» »

Bo zaradi Mohe potreben format ?

Bo zaradi Mohe potreben format ?

V-i-p ::

Problem je sledeč. Imam WinXp in ko sem prvič nameščal igro Mohaa je bilo takole: prvi cd je skopiral vredu, ko je zahteval drugega, sem ga vstavil v cdrom in začelo se je kopiranje naprej. No, nekje na sredini drugega cdja pa je zmanjkalo elektrike. Ok, si rečem, bomo dali Uninstall in zadevo skopiral ponovno. Pa ne gre več. Vse mape sem že pobrisal, v registru pobrisal vse kar sliši na ima Honor ali mohaa, pa vendar vedno ko dam prvi cd not, da bi dal install setup prepozna nekaj v zvezi z moho na disku, ker mi ne ponudi več sveže instalacije, ampak vedno repair, uninstal ali pa delete. Karkoli pa dam, vedno traja kakšno sekundo, nekaj pomelje, in napiše da je končano. Ko pa znova zaženem računalnik, pa spet dam cd za inštalacijo, se pojavi spet to okno. Očitno nisem vsega odstranil. Kakšna ideja kaj naj še naredim, al bo treba formatirat? Thx...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Matek ::

Probaj poiskat na cedeju ročno setup fajl in ga pognat, da boš lepo inštaliru, pa bo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

V-i-p ::

Ne potegne :'( Vedno mi pokaže to okno (na sliki spodaj), kar koli pa dam, samo malo pomelje in napiše da je dokončano. Pa tako dober špil, pa še sprobat ga nisem mogel. Bo res zaradi enega (sicer dobrega) špila potreben format? :O Help...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

Predator ::

a delaš kakšne backupe registra oz poglej če imajo winsi kakšne starejše... ( scanreg poglej ) samo če si vmes kakšne velike spremembe delal se ti ne splača


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP HOME- datoteke za pomoč in podporo

Oddelek: Operacijski sistemi
191170 (1011) fosil
»

Medal Of Honor Airborne (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9610316 (5615) MKC00
»

[Linux] Izbris vsebine diska

Oddelek: Operacijski sistemi
121340 (1074) christooss
»

Dolgo čakanje pri startu Windowsov, ko se že logiram

Oddelek: Pomoč in nasveti
151252 (1107) simon1980
»

Akademske cene Red Hata in Suseja

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
102637 (2637) moj_nick

Več podobnih tem