» »

OCR koda na položnici

OCR koda na položnici

teddy81 ::

Tako...

Zanima me, če ima kdo rešitev... kako bi spravil zapis OCR kode na dno položnice v wordu. Seveda bi kodo programček sam sestavil iz podatkov iz excella, iz katerega se tudi vstavljajo podatki v word. Gre za zadevo, ko je na 2/3 lista račun, spodaj pa položnica.

Zanima me tudi pozicija te OCR kode in če ve kdo kakšna so pravila, torej kako mora biti napisana.

Hvala
Teddy

kitewing ::

Zadeva ni tako enostavna. OCR koda se uporablja na posebnih položnicah in za uporabo moraš dobiti žegen od Bankarta in skleniti pogodbo z banko. Na banki ali na Bankartu boš dobil navodila in jim boš moral poslati v pregled 3 izvode položnic, ki pa morajo biti brezhibni, da ti jih potrdijo. Izpis mora biti točno v sredino vpisnih polj in vsebinsko pravilna.

teddy81 ::

Ja, to sicer imam... navodila, pa enkrat na pošti gre skozi, drugič spet ne...

Me pa zanima, če obstaja kakšna skripta za word, kakšen makro, visual basic skripta, s katero bi se to samo proizvedlo, glede na vpisane podatke.

kitewing ::

Programi za materialno poslovanje imajo opcijo izpisa posebne položnice. Spodnja koda mora biti pravilnega fonta na pravilni lokaciji in tudi pravilno zgenerirana. Navodil pa žal nimam več kako se formira koda.

teddy81 ::

Navodila tudi imam, kako se formira, vendar bi nekako to rad naredil, da bi se samo formiralo. Tega ne znam.

smetko ::

Če te prav razumem, bi ti rad standardno funkcionalnost worda in to spajanje dokumentov. Če rabiš to google vtipkaj "spajanje dokumentov word" in boš našel navodila kako to narediš.
No comment


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spajanje dokumentov za pošiljanje po emailu kot priloga

Oddelek: Pomoč in nasveti
82244 (2115) Ziga Dolhar
»

Program za tiskanje položnic

Oddelek: Programska oprema
1712608 (9423) gregy
»

Tekstovno tiskanje na matrični tiskalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
51497 (1412) pajanko
»

Vnos podatkov v Excell in uporaba le teh v Wordu

Oddelek: Programska oprema
51419 (1339) Go-ahead
»

Program za vodenej Avtobusnega podjetja

Oddelek: Programiranje
201664 (1372) Trubadur

Več podobnih tem