» »

Gmail račun

Gmail račun

ferguson ::

Pozdravljeni! Ustvariti sem želel gmail račun. In ,ko sem se registriral in sem napisal npr Rok.Tratnik@gmail.com, in potem na koncu use potrdil, mi je javilo tole napako.

Check availability!

rok.tratnik 306

tratnikrok 333

V glavnem kar ene številke zraven. kaj se neda ustvariti gmail računa brez teh motečih številk. Npr samo Rok.Tratnik@gmail.com .

Hvala za pomoč .

kogledom ::

verjetno ta mail že obstaja, zato ti kot alternativo ponudi nekaj možnosti... poskusi še z drugimi nazivi, npr. tratnik.rok ali pa brez pike med imenom in priimkom ...

Pyr0Beast ::

Omenjeno ime je že zasedeno, izberi si drugega ali podobnega (Praktično vsa imena so že zasedena, razen če si ne izbereš kaj čudnega)

Poizkusi rok-tratnik, rok_tratnik,
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

mpernat ::

... pa zakaj glih ime in priimek?:)

<b>klima</b> ::

ponavad je tko :D

_sem_ ::

Omenjeno ime je že zasedeno, izberi si drugega ali podobnega (Praktično vsa imena so že zasedena, razen če si ne izbereš kaj čudnega)


Res zasedena? Men se zdi da namenoma noče dat tistega kar bi ti rad, tud če je čudno. Lohk pa poskušaš in gledaš kakšne predloge ti daje oz kako jih sestavlja (osebni podatki...), da pol ti predlagaš nekaj takega, iz česar potem on zbluzi zate sprejemljiv rezultat... ampak ime.priimek najbrž ne bo šlo.

CoolBits ::

Ime.priimek gre brez problema... problem je sam če to že ima kdo z istim imenom in priimkom kar niti ni taka redkost.

UNIVERZUM ::

Tako, ravno sem si ustvaril sekundarni acc na gmailu z imenom.priimkom brez nepotrebnih številk. Torej je tvoje ime in priimek že zaseden.
Asrock Z77 pro4-m,i5 3570, corsair 8gb, sapphire 4870,CC500R
Odrasli so samo otroci, ki jih nihče ne potegne za ušesa,
ko naredijo veliko neumnost/by yjpe

5er--> ::

PS: Če ima nekdo gmail: roktratnik@gmail.com je avtomatsko zaseden tudi rok.tratnik@gmail.com. (In vsi emaili poslani na rok.tratnik@gmail.com so forwardirani na roktratnik@gmail.com... ampak logirat se moraš pa na tisti naslov, ki si ga sam ustvaril.) Več...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail in preveranti: pike so pomembne (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5921438 (15155) AštiriL

To uporabniško ime je že zasedeno..

Oddelek: Loža
224104 (2078) Ganon
»

Kje so dobili moj mail?

Oddelek: Omrežja in internet
244368 (2715) berlusconi
»

Google računi

Oddelek: Omrežja in internet
173637 (1901) zindo23
»

PHP - nujno! - email forma

Oddelek: Izdelava spletišč
261924 (1606) DonMatejo

Več podobnih tem