» »

Novi avtoradio

Novi avtoradio

T-Majo ::

V avtu imam radio Pioneer DEH 5630MP.

Radio je starejši, vendar je bil za svoje čase ''high end''.

Zaradi nekakšne potrebe po USB radio razmišljam o LG-ju LAC 5810R, kateraga ima Špar v akciji za 80€.

Zanima me, če mogoče kdo ve, ali bo kakovost igranja glasbe slabša? Po mojem bi morala biti boljša saj je moj radio že kar star, ta je pa nov, vendar je ta novi LG nižji cenovni razred radij.

Tudi nikjer ne piše, če ima izhode za ojačevalec.

Se opravičujem zaradi offtopica, vendar se mi zdi brezvezno smetit novo temo zaradi dveh ali treh postov.

PS Pioneer je naprodaj.

;-) ::

Izhodov za ojačevalec ne rabiš, porežež kable za zvočnike pa jih lahk uporabiš kot signalne.

Nobeden od radijev ni sila dober tako da razlike med zvokom ne boš opazil. Razliko opaziš pri večjih cenovnih razponih. Prvo sem imel Pioneer DEH-P 40 MP potem LG LAC-7700R pa oba nista bla vredna pol pizde mrzle vode. Sedaj imam ALPINE CDA-9884 in 9881 pa sem z obema zadovoljen (vseen mi je kerega uporabljam). Nikoli več negrem iz alpine.

Razlik v glasnosti itd. pa neboš slišal.

Djuro ::

Mah, če si mel prej radio višjega razreda, ti bo tale za 80€ špilal zelo slabo.
Tudi sam sem prej (ko sem bil še sam, pa brez pufov ;-) vedno kupoval radije 400€+. Sedaj sem si kupil enega Sony-ja z usbjem za dobrih 100€. Razlika v zvoku kot dan in noč.
Je pa res, da imajo vsake oči svojega malarja, enako velja pri ušesih.
Tehnologija ojačevalcev ni šla zdej tolk naprej, da bi delali vrhunske radije za male pare.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Avtoradia

Oddelek: Zvok in slika
483313 (975) Twixz
»

Kateri avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6712455 (7653) undertacker
»

Onboard zvočni procesorji

Oddelek: Zvok in slika
81102 (989) T-Majo
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476148 (4328) Vikking

Več podobnih tem