» »

Katera spletna stran ali program

Katera spletna stran ali program

Jerry87 ::

Zanima me, če pozna kgo kakšno spletno stran (ali program), ki bi napisal neko besedilo (tudi malo dalše) in bi potem izbrav nek vzorec,recimo srček in bi potem generiralo tekst v obliki srčka. Če kdo kaj ve o tem bi ga prosil naj mi pove, ker rabim. Hvala vnaprej

<b>klima</b> ::

Google -> Custom text generator

Poglej malo, če ti kaj ustreza, če ne, išči naprej s podobnimi frazami... :D

ST-777 ::

Tukaj lahko vidiš video, ki prikazuje, kako program Xara Xtreme oblikuje tekst v razne oblike.

(Xara Xtreme ... fast and flexible text handling with top quality rendering, now offering real-time 'liquid' text flow around shapes. ...)

Jerry87 ::

Hvala za odgovore vendar mislim da me niste razumeli. Iščem spletno v katero napišem nek tekst (ne samo Helo ali kaj tako kratkega, ampak da lahko napišem nekaj vrstic) in nato mi program naredi celo vrstico ki je nekako takole:

blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablabla
blablablablablablablablablablablablablablablablablabla

Da mi potem ta tekst oblikuje v srčka ♥...ta tekst bo imel potem obliko srčka ki lahko potem to kopiram in prilepim v email:)

Hardstyle ::

Jerry87 ::

Hvala za stran Hardstyle, ampak žal nimam na razpolago Photoshopa, ker nisem doma=/. Mogoče obstaja kakšna takšna spletna stran? Iščem pa točno samo da je v spletu:)

opeter ::

Saj ne rabiš Photoshopa... isto lahko narediš z recimo brezplačnim Serif Draw Plus, Serif Page Plus, Serif Photo Plus, za Linux obstaja Xara Xtreme. Lahko poskusiš tudi v InkScape ali pa Scribus.

Glavno je, da imajo orodja za ustvarjanje textboxov razlčnih oblik, ali pa, da lahko manipuliraš osnovne kvadrataste oblike v pobljubno obliko.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry87 ::

Ok, pol pa ni problema :). Hvala za info
Če pa vseeno kdo ve za spletno stran pa lahko vseeno napiše :)

rainmaker666 ::

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

adobe illustrator - alternativa

Oddelek: Programska oprema
71677 (1532) opeter
»

Iščem program: Mreža nad sliko

Oddelek: Pomoč in nasveti
141094 (804) WarpedGone
»

.ai, .eps, .crd

Oddelek: Programska oprema
51262 (1198) opeter
»

CorelDRAW X3 - težava z A.R.M.

Oddelek: Programska oprema
51544 (1461) Lukasis
»

RAČUNALNIK RoLAN EXTREME CORE 2 DUO E6600 2,4 GHz/2GB/320GB/DVD-RW/8800GTS 320MB???

Oddelek: Kaj kupiti
132091 (1721) opeter

Več podobnih tem