» »

Python, prosim za pomoc pri programiranju

Python, prosim za pomoc pri programiranju

1 2
3
»

lenika ::

keworkian, mislm, da se ji bom tok zasmila z atomsko vojno, da mi bo še kr oceno v indeks napisala pa bo:D tnx anyway:)

aja jest sm bla pa mnenja da se predvsem v razvitihi predelih našega planeta trenutno uporablja blago-denar:)

am ja to pa ubistvu sploh ne bi vedla, ker nimam pojma, ker sm obupala nad predavanji, ker niso nevem kaj.
faks, khm fdv:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lenika ()

BigWhale ::

lenika je izjavil:

am ja to pa ubistvu sploh ne bi vedla, ker nimam pojma, ker sm obupala nad predavanji, ker niso nevem kaj.
faks, khm fdv:D


Torej, ne hodis na predavanja, ne ves cist tocno kaj moras narediti in prosis, da ti nekdo pomaga? Win!

Se sreca, da si iz FDVja in so vislice edina stvar ki jo bos kadarkoli morala sprogramirat, glede na to, da te to ne zanima lih prevec. :>

lenika ::

ubistvu me zanima, samo sem se odločila da se bom za izpit raje dol usedla sama pa naučila k bom mela čs, ker na predavanjih kej dost nism odnesla.

pač prosila sem za pomoč, zdj če se noben ni odloču zato, da mi pomaga navadn, sam ne mi pa pisat win, sej sm napisala da plačam.

sicer sm problem že rešila in je to to:)
lp, l

BigWhale ::

Hotl smo ti sam povedat, da mors tud za pomoc znat zaprosit. Taprav cas in s tapravimi podatki. :> Vsaj kadar prosis za pomoc neznance in kadar gre za programiranje. :)

lenika ::

a nism lepo prosila:)) s časom pa sam veš kako je.. misliš, da ti bo uspelo, po pa časa enostavno zmanjka:)
hvala, lp
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

python-rabim pomoč

Oddelek: Programiranje
162654 (884) rnla1973
»

Python - pomoč (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
10317140 (7888) black ice
»

[Raptor] Razcep na prafaktorje

Oddelek: Šola
242225 (1767) Math Freak
»

[Python] Pomoč pri Dn

Oddelek: Pomoč in nasveti
8800 (649) Phantomeye

python pomoč

Oddelek: Programiranje
393293 (2214) Mavrik

Več podobnih tem