» »

HTC Touch HD

HTC Touch HD

black ice ::

Kdaj bi naj dotična zadeva izšla?
Kdaj jo lahko pričakujemo v Sloveniji in pri katerem operaterju?

koovac ::

LuGi ::

Mobitel ga bo prvi imel garant nato pa se simobil :))

Ciklamen ::

Je bela cesta da bom mel ta telefon enkrat, prisežem :D

Upam da bo za solidno ceno dostopen tudi pri Mobitelu, bom še fotra naplahtal da si vzame en paket da bo cena nižja :D

Drugače je bilo pa govora da naj bi prišlo k operaterjem nekje v prvi polovici decembra?

LuGi ::

Jst si ga bom spomladi nabavil k se bodo cene normalizirale :P

black ice ::

Nekaj dni nazaj sem isto ceno zasledil na mimovrste.
Cena te milo rečeno sezuje. :D
Škoda da Mobitel nima realnejših cen telefonov v primerjavi z drugimi mobilnimi operaterji.

LuGi ::

Eh ta cena bo padla ko jih dobijo operaterji v roke.. (ne mislim na mimovrste ampak zaceli se bodo prodajati po bolhi & ebay.co.uk)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

Ciklamen ::

By the way, a ve kdo kdaj bi naj približno prišel v roke operaterjev?

Ciklamen ::

Boom, baje naj bi ta mobilc že pristal v rokah operaterjev, in sicer v paketu Povezani 44/77 za 169€, 55/33 350€ in ostali paketi 470€ (cene so okvirne..)

Če koga seveda zanima :D

Misi666 ::

Kdo ve kdaj pride omenjen telefon k simobilu?

hvala za odgovor

BadB0y ::

Telefon je hud. Sam ga lastim 2dni in za 1x sem cisto zadovoljen z njim


krop ::

Pr simobilu ga nebo

mik3y ::

Katerega mi bolj priporočate: HTC Legend, desire, hero ali touch HD? Pomembno mi je tudi to, da mi ne bi treba vsak dan baterije polnit.

Lp

LuGi ::

"Pomembno mi je tudi to, da mi ne bi treba vsak dan baterije polnit."

Če ga bos pustil na miru in samo telefoniral v mejah normale bo zdrzal 2-3 dni.. če mislis pa sinhronizirat vreme, mail itd.. potem bo treba pa polnit vsak dan =)

Sicer a je res problem kupit cradle in preden gres spat ga polozis gor?!

P.S: Desire +1, ker je nov in ocitno best deal atm =)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

mik3y ::

Da, sem primerjal pa ima desire še najboljši procesor, ampak je še slabša baterija.. Nisem navajen, da bi vsak dan polnil telefon; še ena skrb zraven. Ampak imajo vsi smart foni z androidom ali winmobile tako slabo baterijo?

Lp

knesz ::

Ciklamen je izjavil:

Je bela cesta da bom mel ta telefon enkrat, prisežem :D

Upam da bo za solidno ceno dostopen tudi pri Mobitelu, bom še fotra naplahtal da si vzame en paket da bo cena nižja :D

Drugače je bilo pa govora da naj bi prišlo k operaterjem nekje v prvi polovici decembra?

Ga že imaš? :)

LuGi ::

mik3y je izjavil:

Da, sem primerjal pa ima desire še najboljši procesor, ampak je še slabša baterija.. Nisem navajen, da bi vsak dan polnil telefon; še ena skrb zraven. Ampak imajo vsi smart foni z androidom ali winmobile tako slabo baterijo?

Lp


Na žalost.. baterija je pač šibka stran vseh teh dodatnih cukrckov - gps,wlan,velik ekran,itd..

Je že skrajni čas da se nardi kaksna revolucija glede baterij..samo kazejo prototipe/inovacije izdajo pa nič.. žalostno.

Mare3 ::

Ima kdo omenjeni telefon in kako je zadovoljen z njem? Namen ga imam kupiti, slišal sem da je kamera slaba vendar me to ne moti ker je ne rabim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bilo je nekoč: HTC (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6015360 (10896) shadeX
»

HTC Desire vs. Samsung Galaxy S (vs. Google Nexus S)

Oddelek: Mobilne tehnologije
407246 (4301) freesty
»

HTC predstavil Sensation

Oddelek: Novice / Android
4312377 (8502) bauci
»

Samsung galaxy Ace S5830

Oddelek: Mobilne tehnologije
206529 (5085) |ke
»

Kateri "pametni" telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
405607 (4571) djordjevic

Več podobnih tem