» »

IPOD - Izgubljena muzika ?!

IPOD - Izgubljena muzika ?!

KontraCepec ::

Ko sem danes odklopil IPODa Nano 4GB (1. generacija), naenkrat ni nobene pesmi več v Playlistah, Songs,... nikjer!
Če disk pogledam v raziskovalcu vidim vse mp3je se vedno v mapi "E:\iPod_Control\Music\F00\". Poimenovani so sicer zelo čudno; izgleda kot da s štirimi naključnimi črkami (recimo NSAJ.mp3).

Očitno ima ipod sistem, da ima v določenem fajlu zapisan seznam vseh pesmi, ki jih potem prikazuje. In očitno je pri meni prišlo do nezgode s to datoteko.
A se da kako nazaj "zgraditi" seznam vseh teh pesmi, da jih bom lahko predvajal.

Backupa pesmi, ki so na ipodu, nimam.
Krijejtiv

jamiroq ::

> Če disk pogledam v raziskovalcu vidim vse mp3je se vedno v mapi "E:\iPod_Control\Music\F00\". Poimenovani so sicer zelo čudno; izgleda kot da s štirimi naključnimi črkami (recimo NSAJ.mp3).

to je normalno.

> In očitno je pri meni prišlo do nezgode s to datoteko. A se da kako nazaj "zgraditi" seznam vseh teh pesmi, da jih bom lahko predvajal.

rebuild baze naj bi znal narediti ephpod.

KontraCepec ::

15 programov sem probal in ephpod je edini resil stvar. Vse pesmi je uspesno zmetal v 1 playlisto... sledi razporejanje, ampak glavno da datoteke niso izgubljene. hvala
Krijejtiv


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajlaniki s trdim diskom

Oddelek: Zvok in slika
364281 (2670) kapca81
»

iPod Nano hack in ostali dodatki za iPode (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
6211307 (8875) J4CK16
»

MP3 predvajalnik do 25.000 SIT

Oddelek: Zvok in slika
61381 (1302) CypherBit
»

romantične pesmi - spisek

Oddelek: Sedem umetnosti
3618666 (17918) Saladin
»

Avtomatsko vpisovanje ID3Taga MP3jev s pomočjo CDDB kako?

Oddelek: Programska oprema
6904 (791) bastadu

Več podobnih tem