» »

Laptop Hp nc6000 težave nekje z stikom

Laptop Hp nc6000 težave nekje z stikom

Djz3l3 ::

Pozdravljeni vsi

Imam sledečo težavo imam prenosnik HP Compaq nc6000 business Notebook in sicer težava je sledeča.

Npr: Imam prizgan laptop na mizi in priključen na omrežno napajanje, računalnik deluje normalno in vse skupaj deluje npr ko pa pride do nekega giba ali tresljaja ugasne ekran. Lučke delujejo normalno računalik lahko premikas treses in se ne zgodi nič.
Računalnik ugasnem in znova prižgem in stvar ne deluje če pa malo udaris po desno strani tikovnice in nato pritisnes tipko za prizgat stvar dela spet do tistega giba, tresljaja.

Računalnik sem odprl in malo spucal kajti bilo je kar dosti umazanije vse kontakte kot je npr tipkovnica ekran itd sem se enkrat dobro pritisnil v slot oz prikljucek. torej kaj lahko sploh nardim je imel gdo podobne težave?

Šimpanz ::

Ko se to spet zgodi priklopi zunanji monitor. Če se slika na zunanjem monitorju pokaže normalno je problem v kablu med MBD in LCD zaslonom. Če je notesnik še v garanciji ga nesi na servis da ti zamenjajo ekran.

Djz3l3 ::

sem priklopil drug ekran in ko se pac to zgodi ta izguba stika ugasne tudi drug monitor sem pa opazil ce pritisnem na tisti del ki je procesor stvar deluje

pipimirdej ::

Mogoče odgovarjam malo pozno, vendar vseeno. Podoben problem sem imel tudi sam z istim notebookom, ko sem odstarnil zgornjo ploščico, nad tipkovnico in premaknil kabel, ki povezuje LCD ekran z ohišjem je zadeva začela delovati. Predvidevam, da gre tudi pri tebi za isti problem s stikom. Predlagam, da fiksiraš kabel.

Upam, da ti je kaj pomagalo.
Lp

Djz3l3 ::

am ne stvar zgubla nekje stik pri procesorju oz socketu ker ce pritiskam na procesor stvar deluje ce pa ne pa deluje dokler pac ne izgubi stika

pipimirdej ::

To govoriva o grafiki ali CPU-ju, ker jaz sem zategnil vijake okoli heatpipa in zadeva deluje brez težav.

Pyr0Beast ::

Zna biti, da se je hladilnik na procesorju razjahal in posledično ni dobrega termalnega kontakta. Pogosta težava pri Presario 2700 in evo n180 laptopih .. no praktično ni enega, kateremu se to nebi dogajalo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik, zelene črte na zaslonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
233984 (1045) Han
»

Ko priklopim ekran na laptop, hitrost interneta pade na skoraj 0kbs

Oddelek: Pomoč in nasveti
202763 (1870) nurmaln

težave z računalnikom - napajalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131373 (1101) dzinks63
»

Prenosnik HP 6710b ne pokaže slike po stand by-u

Oddelek: Pomoč in nasveti
452308 (1372) zuz3k
»

ekran na prenosniku razbit - kako naštimati sliko na drugemu LCD_ju

Oddelek: Pomoč in nasveti
482459 (1920) Pyr0Beast

Več podobnih tem