» »

Gigabyte Radeon HD 4870

Gigabyte Radeon HD 4870

«
1
2

Galaxy ::

http://www.mimovrste.com/artikel/263005...

Za 175€. Bi jo kupil? Se kaj razlikuje od drugih proizvajalcev?

Bo 540W napajalnik dovolj (glede na to, da sem imel Radeon HD 2900Xt, mamo vse elektrike?)
  • spremenil: Galaxy ()

AnWar ::

Zanimivo, zakaj pa tako poceni??Razlike v cenah 60€.
[Asus ROG Strix SCAR III]

Galaxy ::

No vseeno sem jo naročil na mimovrste =). Predvideno dobim v 6 dneh :D jupiii. No, a bo moj napajalnik zdržal? Ker na škatli za 2900XT piše, da rabiš 650W, mam pa 530 ;)

AnWar ::

Kateri napajlnik pa mas? Ce mas kaksnega ni problema:)
[Asus ROG Strix SCAR III]

Galaxy ::

Tagan2force 530W

Kenshin ::

Vsekakor bi jo takoj kupil.
In 540W napajalnik bi moral biti povsem dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kenshin ()

AnWar ::

Kvaliteten napajalnik, bo dovolj.
[Asus ROG Strix SCAR III]

opeter ::

Cena je 186 €. Dvignili so jo, ali kaj?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tac20 ::

Zakaj taka cena? Zanimivo, vsekakor splaca to je skoraj trenutna cena 4850

keba ::

186 je izjemna cena, če si jo kdo kupuje nej takoj naroči preden si premislijo:)

Galaxy ::

Sem že naročil in seveda klical, zakaj imajo ceno 175€ na bolhi - odgovor - da se bolha ne posodablja dovolj hitro, kot njihova spletna stran. Kar namiguje.. da so si premislili z 175 na 186 :D

Komaj čakam.. predvideni rok.. ta četrtek do naslednje srede :))

keba ::

sm gledou po internetu, pa je drugje najcenješa 4870 za 215eur, to je 30eur-razlike.

Mam pa eno uprašanje, jst že mam eno 4870 ampk je od sapphire, pa me zanima če bo normalno delalo če kupim gigabytovo? Al more bit nujno sapphirova?

NoXy ::

Delalo bo normalno tudi z Gigabytovo.

FrancBula ::

se mi zdi da je tale mal drugačna. a je možno da je gigabyte own pcb design?

ivanuscha ::

Sumljivo nizka cena, glede na to da so na geizhalsu nad 200€. Pa je vedno 50€ cenejš kot v slo.

AnWar ::

Lepo zdej naj pa se pocenijo Hd4870X2.
[Asus ROG Strix SCAR III]

kmetek ::

nenormalno sumljiva cena, še v tujini so nekje 200€.

Galaxy ::

Ma baš me briga če je cena 100€. Ko dobim, vam povem, kako bo ;)

AnWar ::

Galaxy prov mas,porocej kako bo...ce je res vredu,se jst nabavim pa dve da tam v crossfire pride cenejs kot ena x2

Hd4870 186,24 €
HD4870 186,24 €
__________________
372,50€

Ena HD4870X2 Dobis pa najcenejso 425€
[Asus ROG Strix SCAR III]

RC14 ::

Cena je res prijetno nizka, ampak če pogledamo na njihovo stran oz kakšen review od te kartice vidimo, da gre za čist normalno 4870 kartico, tko da ne vidim razloga za kakšno bojazen.
Vse 4870 majo GDDR5, druga pa nima bit kej narobe oz kej drugače, grejejo pa se itak vse ko p....

To Gigabyte 4870 z oznako (GV-R487-512H-B), ponekod prodajajo tudi po 260 evrov, tko da je tole res precej zanimivo.

Še link od GIGABYTE strani
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

Mentor73 ::

To je nenormalno poceni za to grafiko.

Galaxy ::

Še enkrat. Ko dobim, poročam ;) mi je vseeno če stane 1€ - samo da deluje po pričakovanih.

M-XXXX ::

Saj to je to- ČE DOBIŠ.
Sicer pa upam da je res taka cena, kar bi bilo naravnost odlično!

NoDrugs ::

kukr sm gledou če daš '' primerjaj podobno '' dobiš še eno hd4870 pa hd4870x2. pol sm dau specifikacije je vse enaku edinu da naj bi bla gigabytova na vodilu pci express 2.0, druge dve pa na pcie 2.0 x16 ? se prav je drugačnu vodilu na gigabytovi. in kuk ubistvu bi se poznala hitrost/ počasnost ?
lp

M-XXXX ::

Skoraj nemogoče da bi bila 1.1 PCI-E reža...

Veron ::

Samo da ni podobna fora kot je bilo z gigabyte x1950pro, ko so bile kar brez senzorjev za temperaturo.
Naj nekdo ki jo dobi prvi, poroča če je vse enako kot ostale za "malo" več denarja.

ivanuscha ::

Pomoje so jih na Mimovrste dobili po močno znižani ceni ker jim neki fali. Ne vidim druzga razloga za tako nizko ceno, ker je v Nemčiji vedno cenej.

Galaxy ::

Samo da majo 30-dnevni rok vračila denarja.. brez vprašanj. :) Dajte mi samo povejte, kaj nardit z njo, ko jo dobim. Kako jo naj testiram, da bi se primerjala z "navadno" 4870. A ma kdo tole 4870 za primerjavo?

NoDrugs ::

M-XXXX ,
kje si ti pobral 1.1 PCI-E ?
js sm napisou da je po specifikacijah napisanu 2.0 pr drugih '' navadnih'' pa 2.0 x16
lp

M-XXXX ::

Pa sem res narobe prebral.... Nekako sem mislil da se pogovarjaš da imajo ostale PCI-e 2, ta pa starejšo verzijo...

Senitel ::

js sm napisou da je po specifikacijah napisanu 2.0 pr drugih '' navadnih'' pa 2.0 x16

To je en tak idiotizem... 2.0 je specifkacija vodila, x16 je fizična širina vodila. VSE (99,9%) grafične kartice pridejo v x16 formatu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Senitel ()

FrancBula ::

seveda. ampak nevem zakaj pri vseh karticah nad pci-e pini piše AMD, samo pri gigabytovi ne?!

M-XXXX ::

seveda. ampak nevem zakaj pri vseh karticah nad pci-e pini piše AMD, samo pri gigabytovi ne?!

:D

Najbrž ni referenčni design...

NoDrugs ::

Senitel se iskreno opravičujem ker se ne spoznam na take reči kot ti....

Kawa6 ::

Je že umaknjena iz ponudbe....

trunks ::

Kawa6, a veš mogoče zakaj so jo umaknili iz prodaje?

g. Oden ::

Verjetno je bila marketinška finta. To je v bistvu dobra reklama, dajo eno kartico za par dni v prodajo zelo poceni, da ves trg usmerijo na sebe, ko pa je naročenih neko omejeno število teh kartic (recimo 10), jo umaknejo iz prodaje. Ljudje bodo še tedne preverjali na njihovi strani, če imajo kaj novega v akciji. In tudi če ne bodo imeli, garantiram, da se bo prodaja zelo povečala vsem karticam in tudi ostalim izdelkom, ki so za polno ceno.

Veron ::

Tudi tukaj je dost pocen, 199eur

IVo ::

Naročite hit, ker bodo verjetno kmalu umaknili...

M-XXXX ::

Dobavitelj je sporočil napačno ceno...


Še enkrat. Ko dobim, poročam ;) mi je vseeno če stane 1€ - samo da deluje po pričakovanih.

Že uživaš z svojo grafo za 185€:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

RC14 ::

Komi čakam da jo dobim, pričakujem v ponedeljek oz torek:D :D
Jaz sem jo tudi naročil mislim da v torek, sam zanimivo je to, da sem dobil potrdilo o naročilu v torek in če ne bi bila cena prava bi bil obveščen po mailu o napačni ceni oz kakrkoli, vendar nisem dobil nič, tko da mogoče pa bo kej iz tega.
Pustimo se presenetit.8-)

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RC14 ()

keba ::

sej če si jo po taki ceni naroču ti jo morjo tud po taki ceni dobavit

kmetek ::

ni res.

keba ::

kok ne, veš da je, ponudba je zavezujoča prav tako kot naročilo!

LuGi ::

misli si..to ni res.

Galaxy ::

Hehe. Mam pa srečo ta pravo. Finta je, da sem naslednji dan naročil to grafično kartico še za koleca. In zanimivo... "ni še potrjeno" oz "oddano" naročilo. Za mene je ziher, za kolega pa se ne ve kako bo. Sem že danes klico in mi je rekla, da naj jutri do 3-eh pokličem, da bo preverila pri dostavljalcu.

I'm a lucky bastard :))

keba ::

lugi kok ni res? Potem lahko dajo kakršno ceno in ti naročiš pa jo spreminjajo??

M-XXXX ::

lugi kok ni res? Potem lahko dajo kakršno ceno in ti naročiš pa jo spreminjajo??

Saj lahko... Samo tega ne delajo, razno če ne pride do kašne napake, ker ti morajo novo ceno le sporočiti in potem se odločiš če želiš naročilo stornirati...

Galaxy ::

Jebem jih... seveda, ne vedo, kdaj bo dobavljiva.. mogoče v oktobru, ampak ni prepričana, mi je rekla. GRRRR!!! preklico sem in si bom naročil eno drugo. In to je pač moja sreča :|

AnWar ::

Nateg!!

g.oden,se strinjan!

Verjetno je bila marketinška finta. To je v bistvu dobra reklama, dajo eno kartico za par dni v prodajo zelo poceni, da ves trg usmerijo na sebe, ko pa je naročenih neko omejeno število teh kartic (recimo 10), jo umaknejo iz prodaje. Ljudje bodo še tedne preverjali na njihovi strani, če imajo kaj novega v akciji. In tudi če ne bodo imeli, garantiram, da se bo prodaja zelo povečala vsem karticam in tudi ostalim izdelkom, ki so za polno ceno.
[Asus ROG Strix SCAR III]
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup nove grafične (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16031348 (27916) JC Denton
»

ATI HD 5770 1GB

Oddelek: Kaj kupiti
414847 (2371) g. Oden
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39127734 (11614) erzy
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
706139 (4774) opeter
»

nov comp. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1197639 (5586) Meizu

Več podobnih tem