» »

P1i in tomtom UIQ3_6.020 kako naprej????

P1i in tomtom UIQ3_6.020 kako naprej????

Andrejcek ::

Pozdravljeni, :))

Vprašanje je sledeče: katere mape lahko uporabim na seP1i če imam že inštaliranega tomtom UIQ3_6.020?

Zanima me če je normalno, da program tomtom po instalaciji v telefonu pokaže le pojavno okno "ni naloženih map" in avtomatsko vrže iz programa, ter kam se pridobljene mape kopirajo (vem da na kartico-v katere datoteke)?

Hvala za odgovore.

Cveto ::

Karte se kopirajo v koren spominske kartice, v mapo z imenom karte (recimo DEUTSCLAND_MAP ali podobno) Če je TomTom že nameščen na telefonu, potem ti bodo z njim delale samo originalne karte, ki jih moraš seveda dokupiti. Lahko pa kje dobiš kako "drugo" verzijo, skupaj z kartami.

In ja, to da samo napiše da ni kart in vrže ven je čisto normalno delovanje programa.

Andrejcek ::

Pa morajo biti karte podprte z sistemom uiq3 al lahko uporabim tudi karte iz navadnega programa tomtom?
Ker nimam pojma kako spravit 600Mb kart na 512Mb kartico :)

bakki ::

Težko boš 600 MB spravil na 512MB >:D


Dost heca. Rabiš večjo kartico, karte pa ne razlikujejo platforme na kateri tečejo. Rabiš pa morda ustrezno verzijo karte za ustrezno verzijo programa...


B!

Andrejcek ::

Verjetno je mogoče naložiti le del kartografije, ki jo trenutno potrebujem, recimo: Slo, Ita, Aut in Fr, brez da nalagam ostale karte kar bi zasedlo dosti manj prostora?

Andrejcek ::

Zadeva rešena.

sem naročil 4GB kartico. :))

Paramedic ::

TomTom je dober, njegova karta za vzhodno evropo še kar, ampak za symbiane (s60v3 in uiq) obstaja tudi Garmin, katerega pokritost me je osupnila, tako dobra je. Karto pa lahko iz celotnega paketa, npr. adriaroute, izbereš katero področje boš dal na telefon.

Upam, da ti telefon podpira 4GB kartico, si preveril prvo, ane?
End transmission.

hazo ::

Mi lahko prosim nekdo pove, kje najdem TomTom navigator, ali pa še rajši Garmin XT pa Sony Ericsson P1i? Uporablja Symbian UIQ3.

Wayfinder me ubija.

Hvala

YaN-cH ::

Kupiš ali pa se greš sprehodit po trati.

rfmw ::

Nekje sem prebral, da dela Garmin XT samo z Garminovim GPS modulom.

Uporabljam P1i + tomtom 6.021! Čudovito dela! Zaenkrat imam 512MB kartico, zato moras pac malo karte izbirati, da jih stlacis na M2 stick. Tomtom 6.021 najdes na emuli, pa se kje drugje na netu... ni tezko.
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5

Paramedic ::

Garmin XT uporabljam na N93 z GPSom ki sem ga dobil v kompletu in je precej precej boljši kot TomTom 6.02 ki sem ga do takrat uporabljal. Kje se ga pa dobi, pa ne morem povedat 0:).
End transmission.

Alli ::

Pozdravljeni, :))
Povej mi link od tomtom UIQ3_6.020.
Vprašanje je sledeče: katere mape lahko uporabim na seP1i če imam že inštaliranega tomtom UIQ3_6.020?

Zanima me če je normalno, da program tomtom po instalaciji v telefonu pokaže le pojavno okno "ni naloženih map" in avtomatsko vrže iz programa, ter kam se pridobljene mape kopirajo (vem da na kartico-v katere datoteke)?

Hvala za odgovore.


Andrejcek
Povej mi link od tomtom UIQ3_6.020.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alli ()

Picero ::

Se vedno uporabljam P1i pa me zanima kater program za navigacijo uporabljate sedaj na tem telefonu in katere karte?

xyd1 ::

Tudi sam imam P1i uporabljam garmin mobile XT, zadnja izdana verzija za uiq3 mislim da je 5.00.20s za mape pa nimam blage veze jih ni sem že nekaj časa posodabljal, pokritost se mi zdi veliko boljša kot na tom tom-u :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacij TOMTOM,GARMIN, MIO

Oddelek: Kaj kupiti
1813103 (12541) zee
»

Najceneje do navigacije, GPS sprejemnik? Katerega?

Oddelek: Kaj kupiti
174672 (4178) icko
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517166 (12893) AtKo
»

Sony Ericsson p1i ali Nokia N95 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
154168 (4168) Cveto
»

Software za Nokio N70 +GPS

Oddelek: Mobilne tehnologije
132763 (2565) harvey

Več podobnih tem