» »

matična za E8500

matična za E8500

Flamer ::

Zanimajo me priporočila za eno mid-range plato kompatibilno z E8500. RAM naj bi bil DDR2.

Tomaz Eruj ::

imam tole in sem zadovoljen z njo.
dobil sem jo pa tukaj

ker je že rahlo stara (3 mesce) ti predlagam da pogledaš za kak novejši model pa si zmagal.
asrock je res krena firma sam kokr sm gledu tko več dobiš kot če kupiš gigabayte, asus,... če nisi kak razvajenozahtevn hardcore gamer dela odlično.

darius ::

ASUS P5Q Deluxe.
- P5KC - E6750 - HD4870 - 4GB ram - Samsung T220 -
ROVER POWER ;)

Flamer ::

Hm, z ASRock mam nekako slabe izkušnje. V BIOS je imela nekako izredno malo nastavitev recimo, ipd. P5Q deluxe se mi zdi malo predraga, mi je pa zanimiva navadna P5Q. Mogoče kdo lahko pojasni razlike med različnimi modeli?

nekdo123 ::

Intel DP35DPM. Plata za 100 let!

tilinho20 ::

P5Q vzami.

fire_3 ::

ja p5q

Flamer ::

Ja sem kar precej za P5Q, edino tole me še zanima. Malo sem preletel specifikacije P5Q PRO, ki je 10€ dražja, in ugotovil da ima 2 PCIE x16 slota. A to pomeni da je zmožna SLI ali ne? Tudi hladilni sistem se mi zdi da ima precej boljši na prvi pogled.

fire_3 ::

ja crossfire gre pri p5q pro

tilinho20 ::

Ja sem kar precej za P5Q, edino tole me še zanima. Malo sem preletel specifikacije P5Q PRO, ki je 10€ dražja, in ugotovil da ima 2 PCIE x16 slota. A to pomeni da je zmožna SLI ali ne? Tudi hladilni sistem se mi zdi da ima precej boljši na prvi pogled.

Na tej plati je možen samo CF-Crossfire.

Flamer ::

OK, zdej sm kar odločen za P5Q PRO, da pa ne bi delal nove teme, bi kar tle vprašal še dve stvari. Glede na to da je bilo omenjeno da je tale plata zmožna CF, razmišljam da bi vzel R4850 namesto GF8800GT kot sem prvotno mislil. Obenem me še zanima, katerega izmed teh dveh PSUjev bi priporočali. Cena je praktično ista, vendar je razlika v nazivni moči precejšnja.

thermaltake
enermax

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Flamer ()

tilinho20 ::

Sam ti priporočam Arkangel 850W.

fire_3 ::

za taki dnar že dobiš 750w corsair-a

http://www.elektronika.si/product_info....

tilinho20 ::

Arkangel je boljši. Pa kolikor vem Corsair tudi nima najbolj stabilnih linij.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nova matična na 775 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
648805 (7583) TomasM
»

katero 775 plato

Oddelek: Kaj kupiti
161295 (1005) pivo
»

menjava plate, proca in ramov

Oddelek: Kaj kupiti
9991 (849) nejchaf
»

nov comp. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1197672 (5619) Meizu
»

katero matično ploščo??

Oddelek: Kaj kupiti
271498 (1133) misek

Več podobnih tem