» »

Symbian UIQ 4

Symbian UIQ 4

strictom ::

Ima kdo kakšne zleechane slike? Kdo kaj ve kdaj pride? Kakeršnekoli informacije, slike, linki.

Edino kar vem, da bodo vsi UIQ 3 uporabniki imeli možnost free upgrejda in pa da bo mogoče Xperia to uporabljala.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

buneech ::

Xperia naj bi uporabljala Windows Mobile.

strictom ::

Naj bi... V kasnejših verzijah bo na voljo tudi v UIQ 4 varijanti.

Drgač pa *bump*
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Denos ::

In kje si zasledil, da bo na voljo tudi v UIQ 4 varjanti? In kje si zasledil, da bo free upgrade iz UIQ 3 v 4? Jaz sem našel samo eno prvoaprilsko šalo glede tega.

strictom ::

Za free upgrejd z večih spletnih strani, za xperio da bo na voljo v UIQ4 pa na p1iblogu...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Denos ::

A mi lahko prosim daš link do ene strani za ta free upgrade, ker prek googla ne najdem ničesar razen to prvoaprilsko šalo na p1 blogu. Glede Xperie pa piše, da je MOŽNO, ne pa, da bo.

sinko999 ::

SEX1 ima windows mobile 6.1 gori daj poglejte si no uradne podatke pa potem ko pride verzija 7 naj bi bil free upgrade o uiq pa ne sanjati ker ga ne bo, zakaj bi pa te dva sistema razvijali za en telefon.
sitema ne moreš sam gor naložiti ker v romu se pravi potem novi upgrade pa bo treba prelotati en čipek.

LP
Ni? ni ve?no !

mile ::

UIQ je mrtu..

Denos ::

SEX1 ima windows mobile 6.1 gori daj poglejte si no uradne podatke pa potem ko pride verzija 7 naj bi bil free upgrade o uiq pa ne sanjati ker ga ne bo, zakaj bi pa te dva sistema razvijali za en telefon.
sitema ne moreš sam gor naložiti ker v romu se pravi potem novi upgrade pa bo treba prelotati en čipek.

LP


Vem, da bi naj bil gor windows mobile 6.1 samo zanimal me je vir, kje bi naj pisalo da bo obstajala verzija tudi z UIQ sistemom. Glede free upgrade-a pa sem spraševal, kje je dobil informacije za free upgrade iz UIQ 3 v UIQ 4 (ko/če bo izšel).

strictom ::

sitema ne moreš sam gor naložiti ker v romu se pravi potem novi upgrade pa bo treba prelotati en čipek.


Narobe. Čist komot ga daš gor, samo flešaš ga. Isto je za walkman firmware, s to razliko da so pač walkmani še vedno UIQ3. Nikjer nisem trdil, da bo 100% xperia se dala dobit z UIQ4.

PS.: UIQ je še daleč od mrtev.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Softpedia
My-Symbian
 Klick me!

Klick me!



Se še ne ve ali bo to samo nov UIQ3.x ali bo že UIQ4. Ampak po slikah sodeč iz šova gre vse v stilu iPhone GUI-ja. Tako da bo verjetno kr nova verzija UIQ 4 :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mile ::

SE sticks some more nails on UIQ´s coffin

kaj to limaš ene stare linke ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()

strictom ::

:(
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

sinko999 ::

Hja zakaj pa so potem še šli pripravljati naslednika p1, p5, uiq bo še nekaj časa strašil.
Ni? ni ve?no !

mile ::

p5 je že nekaj časa odpovedan...

no, da dam še link

EVO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mile ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobilna Opera presegla sto milijonov uporabnikov, prihaja na iPad

Oddelek: Novice / Brskalniki
254898 (3818) hamax
»

P1i in tomtom UIQ3_6.020 kako naprej????

Oddelek: Mobilne tehnologije
133509 (1801) xyd1
»

Menjava OS na GSMu

Oddelek: Mobilne tehnologije
121302 (1099) LuGi
»

Opera Mobile za UIQ3 (SE P1i)

Oddelek: Mobilne tehnologije
121671 (1369) strictom
»

word, excel in outlook na telefonu?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81606 (1460) AlexUS

Več podobnih tem