» »

fedora 9 in hp laptop

fedora 9 in hp laptop

eboycina ::

Odpiram novo temo ker nisem zasledil odgovoran v nobeni.
Imam dve težavici.
Gre se o HP 6820s prenosniku in fedori 9.
Zadeva laufa vse super. Dokler nisem naložil gonilnike ATI za grafično. Zdaj po naložitvi gonilnikov več ne morem v sistem.. boot pač izberem fedora ne windowse pol pa kar črn ekran in ne morem nikamor. Pač ok vem da je neka opcija CD not pa rescue system itd..ampak to še zaenkrat ne vem kak.
Je kaka rešitev kako prit v sistem?

Drugi problem je wireless. Nikakor ne gre usposobit. Ne najde oz. ne zazna mi pač hardware al nekaj takega. preko kabla net pa mreža delata ok. wireless pa ne + gonilnike za pač wifi card ne najdem ... ampak to ni toliko važno. važno mi je prit nazaj brez da bi format in znova nalagal vse ker imam pač že določene gonilnike, kodeke itd naložene ter prilagojen sistem meni.
Hvala za pomoč

Stipex ::

Isti model prenosnika, iste težave, rešitve še nisem našel. Sicer pa na Ubuntuju dela vse ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stipex ()

Ales ::

Fedora 9 in kateri ATi driver? Proprietary? Iz Livna repozitorija? Ta namreč z Fedoro 9 še ne dela. To ti podrobno pove tudi 2. zadetek na Googlu http://forums.fedoraforum.org/showthrea... ter zraven da izčrpna navodila kako ga usposobit z mal hackanja sistema.

Katero Wi-Fi kartico ima tvoj prenosnik? Meni se ne da iskat modela, sem pa prepričan, da ata Gugl tudi o tem vse ve... Če nimaš res smole, boš tudi Wi-Fi usposobil brez večjih težav...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Omrežna kartica nezdružljiva z Ubuntujem

Oddelek: Operacijski sistemi
151538 (1233) Zvezdica27
»

Linux in podatkovni prenos podatkov(simobil)

Oddelek: Pomoč in nasveti
51479 (786) Damiani
»

Kateri OS uporabljate in zakaj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
797130 (5044) opeter
»

Prestigio notebook in linux

Oddelek: Operacijski sistemi
122366 (1879) matijag

Več podobnih tem