» »

Začeti aktivnost pri 15ih

Začeti aktivnost pri 15ih

Dejavu01 ::

Zdravo! Sem 16 letnik in me zanima če ima kdo nasvet, katera športna aktivnost bi bila primerna pri teh letih kot začetnik začet. Na različnih dejavnostih k sm gledu, so bli sami mlajši in bi raje začel s svojimi vrstniki vsaj 13-17. Je kaka taka aktivnost ki nebi sploh imela starostne omejitve in bi lah tko začel kot 16 letnik, stem da bi bli začetniki tut tok stari...
Lepo prosm za nasvet, LP

Ice-Heki ::

@whatever: lol

Za kickbox vem, da je tako, da si najprej v skupini z mlajšimi - da te naučijo osnov, potem, ko pa znaš pa prestopiš v svojo starostno skupino in naprej treniraš s sovrstniki.

Če te treniranje v raznih klubih ne veseli (oz. kluba za šport ni v tvojem kraju) pa lahko povabiš prijatelje / znance / sosede tvoje starosti in pač začnete npr. s tekom in klasičnim nabiranjem kondicije (večerni tek na nekaj km je odličen), kasneje pa začnete igrat npr. badminton. Mi smo to (sicer zelo kratek čas) prakticirali in se je izkazalo za odlično.

jest10 ::

Tek v naravi. Le malo težje boš verjetno dobil sovrstnike z istim interesom;)

MeGreat ::

fitnes, do 18 leta boš že nabit če resno začneš

tilinho20 ::

Ne vem če je dobro na polno dalet že pri teh letih.:( nekaj polahko lahko delaš.
Drugače pa sam predlagam da greš kdaj na igrišče pa mal fusbal nabijate (samo to ni tako da bi lahko začel šele pri 16-ih).

Zeberdee ::

Golf, kolesarstvo, tek...

Ice-Heki ::

Če se ti ne da hodit ven, pa lahko doma začneš s trebušnjaki, sklecami ter podobnim ... samo za to rabiš veliko samodiscipline, da delaš vsak dan

PS: A je nekdo cenzuriral tole temo?

Pyr0Beast ::

nedabivedu :)

Košarka.., wardriving .. etc. XD
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

tsh2 ::

vem da ni šport ampak jaz se spomnim da sem pri teh letih začel programirati. po mojih izkušnjah je to daleč najboljša vaja za možgane, seveda če delaš z veseljem. tudi možgane je treba trenirati.8-)

legend ::

IMO so 16 še tolk rosna leta, da se lahko brez problema prav vsega lotiš, kar te veseli. Sej smo imeli že šampione, ki so še pozneje začeli.

CoolBits ::

Sex vsak dan vsaj 2x :)

bluefish ::

če se gre le za rekreativno, potem ni nek velike ovire v starosti.

jype ::

Za športno streljanje z zračno puško so to prima leta.

Če si čustveno zrel in odgovoren, se razume.

klemenSLO ::

to morš sebe vprašat - namreč kaj te veseli ...

je pa vprašanje če bi lahko se nečesa lotu šele pri tej starosti in postal vrhunski športnik (da bi od tega služu) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mladi športniki in pregorelost - prekmalu in preveč treninga? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7011799 (9992) FiReFTW
»

Kaj se mi splača učiti?

Oddelek: Programiranje
426440 (3529) adhoc
»

Zapravljene priložnosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
589414 (5815) Cifix63
»

Ali lahko gre moj sin na glasbeno oz. ali je pametno da gre?

Oddelek: Loža
398782 (5958) anci0banci

Izpit za avto - 17 let (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11013729 (9128) Mavrik

Več podobnih tem