» »

simobil in HTC DIAMONDTOUCH

simobil in HTC DIAMONDTOUCH

boxter ::

Zdravo!
Lepo prosim za pomoč, izkušnje, ker ne vem več kako naj rešim zadevo. V prosti prodaji sem kupil HTC DT torej ni vezan na nobenega od operaterjev. Dokler sem imel naročniško razmerje na mobitelu ni blo nobenga problema, zdaj po novem sem na simobilu in ni variante, da pridem skos z nastavitvami za gprs in mms. Ne gre in ne gre. Vse vnesem po navodilih, potrdim, ponovno zaženem telefon ampak pri vnosu gesla mi enostavno zapiše nekaj drugega (pri simobilu je geslo internet-torej 8 znakov, meni pa izpiše v geslu 16 znakov). Vse sm probal, pobrisal pa na novo vpisal, zbrisal nastavitve od mobitela... ma ni šans... na simobilu me je nek pokovc odpikal, da za telefone, ki jih oni nimajo v prodaji ne garantirajo, da bo delal... mislim, haloooo? K da ni dost, da sem sklenil naročniško razmerje iz lastnih interesov, zdej moram pa še na silo aparat kupovat, če ga ne rabim... tega pa v smeti fliknem? Če ma kdo kkšno idejo, če je kkšn haklc, k ga ne vem... pliiiiz...

Hvala!

BaRtMaN ::

16 je ravno 2×8, kar lahko pomeni tudi, da HTCjev softver geslo namerno prikaže več znakcev, kot jih je v geslo. Baje, da se potem težje na hitro vidi, koliko znakov geslo ima. Isti mehanizem je uporabljen tudi marsikje v Windows.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Hardstyle ::

Če ga ne popraviš in se odločiš, da ga flikneš v smeti me kontaktiraj.

poga ::

Si probal po teh navodilih ( klik)? So sicer za TyTN dlancnik ampak saj nima veze, ker na diamondu tudi uporabljas WM6...

lp,
PoGa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bob (nova ponudba Simobila) (strani: 1 2 3 4108 109 110 111 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
55341337057 (4259) amacar
»

Simobil 50% popust na mesečno naročnino (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14218155 (8964) dk02
»

Govori BOB zahtevajo geslo

Oddelek: Informacijska varnost
3916371 (15009) ...:TOMI:...
»

SiMobil Paket 9 - Zavajanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6414775 (12243) St235
»

Orto smart

Oddelek: Mobilne tehnologije
193120 (2672) Formula 1

Več podobnih tem