem z 99,9935 % ne zadeneš niti enkrat. Povedano drugače: po ~10 milijonih odigranih kolih (100.000 letih) imaš 50 % možnosti, da še vedno niti enkrat ne zadeneš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: McHusch ()

Costas181 ::

Danes sem gledal loto številke na loterija.si in pod "preveri svoje loto številke" sem vnesel današnjo dobitno kombinacijo, pa vidim da so 20.10.2001 zadele iste. Kakšna je možnost za to? Ali pa so na strani kaj zmrdali

Roadkill ::

Jaz bi rekel, da je verjetnost za to okoli 97%.

Glede na to, da piše na te strani je verjetnost morda celo večja.
Ü

Costas181 ::

Ja lahko malo bolj obrazložiš?

So že popravli. Vse je vredi.

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

Verjetnost je bila mizerna. Skoraj vedno, ko je verjetnost mizerna, se izkaže nekaj drugega.

Ponavadi, ne pa čisto vedno.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

zuz3k ::

tudi mene je malo zamikal tale loto, po 3h vplačanih listkih sem spoznal da je ta loto metanje denarja proč.
lotko, če bi že hoteli da je pravično.. bi morali sami vpisati številke! ne pa da so že vpisane

veliko bolje je igrati SISTEMSKI LISTEK, igraš samo 1. POLJE in obkrožiš 16,17 številk in imaš dosti večjo šansko za dobitek. Če že igraš igraj na največjo možnost dobitka, kot pa če obrkožiš 10. POLJ po 7,8 številk. mar nimam prav?
Life is a psychological game.

T-h-o-r ::

lol pri 15 milijonih in nekaj kombinacijah se boš šel večjo šanso :Dkot bi v ocean spuščal molekule vode
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

carcar ::

A se da samo lotko igrat, brez da bi vplačal loto?

zuz3k ::

pomoje, da ja
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

mchaber ::

pomoje, da ne
.

Brilko ::

Mislim da ne (vsaj eno navadno moreš - 0.25). Compman, a veš da stane 5k € če obkrožiš 17 številk?

zuz3k ::

maja, 5k€
to je čista zguba igrat ta loto potem
Life is a psychological game.

Tilen ::

Ja igra na srečo, ane.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

edi123 ::

mene pa zanima če dobiš npr. 5ko dobiš še potem izplačano 4ko ? se pravi 2 dobitka ali samo najvišjega?

pa tu sem nekaj našel glede sistemskih listkov -> http://en.studiofaca.com/forum/forum_po...

Če ste na svojem listku pravilno napovedali naprimer:

* 7 številk in dodatno številko, imate dobitek 7 in sedem dobitkov 6 + 1

dobiš sedem krat po 6+1 ? al kaj je to razloženo tak?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi123 ()

Matev ::

če bi že hoteli da je pravično.. bi morali sami vpisati številke! ne pa da so že vpisane


ti to resno???

lol

lahko kupiš že vnaprej spisan listek
ali pa ne - in številke sam vpisuješ

zuz3k ::

ti to praviš za lotkota?
Life is a psychological game.

k4vz0024 ::

Kolk pa je lotkotov?

Matev ::

ti to praviš za lotkota?


če nisi še nikloli igral lota - ti priporočam da si prvo prebereš pravila

http://www.loterija.si/LOTERIJA,,igre_z...

zuz3k ::

nisem še opazil, da se pri lotkotu lahko napiše sam številke :\
Life is a psychological game.

k4vz0024 ::

Mogoče se nisem prav izrazil, koliko je celotni nabor števil, npr. 10.000 al 100.000?

Seveda se izbere samo ena številka.

Matev ::

compman - link preberi ki sem ti ga dal

ti bo vse jasno o lotku in o lutu nasploh

sicer ima pa thomas kar nekaj zanimivih statističnih zadev glede tega
...

a to ti bo koristilo šele ko spoznaš osnove

singular ::

Nima veze če cifre sam napišeš ali ti jih comp.. Šanse so iste.

Hardstyle ::

Ni res =) Ker tak kot je že nekdo izračunal, da če vplačaš vse možne kombinacije lotka si na plusu, ker je dobiček tolko večji. Glede nato, da dobiš že vnaprej zgenerirana števila pa ne moreš dobit vseh listkov oz. vse kombinacije.

singular ::

Ja to je res, če hočeš pokupit vse.
Samo v praksi, ko recimo vzameš 10 kombinacij, pa nima veze.

Hardstyle ::

Problem je tudi v tem, da ima ena poslovalnica recimo števila, ki se začnejo na 89 in 88 tako, da lahko dobiš samo kombinacije, ki se začnejo na te dve številki. Če bi se števila generirala takrat, ko ti listek "spusti" skozi strojček potem bi blo drugače.

#000000 ::

Sam so pa teli na loteriji al totalno nesposobni al pa požrešni na vsak dinar. Mislm kadarkoli je večji dobitek, je njihova stran nedosegljiva, o tem da rezultate nedeljskega žrebanja na mail prejmem v sredo sploh ne bom zgublu besed.

Uglavnem, admin če bereš slo-tech in najverjetneje ga, udar po mizi in jim povej da tko ne gre več. :)

Tilen ::

Da ti povem, če še ne veš. Lotka ni bila izžrebana.

Izžrebane številke so bile : 4, 4, 1, 4, 7, 8.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

carcar ::

To. Zadeu sm na lotku!!! 1 €, sam useen :D Sej bi častil pa to.... Sam pol bo minus nastou :D

Tilen ::

Še tak al tak maš minus. Če je Lotko listek 3.5€ ali? ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

carcar ::

Ubistvu je plus. Mama plačala listek :P drgač pa stane 1,25 € če igraš lotko + 1 kombinacijo lota.

clothes ::

Vplačal sem za 9€ in zadel 2,5€ (štirica na loto plus).:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: clothes ()

Tilen ::

LOTKO je bil izžreban v MB! :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

MTm2H37rqt7B ::

Ta pa bo vesel:)

Samson ::

Sam sem sicer upal da bom zadel...Vse dokler nisem pogruntal, da sploh nisem vplacal, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

zuz3k ::

starejši gospod z okolice kjer jaz živim je dobil sedmico, je igral za foro se niti zanesu na to.. je potem komaj potem zvedel da je zdel :)
Life is a psychological game.

Double_J ::

Če vdreš v sistem, lahko takoj po žrebu vneseš izžrebano kombinacijo, ter si jo natisneš. To bi šlo?
Dve šivanki...

ZmAY ::

kok je verjetnost da v 7ih metih pade vsaj enkrat grb, pri kovancu seveda, "postenem"?

Denis15 ::

Če vdreš v sistem, lahko takoj po žrebu vneseš izžrebano kombinacijo, ter si jo natisneš. To bi šlo?

maš pa bujno domišljijo. To tam izžrebajo nenaključno to je res samo pa to nimajo nikjer na netu shranjeno po moje kake bodo številke
xD

Matev ::

kok je verjetnost da v 7ih metih pade vsaj enkrat grb, pri kovancu seveda, "postenem"?


verjetnost da pade 7x zapored cifra je
0,5 x 0,5 x 0,5 x 0,5 x 0,5 x 0,5 x 0,5 = 0,078125

torej je verjetnost pa se to ne zgodi (da pade vsaj enkrat grb) = 1-0,078125 = 0,921875

= 92,19%

NoDrugs ::

@Denis15
lol ti si pa tut en... mislu je da bi udru in tiste cifre k bi ble zmagovalne unesu not kot, da ma listek.

Keyser Soze ::

Če vdreš v sistem, lahko takoj po žrebu vneseš izžrebano kombinacijo, ter si jo natisneš. To bi šlo?

Vprašanje kakšni so varnostni mehanizmi, ipd.

Sicer je vse kar moraš res naredit to, da ponarediš/prirediš bazo. Spremeniš vnos na listku, ki si ga vplačal (ker imajo serijske/zaporedne številke) ter izdelaš duplikat le tega, ali pa še to ne. Zgolj odtrgaš/poškoduješ del listka s kombinacijami in pustiš samo serijsko številko gor. S tem uletiš na Loterijo in moliš, da jim je to dovolj.

P.S: Moraš bit hiter, ker mislim, da sproti ob žrebanju/nemudoma po žrebanju preverijo, če je sedmica izžrebana. Še en problem... Biti hitrejši od njih ali pa vsaj malenkost upočasnit iskanje po bazi z njihove strani.
OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

po moje je najbolje da odkriješ šifro kode na listku, pa potem jo sproti prirejaš za vsak teden recimo, in potem si greš lepo vplačevat dobitke po raznoraznih bencinskih :))

najboljš pa je po moje igrati vsaj 8-kombinacijo, ker ko zadaneš nekaj, jih zadaneš še 4 zraven pri 4.ici. ker sem zadnjič ko so bili zelo visoki dobitki igral, pa sem enkrat fasal 4.ko, pa sem dobil ven 4×4.ico, in sem si vse za nazaj povrnil.:D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

hanibal ::

Double J
Če vdreš v sistem, lahko takoj po žrebu vneseš izžrebano kombinacijo, ter si jo natisneš. To bi šlo?


Kyser Soze
... Biti hitrejši od njih ali pa vsaj malenkost upočasnit iskanje po bazi z njihove strani.



Yeah right.
Mislm, da si ne bi kak brihta kej naredu ...
Potem, ko so vplačila za žrebanje končana (in, kot nujen pogoj - PRED samim žrebanjem) CD z vsemi vplačanimi kombinacijami mora priromat na sedež agencije RS za nadzor nad igrami za srečo (no, dejansko pa ne vem kako se jim uradno reče).
Tko, da tudi če bi kdo vdrl "v bazo" Loterije in jo ustrezno priredil bi gladko pušnil nekaj let kehe.
Pa po moje vdrt v Loterijo ni glih mačji kašelj.
Med drugim, tudi zaradi tega ker je to bolj ali manj "Microsoft free" firma :D
Axis of Evil - M$, SCO, RIAA, MPAA

Thomas ::

No, sem vseeno (softwaresko) iskal, če bom našel kaj fishy-mutnega v poslovanju firme loto.

Najbolj zanimiv je bil do centa enak, dvakrat izplačani dobitek na sedmico

01.11.2006; 88.; 13, 15, 17, 21, 25, 27, 36 - 4; 2; 47.988,65; Dobrava, Ruše
05.11.2006; 89.; 7, 11, 19, 21, 32, 33, 37 - 20; 2; 47.988,65; Koper, Prevalje

O tem si mislim, da _NI_ lepo slučaj kot bi moral biti, vem pa ne.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Matev ::

sta si razdelila en dobitek
««
9 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

loto / jackpot (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5919381 (1673) oo7
»

Euro Jackpot (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
22575500 (19454) cen1
»

Loto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
518098 (6633) clothes
»

Na 3 listkih ista Lotko številka, napaka ali ??

Oddelek: Loža
195813 (5176) OZZY
»

LOTTO - katera kombinacija bo sedmica

Oddelek: Loža
364081 (3424) alesr

Več podobnih tem