» »

Slike vaših računalnikov (komentarji)

Slike vaših računalnikov (komentarji)

cole-22 ::

Ker se v temi Slike vaših računalnikov ne sme pogovarjat naj bo ta tema namenjena komentarjem :)

batista bomb ::

lsk91@ pod temi ventilatorjemi je radijator, da hladijo vodo, saj vidš da imam vodno hlajenje

No Can Do ::

@ http://slo-tech.com/forum/t70174/p21602...

@lsk91
OS je Ubuntu 8.10, miška je pa ostala še od časov ko sem igral Cod in Cod2 in sem je pač navajen :D
This user may use sarcasm and cynicism
in a way you are not accustomed to.
You might suffer severe mental damage.

Shark-357 ::

Shark zanimive 280GTX>:D

Btw kaj vsi tlačite na grafe 2 CF mostička?


Še iz časov prve generacije kjer je bilo potrebno uporabiti oba mostička :)
Podpis sem popravil, gre za 2x Sapphire HD4890.



Da je bolj ziher Crossfire ! Pr ATI-ju nikol ne veš ^^


Word!



Edina stvar na ohišuju katero sem zmodificiral je ta, da sem probarval še notranjost ohišja v mat črno.

Zgodovina sprememb…

erzy ::

drejc112..
Zelo lepo poštiman komp, mi je kar všeč :D. Jaz mojega šele sestavljam tako da se z modifikacijami lotim komaj v poletju ko bo dopust :D.
Ja zanima me konfiguracija tvojega računalnika ker nimaš nikjer napisamo... hvala in lp

Zgodovina sprememb…

axee ::

BuBBle.D..

Je tisti Noctua ventilator gor pri napajalcu nujen? v večini primerov ta ventilator samo onemogoča, da napajalnik zajame zrak oziroma še pripomore k glasnosti. Drugače pa pohvalno!

BuBBle.D ::

Ma v bistvi sploh ni potreben samo ga imam vseeno, ker dodatno izpihuje vroč zrak, ko imam stranica od ohišja "priklopljeno".
Hvala za pohvalo.

Lep pozdrav
BuBBle.D a.k.a. Roberto
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

axee ::

kakšen je model ohišja axee ?


Antec P182.

erzy ::

axee

Lepo si poštimal mi je kar všeč. Čez dober mesec bo na forumu tudi moja slikca compa, ga ravno kupujem.
Kaj za Sata kable si dal (oz. ovil) kar v "bužirek" ? Sam sem ga tudi mislil uporabili, le da bi bil UV žive barve.

Lp erzy.

axee ::

axee

Lepo si poštimal mi je kar všeč. Čez dober mesec bo na forumu tudi moja slikca compa, ga ravno kupujem.
Kaj za Sata kable si dal (oz. ovil) kar v "bužirek" ? Sam sem ga tudi mislil uporabili, le da bi bil UV žive barve.

Lp erzy.


Hvala! Ja, po dva sata kabla sem skupaj zalepu z izolir trakom in ju dov v bužirko, stvar je simpl. LP

erzy ::

axee

Lepo si poštimal mi je kar všeč. Čez dober mesec bo na forumu tudi moja slikca compa, ga ravno kupujem.
Kaj za Sata kable si dal (oz. ovil) kar v "bužirek" ? Sam sem ga tudi mislil uporabili, le da bi bil UV žive barve.

Lp erzy.


Hvala! Ja, po dva sata kabla sem skupaj zalepu z izolir trakom in ju dov v bužirko, stvar je simpl. LP


Jap :D. Komi čakam zase, kose dobim naslednji teden pa bom štimal cca čez vikend. Tako da čez mesec dni dobite že gor mojo fotko compa :D, upam da vam bo ušeč. Preformance pa še ne bo dokončen (E8500, ASUS P5Q pro, 512mb HD 4850 (še stara), itd.) Končni preformance bom dodelal čez eno leto po birmi dal pa bom not quada in 2× HD4890. Tako da je, zdej se bo štimalo malo bol styling.

Lp Erzy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: erzy ()

axee ::

Ohišje?

erzy ::

Ja nisem omenil, TT Spedo Advence Package.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI 5850 zaloga ?

Oddelek: Kaj kupiti
412204 (1214) Dr_M
»

katera grafična?

Oddelek: Kaj kupiti
111109 (892) svetetko
»

Računalnik za vsaj 3 leta

Oddelek: Kaj kupiti
321670 (983) tilinho20
»

RAM-katera je boljša kombinacija...?

Oddelek: Strojna oprema
101380 (1315) mihajlo carr
»

Kako kupiti visto brez računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
152031 (1370) Dr_M

Več podobnih tem