» »

Avtoradio Megane 2

Avtoradio Megane 2

Base-T ::

Pozdravljeni!

Imam Megana 2 in z njim sem dobil originalni radio, ki ima možnost poslušanja le navadnih cd -jev in ne mp3 -jev.
Ali se da kaj storiti s takšnim avtoradijem, da bi se dalo poslušat mp3 -je?

djordjevic ::

Ja. Kupi adapter in priklopi usb ključ. Jaz osebno imam zavoljo enakih težav kot ti iPoda in fm-adapter.

Base-T ::

Kje pa lahko kupim ta fm-adapter?

djordjevic ::

Jaz sem ga našel prek bolhe. Firma je trekstor, stane pa 20 evrov s poštnino vred. Ni lih audiofilija, špila pa zadovoljivo (sploh ko odmontiraš anteno, da ne moti sprejema).

Base-T ::

Ja ravno to bi me še zanimalo, kako dobro pa sploh vleče ta signal na razdalji 2 do 3 metre? Ker se mi zdi da bi naj signal od tega adapterja lovila navadna antena, ki pa je precej stran montirana.

perci ::

Morda ima originalni avtoradio zadaj aux vhod. Če je temu tako, potem lahko preko posebnega kabla ipoda priklopiš direktno gor. Kvaliteta je bistveno boljša kot prek fm adapterja.

waters ::

Sam imam original konverter za Renault. Gor imam priklopljen disk WD 120 GB. Konverter cca 120 evrov disk 120 evrov. Zadeva pa špila kot mora. Je pa disk in konverter skrit pod armaturo. Možnost pa imaš tudi priklopit iPod, aux usb...


Še text iz enega mojih starih postov.


Še moj predlog: če imaš Renoja z avto radijem ki ima CD si kupi škatlico Audio Connection Box ( 130E ) in naj priključi eksterni disk formatiran Fat32. Prepozna cca 16 GB muzike. Vse pa imaš lepo skrito.

Audio Connection Box dobiš na Renault servisu. Tam stane okoli 150 E na Bolhi pa je bil 130. Oznaka je 77 11 419 487. Za inštalacijo ti lahko svetujem pod zasebno. Drugače pa ima zadeva vhode za iPod, USB, Audio aux. Dela dobro, delajo obvolanske komande. Slabost pa je to, da ne vidiš kakšen je naslov skladbe. A se hitro navadiš na to.

T0RN4D0 ::

Hm, al pa če kupiš za 100€ nov radio? :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7814415 (8714) Trupl0
»

Nadgradnja original radia z USB ali AUX

Oddelek: Zvok in slika
163502 (3167) misek
»

kako povezati mp3 player z avtoradiem

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
53290 (2916) hudychk
»

Renault Megane in avtoradio

Oddelek: Na cesti
209360 (7828) koyotee
»

Iščem eno napravico za v avto, ki predvaja glasbe iz USB ključka

Oddelek: Strojna oprema
134774 (4315) waters

Več podobnih tem